0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (06)
ادو تويلت لئو د تویلت Carven
 • 50
 • 100
ناموجود
ادو تويلت کارون پور اوم Carven
 • 50
ناموجود
ادو پرفیوم ما گریف Carven
 • 100
ناموجود
ادو پرفيوم له پرفیوم Carven
 • 50
 • 100
ناموجود
ادو تويلت کارون لی اینتنس Carven
 • 50
 • 100
ناموجود
ادو پرفيوم کارون لا آبسولو Carven
 • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند CARVEN

کارمن دو توماسو متولد سال ۱۹۰۹، شرکت کارون را در سال ۱۹۴۵ تاسیس و فروشگاهی در نزدیکی چامپز السیس در فرانسه افتتاح کرد.

تولیدات کارون متمرکز بر عطر، لوازم جانبی و لباس‌‌های مد زنانه بود. ویژگی تولیدات خلاقانه مد او که از سفرها و انگیزه‌‌های هنری الهام گرفته بود، بند دار، دارای تزئین قلاب بافی و بسیار زنانه بود.

Carven logo

کارون در پایان دهه ۱۹۶۰، پوشاک مردانه و مجموعه جواهرات نیز تولید می‌‌کرد. چند سال بعد این برند طرفداران پروپا قرصی برای خود پیدا کرد. طراحی‌‌های او شهرت ویژه‌‌ای در ژاپن داشتند که در آنجا زنان ریزنقش‌‌تر بودند. زنان ژاپنی مجموعه‌‌های زیبای توماسو را تحسین می‌‌کردند که به خوبی اندازه و برازنده اندام کوچک و لاغر آن‌‌ها بود.

ماگریف اولین عطر این برند در سال ۱۹۴۶ عرضه شد. این عطر سبز رنگ با رایحه گل بیش از ۶۰ سال محبوب بسیاری از افراد بود. ترکیبات آن شامل آلدهید، یاسمن، رایحه‌‌های گیاهی، آنقوزه، مریم گلی و مرکبات، زنبق، شکوفه پرتقال، ریشه زنبق، کانانگا، زنبق دره و رز، لادن، چوب صندل، دارچین، مشک، عسلبند، خزه بلوط، وتیور و حسن لبه می‌‌شد.

وتیور اولین عطر مردانه این شرکت در سال ۱۹۵۷ ارائه شد. ترکیبات اصلی آن یک عطر با رایحه چوب بود که بوهایی از اسطوخودوس، نارنگی، زنبق دره، نارنج، لیمو، میخک، صندل، ریشه زنبق، یاسمین، وتیور، سرو، ترنج، عنبر، مشک و بلوط به همراه داشت.

کارون در سال ۱۹۶۶ عطر های جدید زنانه معرفی کرد. همچنین Monsieur Carven یک عطر گل مردانه بود که در سال ۱۹۷۸ ارائه گشت. نسخه زنانه این عطر Madame de Carven سال بعد به بازار آمد. در این زمان تولید عطر های دیگر متوقف شد اما این دو عطر اخیر همچنان طرفداران زیادی در بین مشتاقان عطر و ادکلن دارد.

در سال ۱۹۸۲ کارون یک عطر زنانه ارائه داد که توسط عطرسازان گروه روبرتت ساخته شده بود. این عطر به نام گرلاندز رایحه گل‌‌های سفید و آلدهید، صندل و میخک داشت.

عطر زنانه اینتریگ در سال ۱۹۸۶ تولید شد که رایحه قدرتمند گل آن توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کرد. از آن تاریخ به بعد نیز عطر های زیادی توسط این شرکت ساخته شدند.

Eau Vive که اولین بار در دهه ۱۹۶۰ تولید شده بود دوباره در دهه ۱۹۹۰ ارائه شد. عطر گل-گیاه بازسازی شده متشکل از رایحه‌‌هایی همچون ترنج، نارنگی، توت جونیپر، گشنیز، اسطوخودوس، پرتقال، زنبق دره، گل ابریشم، سیب، وتیور، بلسان، برگ‌‌های گیاهی، ریوند چینی، وانیل و مشک بود.

برند کارون تاکنون ۲۹ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۴۶ و آخرین آن در سال ۲۰۱۸ بوده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون جروم دو مارینو، فرانسیس کروکجیان، پاتریشیا چاکس، یوری گاتساز، ویولان کولاس، ورونیک نیبرگ، روبرتت، ژان چالرز، ژان گیچارد، ریموند چایلان و ادوارد هاچ ساخته شده است.