0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
 1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
 1. مرطوب کننده دست (01)
 2. برنزه کننده (01)
 3. ترمیم کننده (01)
 4. دور چشم (03)
 5. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (08)
 6. ضد آفتاب (12)
 7. ضد جوش (02)
 8. ضد‌ چروک (05)
 9. لایه‌بردار‌ها (01)
 10. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (07)
 11. کرم پودر‌ها (01)
 12. بالم لب (01)
 13. مرطوب کننده بدن (02)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
کرم پودر کوورانس Avene
 • 1+
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Avene

تاریخچه پربار برند اَوِن
ماجرا از دل پارکی طبیعی آغازمی‌شود. تاریخچه پربار اَوِن از دهکده‌ای کوچک واقع در جنوب فرانسه آغاز شد. دهکده زیبا و قدیمی اَوِن در دره «اورب» در دل پارک محلی «هات لانگدوک» واقع شده است. شرایط اقلیمی این دهکده، پوشش گیاهی سرسبزی را فراهم آورده و اَوِن تحت تأثیر دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس ازآب و هوای بسیار معتدل همراه با تابش کافی نور خورشید برخوردار است. اما اجازه بدهید از ابتدا شروع کنیم...

داستانی زیبا و جالب
سال ۱۷۳۶ میلادی: همه چیز هنگامی شروع شد که اسب مارکیز روکوزل از خارش شدیدی رنج می‌برد و پس از اندکی شناور بودن درون رودخانه اورب درمان شد! این‌گونه بود که خواص ضد التهابی و تسکین‌دهندگی چشمه آب گرم اَوِن کشف شد.
۱۷۴۳: نخستین بیماران وارد دره اورب و چشمه «سنت اودیل» شدند.
۱۸۷۱: پس از ارسال بطری‌های حاوی آب چشمه آب گرم اَوِن برای قربانیان آتش‌سوزی بزرگ شیکاگو، آمریکا به خواص آن پی می‌برد.
۱۸۷۴: از سوی دولت فرانسه این چشمه به عنوان «منافع عمومی» اعلام می‌شود.
۱۹۹۰: نوسازی مرکز آب درمانی انجام می‌پذیرد. آزمایشگاه‌های تخصصی پوست آغاز به کار می‌کنند.
سال‌های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۳: کارخانه گسترش می‌یابد.
۲۰۰۴: مرکز آب درمانی توسعه پیدا می‌کند.
۲۰۰۷: آزمایشگاه‌های تخصصی پوست اَوِن با در اختیار قرار دادن محصولات برای نزدیک به ۱۰۰ کشور، موقعیت و جایگاه اصلی و پیشرو بودن خود در عرصه بین‌المللی را تثبیت می‌کنند. اَوِن، فراتر از مرزها.
در سراسر دنیا ارتباطی حقیقی و بر مبنای اعتماد میان آزمایشگاه‌های تخصصی پوست و مشتریان برقرار می‌شود. این اعتماد نه تنها شامل فواید تخصصی تمامی محصولات چشمه آب گرم اَوِن می‌شود، بلکه به ارتباط ترکیبات نو و فرمول‌های خلاقانه‌ نیز اعتماد می‌کند.

مرکز تحقیقات آب
نظارت و کنترل
مرکز مذکور به لحاظ استراتژیکی در محلی بین مرکز آب درمانی و واحد تولید واقع شده است. این آزمایشگاه تحقیقاتی (در درون شرکت بازرگانی اَوِن) که در چندین زمینه فعالیت دارد، ابزاری علمی به شمار می‌رود. این مرکز تحقیقات آب، پاکیزگی و خواص چشمه آب گرم اَوِن را به طور مستمر نظارت و کنترل می‌کند.
تحقیقات مداوم
به منظور افزایش دانش ما در خصوص ماهیت و خواص چشمه آب گرم اَوِن، مرکز تحقیقات آب علاوه بر وظیفه کنترل و نظارت، با کارشناسان آب و«تیم تحقیقاتی پیر فابر» نیزهمکاری می‌کند.
آموزش و ارتباط
مرکز تحقیقات آب مذکور در آموزش و ارتباط علمی با پزشکان، داروسازان و مصرف‌کنندگان نیز نقش مهمی ایفا می‌کند.
مرکز آب درمانی امکاناتی ممتاز
این مرکز آب درمانی به گونه‌ای زیبا ویکدست با منطقه بکر پیرامون چشمه سنت اودیل در دهکده اَوِن، در سال ۱۹۹۰ میلادی تاسیس شد. این مرکز مجهز به جدیدترین تجهیزات بوده و طرح‌های آن تحت نظارتی دقیق و جدی اجرا می‌شود. مردم با هدف بهره‌مندی از آب آرامش‌بخش و تسکین‌دهنده این چشمه، نه تنها از اروپا بلکه از آمریکا، ژاپن و استرالیا به این منطقه می‌آیند.
استقبالی گرم و صمیمانه
کارکنان متعهد این مرکز همه ساله از ۲۶۰۰ نفر استقبال کرده و طرح‌های مؤثرآب درمانی را برای بزرگسالان و کودکان ارائه می‌کنند. این مرکز آب درمانی نخستین مرکزی است که به منظور دریافت گواهینامه «تجزیه و تحلیل خطر و کنترل نقاط بحرانی ورزش‌های آبی در آب درمانی» صرفا به پوست‌شناسی متعهد و پایبند است.
برنامه‌های سفارشی و ویژه
آب درمانی هر روزه تحت نظارت مرکز تخصصی پوست صورت می‌گیرد. این شیوه درمان شامل فعالیت‌های پایه برای تمامی افراد و فعالیت‌های خاص فردی می‌شود. علاوه بر این، مرکز آب درمانی با هدف کمک به افراد در شناخت بهتر پوست خود، طرح‌های آموزشی و آگاه‌سازی را ایجاد کرده است، بدین نحو این امکان را برای آن‌ها فراهم می‌آورد تا پس از ترک مرکز، کماکان از پوستی سالم بهره‌مند باشند.
منشور کیفیت برند اَوِن
منشور کیفیت برند اَوِن تعهدات چهارگانه ما به شماست، مبنی بر اینکه محصولات ما دارای بالاترین کیفیت بوده، همراه با ترکیبات متناسب با پوست شماست و تحقیقات به عمل آمده فراوانی جهت اثبات شایستگی و مناسب بودن محصولات انجام می‌شود:
منشور کیفیت برند اَوِن
۱- مرکز آب درمانی اَوِن متعهد به پوست‌شناسی، دارای ویژگی‌های ذیل می‌باشد:
- محیطی حفاظت شده
- شناخته شده در عرصه بین‌المللی
- دارای مرکز تحقیقات آب
۲- چشمه آب گرم اَوِن که از سال ۱۸۷۴ به عنوان «منافع عمومی» اعلام شد، از خصوصیات زیر برخوردار است:
- کنترل مداوم آب جاری چشمه
- حاوی ترکیباتی با مواد معدنی کم
- تسکین‌دهنده و ضد التهاب
۳- محصولی برای مراقبت از پوست که مبتنی بر آب چشمه می‌باشد.
- قابل استفاده برای کلیه پوست‌ها با هر میزان حساسیت
- تایید شده از طریق آزمایشات دقیق مقاومت و خاصیت ضد حساسیتی محصول
- آزمایش شده تحت نظارت تخصصی پوست
- استفاده از ترکیبات و ساختار ملایم جهت تسکین پوست‌های حساس
۴- نقاط قوت تیم تحقیقاتی پیر فابر شامل موارد ذیل می‌باشد:
- انتخاب موشکافانه ترکیبات نو
- تخصصی معتبر در عرصه جهانی
- دارا بودن دانش تخصصی در زمینه لوازم آرایشی- بهداشتی

واحد تولید
مکان و موقعیت ممتاز و ویژه
واحد تولیدی اَوِن در منطقه بومی حفاظت شده‌ای درست در سرچشمه اَوِن، در سال ۱۹۸۹ احداث گردید. واحد مذکورطی سالیان، رفته رفته گسترش یافت و کماکان مورد توجه محیط پیرامون خود می‌باشد. به منظور حفظ خواص چشمه آب گرم اَوِن برای درمان پوست‌های حساس، فوق‌العاده حساس ویا دارای حساسیت، اقدامات ویژه‌ای از جمله جاری شدن مداوم آب از محل چشمه به واحد تولید و وجود ارتباط مستقیم میان این دو صورت گرفت.
امروزه این مکان که ۲۳۰ نفر را به خدمت گرفته، به نظارت بر تولید و کیفیت محصولات چشمه آب گرم اَوِن اختصاص یافته است. این اقدام مهم سبب بهبود و تعالی وضعیت اقتصادی کل منطقه شده است.

ضمانت کیفیت بالای محصولات
واحد تولیدی مذکور در سال جاری ۷۰۰۰ تن از ترکیبات دارویی را با هم ترکیب و ۶۳ میلیون محصول را عرضه نمود.

قابلیت‌های این واحد تولیدی، صدور گواهینامه‌های ایزو(سازمان جهانی استاندارد) ۹۰۰۱ و ۱۳۴۸۵ را در پی داشته است:
- ایزو۹۰۰۱ استانداردی است که الزاماتی را در سیستم مدیریت کیفیت شرکت موجب می‌شود.
- استاندارد ایزو ۱۳۴۸۵الزامات مشابهی را ارائه می‌نماید، اما در زمینه مصارف پزشکی؛ این واحد تولیدی برای تولید محصولاتی با تحمل‌پذیری بالا و ترمیم‌کنندگی پوست و محصولات دی.ای.اِف.آی (دستگاهی برای یکپارچگی و انسجام منحصر به فرد ترکیبات)، تحت نظارت همان استانداردهای مورد استفاده در محصولات تزریقی پزشکی، دارای امکانات استریلی می‌باشد. این روند که مختص محصولات اَوِن در صنعت آرایشی- بهداشتی است، شامل نظارت‌های دقیقی می‌شود که با هدف تضمین استریل بودن محصولات تولید شده در تک تک مراحل تولید، صورت می‌پذیرد.