0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 83213948

خمیر دندان خوشبو کننده هالین پیور Signal

Signal Repair Haleine Pure Toothpaste


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شمارهٔ مجوز:
1136223382182363
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

خمیر دندان خوشبو کننده هالین پیور Signal، یک محصول ایده‌آل برای از بین بردن پلاک‌های دندانی و خوشبو کردن دهان است.

خمیر دندان خوشبو کننده هالین پیور Signal، علاوه بر تمیز کردن عمقی دندان‌ها، باعث خوشبو شدن دهان و تازه شدن نفس شما خواهد شد. وجود ترکیبات موثر زینک و ذرات ریز با تکنولوژی MICROPURE در این محصول باعث می‌شود که علاوه بر ترمیم و بازسازی دندان‌ها، با از بین‌بردن کامل پلاک دندانی، حتی پلاک‌های غیرقابل‌دسترس موجب سلامت دندان‌ها شده و نفسی تازه و پرطراوت به ارمغان آورد. بعلاوه با از بین بردن جرم دندانی باعث سفید شدن و مانع از تغییر رنگ دندان‌ها شده و همچنین از پوسیدگی و ایجاد حفره در دندان نیز جلوگیری می‌کند.

حجم 75ml
توضیحات ضد پوسیدگی دندان
ویژگی خمیر دندان آنتی باکتریال, سفید کننده, ضد پوسیدگی, محافظ مینای دندان
عصاره -
برند Signal | سیگنال
کشور صاحب برند فرانسه
کشور سازنده -
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندSignal

بیش از چهل سال است که سیگنال محصولات تست شده آزمایشگاهی خود را به میلیون‌‌‌ها نفر عرضه می‌‌‌کند تا به‌طور 24 ساعته از سلامت دهان و دندان خود مراقبت کنند.

Signal logo

سیگنال در بسیاری از محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌‌‌کند. سیستم سفیدکننده سیگنال که سیستم پیشروی سفیدکننده دندان در اروپاست فقط یکی از این نمونه‌هاست. محصولات سیگنال در انجمن همکاری خلیجُ شامل اسانس تازه سیب سبز است که بیش‌‌‌ترین کمک را به موفقیت آن کرده است.

همچنین سیگنال در زمینه‌‌‌هایی برای ترغیب جوانان به مراقبت از سلامت دهان خود سرمایه‌‌‌گذاری کرده است. Xperience سیگنال برای نیازهای جوانان طراحی شده است.

از طرفی بخشی از سرمایه‌گذاری سیگنال شامل ابتکاراتی برای ارتقای استانداردهای سلامت دهان است که معمولا مربوط به دندان پزشکان و دیگر کارشناسان مراقبت از سلامت می‌‌‌شود. به طور مثال در ایتالیا سیگنال روی آموزش سلامت دهان کودکان و کنترل رایگان دندان به عنوان بخشی از برنامه ماهانه جلوگیری از بیماری‌‌‌های دندان سرمایه‌‌‌گذاری کرده است.

سیگنال همچنین نقش مهمی در ترغیب به مسواک زدن از طریق برنامه‌‌‌های مدارس در بسیاری از کشورهای در حال توسعه کرده است. این برند در همین زمان ارتباطات قوی با دولت‌‌‌های محلی و همچنین انجمن دندان پزشکان برقرار کرده است. این الگو تشکیل دهنده بخشی از مشارکت جهانی Live. Learn. Laugh, Unilever با انجمن جهانی دندانپزشکی است که هدفش بهبود سلامت دهان در کل دنیا از طریق برنامه‌‌‌های تمرینی پایدار اجتماعی است.

انجمن همکاری خلیج یونیلور عرب (صاحب برند سیگنال) در مشارکت با انجمن ملی دندان، اخیرا برنامه سلامت کامل دهان را در منطقه اجرا کرده است.

این کمپین شامل اجرای کنفرانس‌‌‌های محلی دندان برای کارشناسان دندان است که امور مربوط به سلامت عمومی مانند سرمایه گذاری انحصاری در کنفرانس علمی دندان خلیج برای پنج سال آینده را به انجام می‌‌‌رساند.

هدف این فعالیت‌‌‌ها افزایش آگاهی عمومی از اهمیت دهان و همکاری همزمان بین اجتماع پزشکان دندان برای ارتقای سلامت دهان در جامعه است.

محصولات مشابه

خمیر دندان کودک با طعم بلوبری BIONAMEL
خمیر دندان مناسب دندان های حساس BIONAMEL
خمیر دندان سفید کننده BIONAMEL
خمیر دندان کودک با طعم توت فرنگی BIONAMEL
خمیر دندان ضد حساسیت و ضد پوسیدگی PLASTRIN
ناموجود
خمیر دندان کامل 7 کاره Patrix
ناموجود
خمیر دندان پرسیکا HERBEX
ناموجود
خمیر دندان پمپی کودک توت فرنگی پونی Hello Fresh
ناموجود