0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (01)
قیمت
  • تومان0 تومان0
پرفیوم اینِز اَند وینود BYREDO
  • 100
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Byredo

شرکت بایردو در سال 2006 در استکهلم توسط «بن گورهام» تاسیس شد. بایردو بر کیفیت تمرکز بسیار دارد و تمامی محصولات آن در سوئد تولید می‌شوند. خط تولید کنونی این شرکت شامل عطر، خوشبو کننده هوا، محصولات مراقبت از بدن و دیگر وسایل جانبی بهداشتی است.

 لوگوی بایردو

گورهام از مادری هندی و پدری فرانسوی-کانادایی به دنیا آمد و از مدرسه هنر استکهلم فارغ التحصیل شد. او از دوران بلوغ به نیروی جادویی رایحه پی برده بود و به‌طور اتفاقی با عطرسازی بنام پیر ولف ملاقات کرد که او را متقاعد نمود ایده‌هایش در زمینه عطر را به واقعیت تبدیل کند. سپس او برند بایردو را به وجود آورد که این نام مترادف عطر های دلپذیر است.

بِن برای ساخت عطر بیشتر بر خاطرات و تجربه‌های گذشته خود تکیه می‌کند. این عطر ها از مکان‌ها، حس‌ها و رایحه‌های خاصی الهام گرفته می‌شوند. هرچند عطر های این شرکت لزوما مردانه یا زنانه نیستند اما بایردو چند عطر در رده زنانه و چند عطر مردانه تولید کرده است.

عطر زنانه پالرمو محصول سال 2010 از شهر پالرمو در سیسیلی، عطر Bal d'Afrique's از شهر پاریس در دهه 1920 و شیفتگی پاریسی‌ها به فرهنگ، هنر و موسیقی آفریقا الهام گرفته شده است. عطر گرین که اولین عطر این شرکت است از رایحه‌های نارنج، مریم گلی، یاسمن، رز، پلاخور، بنفشه، تونکا، بادام، مشک، که جزو خاطرات کودکی گورهام است الهام گرفته شده است.

عطر های بایردو به یمن خلاقیت فراوان و روش‌های منحصربه‌فرد وی در طراحی عطر به وجود آمدند. او از فرمول‌های ساده استفاده می‌کند و از به کار بردن رایحه‌های مختلفی که با هم تداخل دارند خودداری می‌کند.

بایردو تا کنون 47 عطر تولید کرده است که اولین آن در سال 2008 و آخرین آن در سال 2017 بوده اند. این عطر ها با کمک عطرسازانی مثل الیویا گیاکوبتی و جروم اپینت ساخته می‌شوند.