0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند comfort zone

کامفورت‌زون در شهر پارما ایتالیا، در سال 1996 به عنوان دپارتمان پوست «گروه داوینز» شروع به فعالیت نمود. این شرکت که به صورت خانوادگی مدیریت می‌شد امروزه نیز به خانواده بولاتی تعلق دارد. آنچه در ابتدا به عنوان یک لابراتوار تحقیقاتی و منطقه‌ای صنعتی برای ارتقا و بهبود کیفیت فرمولاسیون ایجاد شده بود، امروزه به مجموعه ارزشمند بین المللی درمان خانگی و آب‌درمانی تبدیل شده است. سیر تکاملی کامفورت‌زون مدیون دیدگاه‌ها و پیش‌زمینه علمی مدیر مجموعه، دکتر دیوید بولاتی (داروساز و شیمی‌دان) است که همواره حامی تحقیقات جامع و مداوم برای رسیدن به بهترین کیفیت بوده است.

دانش پوست‌شناسی

رسالت کامفورت‌زون، ارتقا سبک زندگی پویا و سالم از طریق ارائه راه‌حل‌های پیشرفته دانش‌محور است تا سلامت پوست، بدن و روان را به‌طور ملموسی ارتقا دهد.

کامفورت‌زون،پوست و مسائل مربوط به سلامت و زیبایی آن را کانون توجه خود قرار داده است. تحقیقات مداوم و پیوسته کامفورت‌زون در جهت شناخت پوست و تضمین هرچه بیشتر زیبایی آن است.

برقراری ارتباط با مردم، محصولات کامفورت زون را منحصربه‌فرد می‌کند. کامفورت‌زون نه تنها با پوست افراد، بلکه با خود آن‌ها نیز ارتباط دارد. هدف این برند این است که به مردم کمک کرده و آنها را تشویق نمایند تا از خویشتن مراقبت نموده و سرزنده‌تر زندگی کنند.

دیدگاه کامفورت زون درباره فرمولاسیون

کامفورت‌زون حساسیت و سخت‌گیری زیادی نسبت به فرمول‌ها قائل است، زیرا محصولات مراقبت از پوست، تغذیه‌کننده پوست نیز هستند. مواد اولیه مورد استفاده در محصولات کامفورت زون، از بهترین مواد طبیعی گزینش شده و با مولکول‌ها و سیستم حامل‌های دارای تکنولوژی پیشرفته، ترکیب می‌شوند تا حداکثر سودمندی، امنیت و لذت استفاده از محصولات تضمین شود. کامفورت زون تلاش نموده‌ است تا روغن‌ها و کره‌های مغذی را جایگزین سیلیکون بنماید تا لطافت هرچه بیشتر پوست تضمین شود و «زیبایی پویا و موثر» به پوست داده شود.