0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (06)
ادو پرفيوم ماسک مالاکی Chopard
 • 80
ناموجود
ادو پرفيوم هپی اسپریت بیوکیت آمور Chopard
 • 75
ناموجود
ادو تويلت وینتیج ادیشن Chopard
 • 80
ناموجود
ادو پرفیوم هپی اسپریت فُر اور Chopard
 • 75
ناموجود
ادو پرفيوم ویش Chopard
 • 75
ناموجود
ادو پرفيوم 1000 میگلیا کرونو Chopard
 • 80
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند chopard

چوپارد یک خانه مد سوییسی تولید ساعت و جواهرات است که در سال ۱۸۶۰ توسط لوییس اولیس چوپارد تاسیس شد. این شرکت که در یک روستای کوچک در سانویلر افتتاح شد به سبک سوییسی بر ساخت ساعت‌‌‌‌های دقیق متمرکز بود. چوپارد به جای تولید ساعت از قطعات ساخت دیگر کارخانه‌ها، آن‌‌‌‌ها را به طور کامل در کارخانه خود تولید می‌‌‌‌کرد.

Chopard logo

شهرت کیفیت و قابل اعتماد بودن این ساعت‌‌‌‌ها به سرعت در همه جا پخش شد و پال لوییس پسر موسس آن، دومین شعبه را در شهر لشو دوفوند افتتاح کرد و همزمان دفتر مرکزی را نیز در سال ۱۹۲۱ به آنجا منتقل کرد. این شرکت به جنوا و سپس پایتخت ساعت سازی جهان در سال ۱۹۳۷ نقل مکان کرد. نوه پال یعنی آندره چوپارد در سال ۱۹۴۳ مدیریت این شرکت را بر عهده گرفت. در سال ۱۹۶۳ این شرکت به دنبال خریداری بود که بتواند این میراث ارزشمند خانوادگی را اداره کند و سرانجام کارل شوفل از یک خانواده ساعت ساز آلمانی آن را خریداری نمود.

برند چوپارد تحت مدیریت خانواده شوفل رشد برجسته‌ای کرد و به حالت مدرن درآمد، همچنین تولیداتش را به جواهرات لوکس گسترش داد. مجموعه مشهور خانواده شاد که ویژگی ساعت‌‌‌‌هایش الماس‌‌‌‌های غلتان در کریستال یاقوت بود و همچنین اولین ساعت‌‌‌‌های بند چرمی در زمان شوفل از این برند ارائه شدند. دختر شوفل، کارولین به عنوان مدیر بخش جواهرات و پسرش کارل فردریش مدیر بخش ساعت اداره این صنعت را به عهده گرفتند. این شرکت سه سایت تولیدی در سوئیس دارد و محصولاتش را در فروشگاه‌‌‌‌ها و بازار توزیع انحصاری خود در دنیا عرضه می‌‌‌‌کند.

در سال ۱۹۸۸ چوپارد در شراکت با جشنواره فیلم کن به تولید جایزه نخل طلایی پرداخت. این برند همچنین سرمایه گذار جوایز سالانه بهترین بازیگران مرد و زن جشنواره کن است.

در سال ۱۹۹۲ چوپارد با شراکت شرکت لورئال اقدام به تولید عطر تحت نام چوپارد کرد. اولین عطر آن کاسمیر عطری با رایحه شیرین زنانه بود که بسیار شهرت یافت و با موفقیتی که به همراه داشت بسیاری از کپی کاران در تولید عطر از آن تقلید کردند. هون اولین عطر مردانه این برند در سال ۱۹۹۴ معرفی شد. بیشتر عطر های این برند به شکل شاهین و شبیه یک قطعه جواهر ارائه می‌شوند که یک ست ساعت یا جواهرات به همراه دارند مثل عطر هپی اسپیریت که یک ساعت ست خود به همراه دارد.

برند چوپارد تا کنون ۴۸ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۸۶ و آخرین در سال ۲۰۱۸ بوده است. عطرسازانی همچون ناتالی لارسون، تیری واسر، میشل آلماراک، مارک باکستون، الیور پولگ، برونو جوانویک، امیلی کوپرمن، آلبرتو موریلاس، ژان کریستف هرالد، دومینیک راپیون، ورونیک نیبرگ، الینور ماسنت، کریستین ناگل، آماندین کلرک ماری، نیکلاس بیولیو، لوکاس سیزاک، ناتالی فیستائر، لوییس ترنر، میشل گیرارد، الکساندر ژوت و اورسولا وندل با این برند همکاری می‌‌‌‌کنند.