0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. عطر و ادکلن‌ها (03)
ادو تويلت دیو آر Balmain
  • 50
  • 100
ناموجود
ادو پرفيوم ای ویر Balmain
  • 50
  • 100
ناموجود
ادو پرفيوم اکستاتیک Balmain
  • 90
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند BALMAIN

پیر بالمین یک طراح مد فرانسوی است که به خاطر طراحی‌‌های برازنده و فراوان خود مشهور است. پیر جوان که در سال ۱۹۱۴ در یک خانواده اهل صنعت مد و طراحی به دنیا آمده بود (پدرش یک پارچه فروش و مادر و خواهرش صاحب یک بوتیک مد بودند) تحصیل معماری را کنار گذاشت و تصمیم گرفت در زمینه مد به فعالیت بپردازد. او در دهه ۱۹۳۰ برای شرکت مولینکس کار می‌‌کرد و در دهه ۱۹۴۰ به خانه مد معروف لوسین لیلانگ پیوست. بعد از جنگ جهانی دوم بالمین آماده افتتاح خانه مد شخصی خود بود.

او در کنار ست‌‌های باسلیقه و لباس‌‌های مجلسی به طراحی لباس برای زنان بعد از جنگ، دامن‌‌های کمربندی و کمرباریک پرداخت. لباس‌‌های او انتخاب ستارگان و مشتریان متمول آن دوره بودند و او طراحی‌های خود را به بوتیک‌‌های امریکایی توسعه داد. بالمین همچنین به خاطر طراحی لباس برای صحنه نمایش و سینما نیز معروف است  که در همین راستا برنده جایزه تونی و دراما دسک شد.

Balmain logo

بالمین در دهه ۱۹۴۰ تولید عطر را آغاز کرد و اولین عطر او الیسیس ۶۴-۸۳ (شماره تلفن او) در سال ۱۹۴۵ عرضه شد. عطر ونت ورت افسانه‌‌ای در سال ۱۹۴۷ که هنوز نیز تولید می‌‌شود یکی از پرفروش‌‌ترین‌‌های دهه ۱۹۴۰ و ۱۹۵۰ بود. عطر جولی مادام بالمین در ارائه تصویری از زنان بعد از جنگ دهه ۱۹۵۰ بسیار نمادین بود. در سال ۱۹۶۰ رولون لیسانس عطر بالمین را خریداری کرد و عطر های این برند با همکاری شرکت امپایر سینت تولید شدند. لیساس تولید عطر در سال ۲۰۱۲ به شرکت اینتر پرفیوم منتقل شد.

پیر بالمین در سال ۱۹۸۲ از دنیا رفت. طراح قدیمی بالمین، اریک مورتنسن، تا سال ۱۹۹۳ اداره شرکت را به عهده گرفت و پس از آن اسکار دلارنتا به عنوان طراح خلاق انتخاب شد. الیور روستینگ در سال ۲۰۱۱ صاحب لقب طراح خلاق شد. تولیدات بالمین چه قدیمی و چه جدید هنوز بین ستارگان مشهور طرفدار دارد.

برند پیر بالمین تا کنون ۲۷ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۴۶ و آخرین آن در سال ۲۰۱۶ بوده است. این عطر ها با همکاری عطرسازانی همچون گیلام فلاویگنی، اولیور پچسک، آنتونی ماسیندیو، الکساندرا ژوت، ژان ژاک، ماری آد، ژاک فلوری، پیر بالمین، گالیک بکر، امیلی کوپرمن و سونیا کانستنت تولید می‌‌شوند.