0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول

سبیوم ردیوسینگ DECLARE

‎265,000 تومان

کرم هیدروفورس DECLARE

‎275,000 تومان

کرم متی فایینگ DECLARE

‎264,000 تومان

کرم اوشنز بست DECLARE

‎455,000 تومان

کرم مولتی لیفت DECLARE

‎509,000 تومان

کرم دست DECLARE

‎149,000 تومان

کرم ضد آفتاب DECLARE

‎303,000 تومان

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند DECLARE

شرکت «دکلر» در اواخر دهه 70 میلادی صاحب اولین خط تولید جهانی لوازم آرایشی بود که به‌طور ویژه برای نیازهای پوست‌های حساس طراحی شده بود.

نوآوری‌های این شرکت تحت نظارت مدیر بخش تحقیق و توسعه دکلر، در مؤسسات مشهور گسترش یافته است و محصولات آن در کشور سوئیس و با دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه داروسازی تولید می‌شوند.

لوازم آرایش مناسب پوست‌های حساس با کمپلکس کاهش حساسیت و رایحه غیرحساسیت‌زا، فرمولاسیون نوآورانه و تکنولوژی مدرن، ماندگاری بهینه و اثرات واقعی این محصول را تضمین می‌کند.

کمپلکس کاهش حساسیت دکلر، نقایص پوست‌های حساس را جبران می‌کند.

دکلر در حال حاضر در بیش از 50 کشور دنیا، برای مشتریان خاص با پوست‌های حساس در دسترس بوده و در برخی فروشگاه‌های عطر و ادکلن، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و سالن‌های زیبایی برگزیده این شرکت یافت می‌شوند.

دکلر

زیبایی برای پوست‌های حساس

پوست‌های حساس به راحتی آسیب می‌بینند و توازن خود را از دست می‌دهند. علت این عدم توازن، خواه سیر طبیعی شخصی باشد، یا اثرات محیطی یا استرس، باعث می‌شود که واکنش پوست مدام بدتر شود. این نوع پوست، به محافظت و برنامه‌های مراقبتی ویژه و ملایم نیاز دارد.

دکلر این موارد را برای پوست‌های حساس فراهم می‌کند. لوازم آرایشی مناسب دکلر به طور ویژه برای پوست‌های حساس ساخته شده است. هر محصول، در آزمایشگاه پوست‌شناسی مورد بررسی قرار گرفته است تا به حداکثر سازگاری با پوست و مراقبت مداوم و موثر از پوست دست یابد.