0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. ترمیم کننده (03)
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Bio Oil

تاسیس برند بایو اویل، نتیجه یک عمر کار دیتر بیر، شیمیدان آلمانی بود که در افریقای جنوبی زندگی می‌‌‌‌کرد. دیتر بیر در سال 1972، Union Swiss را که یک شرکت توزیع محصولات مراقبت شخصی بود، خریداری کرد. به دنبال آن، دیتر بیر شروع به توسعه محصولات و تحقیق در زمینه مراقبت از پوست بر پایه مواد روغنی در اواسط دهه 70 کرد که نهایتا منتهی به تاسیس بایو اویل در سال 1987 شد.

bio oil logo

ایده دیتر بیر برای تحقیقات در زمینه مواد روغنی مراقبت از پوست، بر اساس تجربه شخصی خود از محصولات سوییسی ویتامول قرار داشت که Union Swiss در همان زمان آن را تحت لیسانس خودش توزیع می‌‌‌کرد.

بایو اویل در واقع بازگشت به اصل مراقبت از پوست بود و از زمان راه‌اندازی آن در سال 1987، تنها یک محصول به بازار ارائه کرده است.

در زمان تاسیس بایو اویل، بازار محصولات پوستی در اختیار کرم‌‌‌ها و لوسیون‌‌‌های آرایشی بود. بایو اویل به سرعت به موفقیت دست نیافت اما بیر به پشتکار خود ادامه داد زیرا به تناسب محصولش برای پوست اطمینان داشت. محصولات بر پایه روغن، بر خلاف محصولات بر پایه آب، فضایی تقریبا عاری از اکسیژن برای ترکیبات فعال خود ایجاد می‌‌‌کنند و ویتامین‌‌‌ها و دیگر عصاره‌‌‌های طبیعی برای مدت نامحدودی، با قابلیت زیاد و بدون مواد نگهدارنده در روغن معلق می‌‌‌مانند. محصولات بر پایه روغن، چربی طبیعی پوست را تکمیل و تقویت می‌‌‌کنند.

دیتر بیر در سال 2000 بایو اویل را به دیوید و جاستین لسچرت فروخت. صاحبان جدید بسته‌بندی‌‌‌های آن را در جهت حل برخی مشکلات تغییر دادند و در تبلیغات بایو اویل تغییراتی ایجاد کردند. پس از آن، در حدود پنج سال، بایو اویل پر فروشترین محصول پوستی در افریقای جنوبی بود. این برند در سال 2003 در بریتانیا سپس در استرالیا و سال‌‌‌های بعد در نیوزلند، ژاپن، کانادا، ایالات متحده و هلند تاسیس شد. امروزه پزشکان و داروسازان سراسر جهان بایو اویل را به عنوان اولین گزینه برای رفع رد زخم‌‌‌ها و درمان کشیدگی پوست پیشنهاد می‌‌‌دهند و هر چند ثانیه یک شیشه از محصول بایو اویل در نقطه‌‌‌ای از جهان به فروش می‌‌‌رسد.