0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 10068pur

بطری نگهداری شیر مادر Pur

Pur Breastfeeding Bottle

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شمارهٔ مجوز:
1188410120966361
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

بطری نگهداری شیر مادر Pur، از مواد مرغوب و فاقد BPA ساخته شده و سلامت موادغذایی را حفظ می‌کند. قابلیت نگهداری شیر خشک را دارد و باعث ذخیره راحت و مطمئن بدون نشتی می‌باشد.

بطری نگهداری شیر مادر Pur، بر روی در خود تاریخ مندرج دارد که می‌توان توسط آن تاریخ دوشیدن شیر را مشخص کرد تا زمان مصرف آن نیز مشخص باشد. بدنه پلاستیکی این بطری بدون هرگونه ماده شیمیایی می‌باشد. این بطری نگهدارنده شیر قابلیت گرم کردن در انواع گرم‌کن‌ها را داراست و همچنین می‌توانید بطری را با نگهداشتن در زیر آب داغ گرم کنید.

جهت استفاده از شیر نگهداری شده در این ظروف می‌بایست همیشه شیر یخ زده، در یخچال و به مرور زمان از حالت یخ‌زدگی خارج شود. اما اگر به هر دلیل زمان کافی برای این کار را نداشتید، شیشه را داخل آب گرم و نه داغ، قرار دهید تا سریعتر آب شود. اگر خواستید شیر را گرم کنید، حتما بعد از باز شدن کامل یخ آن این کار را انجام دهید و هرگز  شیشه یخ‌زده را مستقیما در مایکروویو یا آب جوش قرار ندهید. همچنین این نکته را نیز به خاطر بسپارید که هرگز شیر گرم شده را دوباره فریز نکنید. در صورتی که شیر حالت جداشده بود، بطری را به خوبی تکان دهید تا یکدست شود و بعد شیشه را در اختیار کودکتان قرار دهید تا نوش جان کند.

برند Pur | پور
اثرات نگهداری شیر به صورت کاملا استریل
ترکیبات‌ -
توضیحات جنس بطری محکم و با دوام بالا است.
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند انگلیس
مرحله اول
شیر مادر را توسط شیر دوش‌های مخصوص دوشیده و داخل بطری بریزید.
مرحله دوم
درب تاریخ‌دار را روی بطری قرار داده و تاریخ مورد نظر را قرار دهید.
مرحله سوم
نگهداری بطری حاوی شیر در فریزر و یا یخچال
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز