0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
نوع محصول
 1. ادو تویلت (02)
 2. ادو پرفیوم (05)
 3. عطر روغنی (02)
مناسب برای
 1. خانم‌ها (09)
رایحه
 1. تلخ (01)
 2. تند (04)
 3. سرد و خنک (04)
 4. شیرین (06)
 5. میوه‌ای (01)
 6. گرم (04)
 7. گلی (01)
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (09)
قیمت
 • تومان0 تومان0
مورد استفاده برای
 1. خانم‌ها (01)
برند
 1. Chloe | کلوئه (09)
ادو تویلت نارسیس Chloe 100ml
 • 100
ناموجود
ادو پرفيوم لاو استوری او سنسوئل Chloe
 • 75
ناموجود
ادو پرفيوم کلویی Chloe
 • 75
ناموجود
ادو پرفيوم کلویی فلار آ دپارفم Chloe
 • 75
ناموجود
ادو پرفيوم لاو Chloe
 • 75
ناموجود
ادو تويلت لاو استوری Chloe
 • 75
ناموجود
ادو پرفیوم نومِید Chloe
 • 75
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Chloe

کلوئه یک خانه مد فرانسوی است که توسط گبی آگیون در سال ۱۹۵۲ تاسیس شد. آگیون که در مصر به دنیا آمده بود در سال ۱۹۴۵ به فرانسه نقل مکان کرد و چند سال بعد برند کلوئه را تاسیس نمود. شهرت آگیون به ابداع عبارات مد و مفهوم لباس آماده است. برعکس لباس‌‌‌های زمخت، رسمی و سفارشی که باید دوخته و در دهه ۱۹۵۰ توسط طراحان لباس ارائه می‌‌‌شدند، کلوئه لباس‌‌‌های نرم، قابل پوشیدن و قالب تن از پارچه‌‌‌های لوکس را انتخاب کرد که برای همه اقشار قابل دسترسی بود. این کار در آن زمان یک مفهوم تحولی و بدعت‌‌‌گذار در مد بود و تبدیل به اصلی ماندگار در صنعت مد شد.

Chloe logo

آگیون تا سال ۱۹۸۵ که شرکت فروخته شد با آن باقی ماند. طراحان برجسته‌‌‌ای در طول این سال‌‌‌ها در لیست این شرکت قرار گرفتند از جمله کارل لاگرفلد و استل مک کارتنی. کلوئه همچنین در سال ۲۰۰۱ مجموعه سی، یک سری تولیدات قابل دسترس‌‌‌تر، را با هدف بازار جوانان عرضه کرد.

اولین عطر زنانه کلوئه با نام کلوئه در سال ۱۹۷۵ عرضه شد که برای سال‌‌‌های طولانی عطر کلاسیک محبوب زنان بود. کلوئه نارسیس عطری شیرین‌‌‌تر بود که در دهه ۱۹۹۰ طرفداران زیادی داشت. این شرکت جاذبه معاصر خود را با ارائه نسخه جدیدی از کلوئه در سال ۲۰۰۸ حفظ کرد و مناسب زنان جوان با سلیقه مدرن بود. کلوئه عطر های خود را با همکاری شرکت کوتی تولید می‌‌‌کند.

برند کلوئه تا کنون ۳۰ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۷۵ و آخرین آن در سال ۲۰۱۸ بوده است. این عطر ها توسط طراحانی همچون بتی باس، میشل آلماراک، کلمنت گاواری، کارلوس بنایم، آماندین کلرک ماری، میشل آلماراک، سیدونی لانسر، میلن آلران، ناتالی لارسون، لوییس ترنر، دومیتیل برتیر، الینور ماسنت، ناتالی گارسیا ستو، آن فیلیپو، آی اف اف و کویینتین بیش ساخته شده‌اند.