0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. اصلاح موی بدن خانم‌ها (10)
  2. ماشین اصلاح (04)
  3. برس پاکسازی (01)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند BRAUN

مکس براون یک مهندس مکانیک در سال ۱۹۲۱ یک فروشگاه کوچک لوازم مهندسی در فرانکفورت تاسیس کرد. در سال ۱۹۲۳ او آغاز به تولید قطعات رادیو نمود و ۵ سال بعد این فروشگاه به خاطر استفاده از مواد خاص پلاستیکی گسترش چشمگیری یافت.

braun logo

در طول جنگ جهانی دوم براون مجبور به تولید محصولات کم و بیش برای بخش شهروندی شد و در سال ۱۹۴۴ کارنجات فرانکفورت به کلی نابود گردید و مکس براون با ۱۵۰ کارمند شروع به بازسازی آن کرد.

براون بعد از جنگ به ساخت تجهیزات پیشرفته رادیو و صدا ادامه داد و خیلی زود به خاطر دستگاه‌های ضیط و پخش رادیویی با کیفیت همچون SK معروف، به شهرت رسید.

دهه ۱۹۵۰ شاهد تولید اولین ریش تراش برقی براون بود. این ریش تراش در سال ۱۹۳۸ طراحی شد و به دلیل جنگ جهانی دوم عرضه آن تا ۱۹۵۱ به تعویق افتاد. ویژگی آن کاتر نوسانی با رویه بسیار نازک اما محکم آن بود. این تکنیک هنوز هم در ساخت ریش تراش‌‌‌‌‌‌‌های براون به کار می‌رود.

اروین براون یکی از پسران مکس براون در سال ۱۹۶۷ اداره آژانس فروش محصولات لکترون را به عهده گرفت.

براون در دهه ۱۹۷۰ شروع به تمرکز بر ساخت تجهیزات خانگی مثل ریش تراش، قهوه ساز، ساعت و رادیو کرد. خط تولید پروژکتور فیلم و محصولات hi-fi این شرکت متوقف شد و در سال ۱۹۹۸ براون AG تبدیل به یک شرکت خصوصی شد.

در سال ۱۹۸۲ گروه ژیلت به براون پیوست و نظارت بر تمامی عملیات‌‌‌‌‌‌‌ها را به عهده گرفت. دو سال بعد تولید فندک در این شرکت متوقف گردید. همان سال براون به شرکت تابعه ژیلت تبدیل شد.

ژیلت در سال ۲۰۰۵ توسط پروکتر و گمبل خریداری شد و براون به تبیعت شرکت P&G درآمد. در سال ۲۰۰۸ شرکت P&G فروش محصولات براون را متوقف کرد به جز ریش تراش و مسواک برقی آن را که به بازارهای امریکای شمالی می‌‌‌‌‌‌‌فرستاد. اما براون در اروپا همچنان تا سال ۲۰۱۲ جزو محصولات اصلی به فروش رسیده بود که در همان سال بخش تولید لوازم آشپرخانه این برند توسط شرکت دلونگی خریداری شد. در سال ۲۰۱۴ شرکت P&G اعلام کرد این برند در لیست دارایی‌‌‌‌‌‌‌هایی قرار دارد که به فروش می‌‌‌‌‌‌‌رسند.