0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. عطر و ادکلن‌ها (54)
ادو پرفیوم نوراه BVLGARI
 • 100

ادو پرفیوم نوراه BVLGARI

‎2,559,000 تومان
ادو تویلت آکوا امارا BVLGARI
 • 100
ادو تویلت اومنیا آمتیس BVLGARI
 • 25
ادو کلن بولگاری او د ورت Bvlgari
 • 150
ادو کلن بولگاری آی د بلی Bvlgari
 • 150
ادو پرفيوم بولگاری امارنا Bvlgari
 • 100
عطر روغنی آکوا پور هوم تونیک BVLGARI
 • 8
 • 15
 • 20
 • 25
 • 1+
ادو تویلت آکوا پور هوم BVLGARI
 • 100
 • 150
ناموجود
ادو تویلت بولگاری من BVLGARI
 • 100
ناموجود
ادو تویلت بولگاری من اکستریم BVLGARI
 • 60
 • 100
 • 200
ناموجود
ادو پرفیوم جاسمین نویر BVLGARI
 • 100
ناموجود
ادو پرفیوم من بلک اورینت BVLGARI
 • 100
ناموجود
ادو پرفیوم لیلایا BVLGARI
 • 100
ناموجود
ادو پرفیوم امنیا کریستالین BVLGARI
 • 65
ناموجود
ادو تویلت اومنیا کریستالین BVLGARI
 • 40
 • 65
ناموجود
ادو پرفیوم گلدیا د رومان نایت Bvlgari
 • 75
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند BVLGARI

جواهر تراش
برند بولگاری یکصد و سی‌امین سالگرد تاسیس خود را در سال ۲۰۱۴ جشن گرفت؛ برندی که نماد مرغوبیت اجناس ایتالیایی است. بولگاری که ۲۷۰۰ سال پیشینه تاریخی رومی‌ها را در دل خود دارد، افتخار دارد این پیشینه پربار را با طراحی‌های امروزی ترکیب کند. محصولات بولگاری که دربی‌پروایی هنری و میل وافر به رنگ‌ها زبانزد هستند، در هر کجا که باشند چشم‌ها را خیره می‌کنند. حجم زیاد، خطوط عاشقانه و هنرمندی و طراحی خاص، ویژگی‌های بارزی هستند که محصولات بولگاری را متمایز می‌کنند. بولگاری در جهت هماهنگی با تاریخ باستانی روم، درطراحی‌های بدیع خود از نمادگرایی استفاده کرده است. برند کلاسیک اما امروزی بولگاری در کنار زیبایی منحصر به فرد، افسانه ۱۳۰ ساله خود را نیز حفظ کرده است.

در سال ۱۸۸۴، «سوتیریو بولگاری»، که نقره‌فروش بود، مغازه جواهرفروشی بولگاری را در شهر رم افتتاح کرد. او با بصیرت و مهارت فراوان خود کاری کرد که بولگاری به نماد تعالی ایتالیا تبدیل شود. ۱۳۰ سال پس از آن، خلاقیت پایان‌ناپذیر بولگاری، پیشینه قوی، نوآوری و روح جسور پیشگامانه او باعث شد تا این مغازه جواهرفروشی به افسانه تبدیل شود.
بولگاری نامی است که مترادف با هنر صنعتی، مواد بدیع و طراحی بی‌نظیر است. زیبایی معماری شهر رم که با لقب «شهر ابدی» شناخته می‌شود، مدت‌های مدیدی این جواهرساز ایتالیایی را متاثر کرد. بولگاری تعبیر نمادهای جادویی روم و ویژگی‌های ماورا طبیعی جواهرات، ساعت و عطر است. بولگاری به منظور ارج نهادن به گذشته باستانی این شهر، حرف لاتین V(با تلفظ «او») که نماد خانوادگی آن‌هاست را در سال ۱۹۳۴ سردر مغازه خود حک کرد. گذشته تاریخی بولگاری به رم و پیشینه اسپانیایی آن‌ها در شهر مشهور «ویادی‌کوندوتی» باز می‌گردد و بدین‌سان رم، خانه و منبع الهام آن‌ها شد. رم و پیش‌زمینه معماری آن به عنوان منبع زیبایی‌شناسی بولگاری باقی ماند.

اصالت بولگاری در مغازه تجهیزات کشتی ویادی‌کوندتی همراه با چشم‌اندازبی‌همتای آن از لوکس بودن، باعث شد مجموعه‌ای از هنرمندان، نویسندگان و بازیگران بی‌نظیربین‌المللی در طول سال‌های پخش مجموعه «دولچه ویتا» بین سال‌های ۱۹۵۰ تا ۱۹۶۰، تنوع حال حاضر بولگاری را ایجاد کنند. این برند، نظر طبقات ممتاز‌ جهانی و بازیگران مشهوری را به خود جلب کرد و آن‌ها رابطه‌ای عاشقانه با جواهرات بولگاری برقرار کردند. غنا، رنگ‌های متنوع و حجم جواهرات بولگاری باعث شده است تا افراد بلافاصله آن‌ها را تشخیص دهند و بدین‌سان بولگاری در میان قشر متوسط محلی و همچنین طبقه سطح بالای بین‌المللی شناخته شود.

بولگاری در دهه ۱۹۷۰میلادی به کشورهای دیگر صادر شد. این امر باعث شد دیدگاه شرکت توسعه یافته و بولگاری قدم به دنیای تولید ساعت بگذارد و بنابراین ساعت «بولگاری.بولگاری» در سال ۱۹۷۵ روانه بازار شد. این ساعت پرطرفدار یکی از محصولات متعدد بولگاری بود و این شرکت در سال ۱۹۸۰شرکت «بولگاری تایم» در سوییس (مرکز ساعت‌سازی دنیا) را تاسیس کرد.
در سال ۱۹۹۳ میلادی، بولگاری اولین ادکلن خود به نام "Eau Parfumee au The Vert" را معرفی کرد و تنوع محصولات خود را گسترش داد و کارخانه عطرسازی بولگاری در سوییس به راه انداخت. در سال ۱۹۹۶ میلادی، بولگاری مجموعه بسیار موفق محصولات تزئینی خود در سراسر جهان را به راه انداخت. در سال ۲۰۰۰، ظرفیت‌های «بولگاری تایم» با بهره‌گیری از متخصصان ساعت‌سازی گسترش یافت؛ بدین‌سان بولگاری به کارخانه ساعت‌سازی با کلاس جهانی تبدیل شد. گروه بولگاری همراه با سبک زندگی شیک، دیدگاه خود را به سوی توسعه هتل‌ها و تفرج‌گاه‌ها گسترش داد و مکان‌های اقامتی لوکس آن در شهرهای میلان، بالی و لندن با بهره‌گیری از طراحی منحصر به فرد تاسیس شد. در سال ۲۰۱۱ میلادی، گروه لوکس LVMH (Moet Hennessy Louis Vuitton) بولگاری را خریداری کرد و به ظرفیت‌های آن افزود.

طراحی‌های بولگاری تحت تاثیر ریشه‌های کهن رومی آن قرار دارد. درون‌مایه‌های یونانی و رومی با احترام به تاریخ هنر و معماری، اصول بولگاری را تشکیل می‌دهند. نام بولگاری که با افتخار ماهیت منحصربه فرد ایتالیا را به دوش می‌کشد، ۱۳۰ سال است که با رنگ‌های درخشان، داستان‌سرایی نمادین و هنر شناخته می‌شود. لوکس و منحصربه فرد بودن، نکته کلیدی تمامی محصولات بولگاری است.
این جواهرساز چیره‌دست خود را به عنوان استاد سنگ‌های رنگی تزئینی و گرانقیمت به دنیا شناسانده است. محصولات بولگاری (که تخصص خاصی در طراحی سنگ‌های تزئینی دارد) همواره نماد بهترین الماس‌های دنیا از سال ۱۹۲۰ میلادی بوده است. در دهه‌های آتی، بولگاری جهت تکمیل محصولات، به تدریج سنگ‌های نادر و قمیتی را به آن‌ها اضافه کرد. در دهه ۱۹۵۰، ایتالیا به مرکز طراحی اروپا تبدیل شد و بولگاری انقلاب رنگ‌ها را به سطح دیگری برده است. بولگاری با کنار گذاشتن اصول سنتی مدرسه جواهرسازی الماس‌محور پاریس، سبک برجسته و بی‌سابقه‌ای ایجاد کرده است و ترکیبات رنگ‌های غیرمعمولی همچون یاقوت، زمرد و یاقوت کبود را به کار بسته است. جواهراتی با ترکیب رنگ‌های رنگین کمانی، زنده به‌ نظر می‌رسند. بولگاری با پیشبرد هرچه بیشتر درون‌مایه‌های کلاسیک و اصول سنتی، محصولات خود را با بهره‌گیری از طراحی‌های متقارن، اشکال فشرده و استفاده از برش تخم مرغی و سنگ‌های برجسته و گرانقیمت تولید کرده است.

تراش سنگ‌های تزئینی در ابعاد بزرگ به عهد کهن بازمی‌گردد اما مدت‌های مدیدی است که از رونق افتاده است؛ امروزه این مساله نشان تجاری بولگاری شده است. سنگ تراش‌خورده با برش تخم مرغی برای ابراز بزرگی، درخشش و تضاد با الماس‌های چند وجهی موجود، مناسب است و برای نشان دادن اصل زیبایی به کار می‌رود. طراحی‌های معاصر بولگاری از عصر مغول‌ها و «برش تختی» گرفته شده است و به این‌طریق برش تخم‌مرغی که بسیار سخت به دست می‌آید، درعین صیقلی بودن، درخشش خاصی به الماس می‌دهد. زیبایی داخلی سنگ، آنچه آن‌ها را از سایرین مجزا می‌کند، در قلب طراحی بولگاری نهفته است.

بولگاری تا سال ۲۰۱۸، ۸۱ عطر را در پرونده خود به ثبت رسانده است.