0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

بر اساس
گروه محصول
  1. شامپو (08)
  2. محصولات تقویتی ریشه مو (03)
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Alpecin

برند خانوادگی و تاریخچه آلپسین

آلپسین توسط دکتر ولف که یک داروساز آلمانی بود در شهر بیلفیلد آلمان پایه‌گذاری شد. تخصص دکتر ولف در زمینه محصولات سالم مثل مکمل‌‌‌های غذایی بود.

در طول زمان جنگ، بیلفیلد توسط بریتانیا بمباران شد. که شرکت هم در بمباران به هزاران تکه تقسیم شد. در آن زمان پسر دکتر ولف، دکتر کورت ولف مدیر شرکت بود. نیروهای اشغالگر بریتانیا به برند آلپسین با یک شرط مجوز فعالیت دادند که پسر دکتر ولف باید به کسانی که در جنگ با آلمان آسیب دیده بودند کمک کند. به این ترتیب کورت فعالیت این برند را از نو آغاز و در دو حوزه لوازم آرایشی و دارویی رشد کرد.

برند آلپسین

دلیل خشکی و ریزش موی بانوان

الگوی ریزش موی مردان مسئله‌‌‌ای غیرعادی نیست، چرا که ممکن است به دلایل ژنتیکی مربوط باشد که در حال حاضر درمانی ندارد. گروه آلپسین دلیل آن را می‌‌‌دانند و همچنین می‌‌‌دانند چطور روند آن را کند کنند اما وقتی مویی می‌‌‌ریزد دیگر نمی‌‌‌توان آن را بازگرداند. همین شرایط در مورد زنان هم صدق می‌کند و در دوران یائسگی بیشتر تحریک می‌‌‌شود.

پلانتور 39 و 21

گروه دکتر ولف یکی از اولین برندهایی بود که به تولید شامپو و درمان‌‌‌هایی برای حل این مشکل تحت نام تجاری پلانتور با نام پلانتور 39 برای زنان مسن‌‌‌تر و پلانتور 21 برای جوان‌‌‌ترها پرداخت.

آلپسین جزو تنها برندهایی است که درمان‌‌‌های مربوط به زنان را تبلیغ کرد و گسترش داد.

زیبایی و مراقبت از مو

آلپسین مردانه

یکی از شاخه‌‌‌های تولید محصولات این برند به ساخت رنگ، محصولات مراقبت پوستی، حالت دهنده و محصولات مشابه مردانه می‌‌‌پردازد.

واحد تحقیق و توسعه آلپسین

دکتر ولف با دانشگاه‌های بسیاری در زمینه مطالعه و تحقیقات همکاری می‌‌‌کند تا سرنخ‌‌‌های بیشتری از الگوی ریزش موی مردان دریافت کند.

تحقیق و توسعه آلپسین

نتیجه این تحقیقات مستقیما در محصولات بازتاب خواهد یافت که هم اکنون میلیون‌‌‌ها میلیون از محصولات این برند در تمام دنیا به فروش می‌‌‌رسد. این برند 500 کارمند دارد و این دستاوردی بزرگ است.