0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

اپیلاتور Philips BRE630

Philips BRE630 Epilator


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE630/00، دارای 2 سری مختلف بوده و قابل‌استفاده به صورت خشک و مرطوب است. سری‌های دستگاه شامل سری اپیلاتور و سری شیور می‌شوند. سری اپیلاتور دیسک‌ها و موچین‌هایی از جنس سرامیک دارد که به‌خوبی موها را گرفته و از ریشه جدا می‌کند.

اپیلاتور فیلیپس مدل BRE630/00، اپیلاتوری دارای 2 سری مختلف بوده و قابل‌استفاده به صورت خشک و مرطوب است. سری‌های دستگاه شامل سری اپیلاتور و سری شیور می‌شوند.
سری اپیلاتور دیسک‌ها و موچین‌هایی از جنس سرامیک دارد که به‌خوبی موها را گرفته و از ریشه جدا می‌کند.
سری شیور نیز دارای یک تیغه‌ی فویلی در وسط و دو تریمر در اطراف است که موها با رسیدن به تریمر ها ابتدا کوتاه شده و پس از ورود به سوراخ‌های تیغه‌ی فویلی از ته قطع می‌شوند.
روی سری اپیلاتور سه نوع پوشش مختلف قرار می‌گیرد که شامل پوشش مخصوص اصلاح صورت، پوشش مخصوص نقاط محدود مانند زیر بغل و پوشش ماساژور می‌شود. این ماساژور دارای دو رول ماساژ است که حس بهتری را هنگام اصلاح به وجود می‌آورد.
سری اپیلاتور با عرض 30 میلی‌متری که دارد، سرعت کار اصلاح را بالا می‌برد. موچین‌های همه‌ی اپیلاتورهای شرکت فیلیپس طراحی ویژه‌ای دارند که به کمک آن همه‌ی موها، حتی موهای خوابیده را از سطح پوست بلند کرده و به سمت سر گیره‌ی موچین هدایت می‌کنند.
علاوه بر این، سر این موچین‌ها با طراحی گردی که دارد همواره در نزدیک نقطه به پوست حرکت می‌کند تا بتواند موهای کوتاه را هم بگیرد. سرعت حرکت دیسک و موچین‌های اپیلاتور را می‌توان با توجه به جنس مو و حساسیت پوست، روی یکی از دو حالت معمولی و تند قرار داد.
این اپیلاتور ضد آب است و برای اینکه بتوان اصلاحی نرم و بدون درد داشت، می‌توان از آن در حمام هم استفاده کرد. برای اینکه در حالت خیس دستگاه از دست لیز نخورد، بدنه‌ی آن از پلاستیکی ضد لغزش ساخته شده است.
پایین سری دستگاه یک چراغ LED قرار داده شده که با فاصله کمی که با سطح پوست دارد، به‌خوبی موضع را روشن کرده و می‌توان حتی موهای ریز و روشن را دید و اصلاح کرد.
منبع انرژی اپیلاتور از باتری قابل شارژ لیتیوم یونی آن تأمین می‌شود که با 1.5 ساعت شارژ کردن آن می‌توان به مدت 40 دقیقه از دستگاه استفاده کرد.

تکنولوژی اصلاح اپیلاتور
جنس موچین اپیلاتور سرامیک
تعداد موچین 32 عدد
ضد‌ آب دارد
قابلیت شستشو دارد
استفاده به صورت خشک و مرطوب دارد
سری قابل شستشو دارد
قابلیت تنظیم سرعت دارد
تعداد سری 5 عدد
ماساژور دارد
نوع تغذیه باطری قابل شارژ (بی سیم)
اقلام همراه آداپتور برق -برس تميز کننده-کيف نگهداري
سایر ویژگی‌ها سری اصلی اصلاح قطعه ماساژور اصلاح سری شیور شانه شیور قطعه محدودکننده بزرگ قطعه محدودکننده کوچک
برند PHILIPS
تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفا برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند PHILIPS

خصوصیات شرکت «رویال فیلیپس»
رویال فیلیپس یک شرکت تولید محصولات بهداشتی و سلامتی است که از طریق ابداعات هدف دار در بخش های بهداشت و درمان، شیوه های زندگی و تجهیزات روشنایی، در جهت بهبود زندگی افراد حرکت می کند. شرکت فیلیپس که دفتر مرکزی آن در هلند قرار دارد اعلام کرد در سال ۲۰۱۴، به میزان 4/21 میلیارد یورو فروش داشته است و تقریبا۱۰۸۰۰۰ کارمند با مراکز فروش و خدمات در بیش از ۱۰۰ کشور جهان دارد. این شرکت در زمینه بیماری های قلبی، شرایط بحرانی و مراقبت در منزل، بهره وری از انرژی برای روشنایی و تجهیزات روشنایی جدید و همچنین وسایل اصلاح مردانه و سلامتی دهان پیشگام است.

تجارت
بهداشت و درمان: به عنوان پیشروی جهانی در مراقبت های بهداشتی- درمانی، درک این مساله راهنمای ماست که بیماران، نقطه اصلی مورد توجه ما در همه فعالیت ها هستند. ما با پیشگام شدن در شیوه های جدید برای بهبود و گسترش سلامتی در سراسر دنیا، خود را وقف تجارب ایده‌آل برای تمام بیماران، اعم از پیر و جوان کرده‌ایم.
ما برای تصمیم گیری مطمئن تر و جریان کار موثرتر، داده های بالینی را که از متخصصان بالینی و کارشناسان بهداشت و درمان به‌دست می‌آوریم، همراه با اطلاعات به روز و یک جا (در تمام زمینه-های کیفی، مناطق جغرافیایی و فنون مختلف) تحت کنترل درآورده‌ایم.
ما بر ارائه تکنیکی ترین محصولات و شیوه های پیشرفته تمرکز کرده‌ایم و همزمان به متخصصان بالینی کمک می کنیم، شایع ترین بیماری ها را تشخیص داده، درمان و مدیریت کنند.

ما با گسترش تکنولوژی راه دور و ایجاد اصول جدید که منتهی به سیستم بهداشتی-درمانی سودبخش و موثر می شود، دسترسی به این سیستم را توسعه می دهیم. این موارد به ما انگیزه تحقیقات و سرمایه‌گذاری در شیوه های جدید رادیولوژی، دانش قلب‌شناسی، تومورشناسی‌، سیستم پشتیبانی تصمیم، مراقبت های خانگی، دستگاه تنفسی و قسمت های مهم دیگر را می‌دهد.

بخش بهداشتی-درمانی ما بر اساس چهار گروه تجاری استراتژیک سازمان¬دهی شده است: سیستم عکس برداری داخلی، انفورماتیک مراقبتی و بالینی بیماران، شیوه های مراقبت در منزل و در نهایت خدمات حمل و نقل. بخش بهداشتی-درمانی فیلیپس تقریبا ۳۷۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد.
شیوه های زندگی: در بخش شیوه های زندگی، ما به تعهد فیلیپس برای ایجاد جهانی سالم تر و قابل تحمل تر از طریق نو‌آوری، پایبند هستیم. سرمایه گذاری ما در حرکت‌های جدید و ایجاد تجارت محلی، ما را قادر به ارائه جریانی از ابداعات مفید و مناسب محلی کرده است. ما یک برند جهانی پیشرو و قابل اعتماد هستیم.
بخش شیوه های زندگی فیلیپس، بر ارائه تجاربی ژرف، برای برآوردن نیازهای اجتماعی و عاطفی مشتریان در خانه های آنها و سازمان دهی شیوه هایی برای نیازهای محلی در سراسر جهان تمرکز دارد. از یک فنجان قهوه صبحگاهی گرفته تا غذای سالم عصرانه؛ با استفاده از بهترین تکنولوژی صوتی برای مراقبت از دهان و لوازم اصلاح صورت با تکنولوژی لیزر که توسط فیلیپس ابداع شده است، نوآوری فیلیپس برای مشتریان ما اهمیت پیدا می کند و زندگی آن ها را هر روز بهبود می بخشد.

ما بر این زمینه های تجاری تمرکز داریم: بهداشت و درمان، مراقبت های شخصی و در نهایت لوازم خانگی.
بخش شیوه های زندگی فیلیپس تقریبا ۱۷۸۰۰کارمند در سراسر جهان دارد.

تجهیزات روشنایی
بخش تجهیزات روشنایی فیلیپس یک پیشروی جهانی بازار با متخصصان شناخته شده در توسعه، ساخت و استفاده از تجهیزات روشنایی جدید است. ما در طول ۱۲۳ سال گذاشته، پیشرفت هایی اساسی در تجهیزات روشنایی داشته ایم و آن را اساس قدرت امروز خود قرار داده‌ایم و اطمینان داریم در جایگاه خوبی قرار داریم تا در انتقال دیجیتال پیشگام باشیم.
هدف ما قوی تر کردن موقعیت خود در بازار دیجیتال از طریق سرمایه گذاری در پیشگام شدن در زمینه LED است. ما نیاز افراد به روشنایی را، از طریق دامنه کامل بخش بازار مورد توجه قرار می دهیم. در مکان های داخلی، ما سیستم های روشنایی برای خانه‌ها، مغازه‌ها، ادارات، مدارس، هتل ها، کارخانه ها و بیمارستان ها و در مکان های خارجی سیستم های روشنایی برای جاده ها (چراغ های خیابان و ماشین) و فضاهای عمومی، مناطق مسکونی و زمین‌های ورزشی ارائه می دهیم. به علاوه، ما از طرح‌های خلاقانه برای نورپردازی‌های تزئینی در زمینه معماری استقبال می‌کنیم. در نهایت ما برنامه های خاصی برای روشنایی در ساختمان‌های خاص و مصارف ویژه (به‌عنوان مثال باغبانی و تصفیه آب) نیز ارائه می دهیم.

بخش تجهیزات روشنایی فیلیپس، کل زنجیره ارزش روشنایی، از منابع نوری، دستگاه های نوری، برق و کنترل گرفته تا کاربرد و راه‌کارهای عملی کامل، را از طریق حرفه های زیر در بر می گیرد: برق و منابع نوری، دستگاه های نوری مصرف کنندگان، شیوه های روشنایی حرفه ای، روشنایی اتوماتیک و سیستم نوری LED. بخش تجهیزات روشنایی فیلیپس تقریبا ۴۷۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد.

نوآوری
فیلیپس از طریق نوآوری آزاد فعالانه با شرکت های دانش بنیان و صنعتی در تعامل است. همچنین به دنبال بهبود کارایی نوآوری و اشتراک گذاری نتایج مربوطه از طریق پروژه های اروپایی و منطقه ای می‌باشد.
«کالج فناوری پیشرفته» در آیندهوون هلند، «کالج نوآوری‌های فیلیپس» در بانگولار هند و «مرکز تحقیقاتی شانگهای» در چین اصلی ترین نمونه های محیط مناسب «نوآوری آزاد» هستند و به این طریق، ما به دنبال حصول اطمینان از نزدیک شدن فعالیت های نوآورانه با وجود گستردگی جغرافیایی هستیم.
فیلیپس 7/1 میلیارد یورو در بخش تحقیقات و توسعه سرمایه¬گذاری در سال ۲۰۱۳ کرده است. مالکیت فکری فیلیپس در زمینه‌های اینترنتی و دیجیتال هم اکنون شامل ۵۹۰۰۰ حق ایده انحصاری (Patent)، ۳۵۰۰۰ علامت تجاری، ۸۱۰۰۰ حق طراحی و ۴۲۰۰ دامنه اینترنتی ثبت شده است. فیلیپس حدود ۱۵۰۰ حق ایده انحصاری را در سال ۲۰۱۲ با توجه ویژه بر زمینه¬های رشد در بخش بهداشت و درمان به نام خود ثبت کرده است. بخش طراحی فیلیپس به طور گسترده ای به عنوان پیشرو در طراحی های مردم‌ محور شناخته شده است. فیلیپس۱۲۰ جایزه طراحی در زمینه های تولید، ارتباطات و طراحی نو‌آورانه در سال ۲۰۱۲ را برنده شده است.

تداوم پذیری
تداوم پذیری در مرکز استراتژی فیلیپس قرار دارد. ما در توسعه تکنولوژی سبز (منظور از تکنولوژی‌های سبز همان تکنولوژی‌های دوست‌دار محیط زیست هستند) سرمایه گذاری می‌کنیم و مصرف کننده را با انتخاب محصولات سبز قادر می سازیم به جهانی روز به روز سالم تر کمک کند. ما در جهت کاهش مداوم تاثیر محیط بر عملکرد و اکوسیستم سالم و مطمئن، اقداماتی انجام می دهیم. به علاوه، ما از طریق سرمایه گذاری منابع خود در برنامه‌هایی که چالش های بزرگ اجتماعی جهان را هدف قرار داده‌اند، به حمایت از انجمن های سلامتی متعهد هستیم.
تمام محصولات فیلیپس پس از شناسایی تاثیرات مهم بر حسب کارایی انرژی، مواد پرخطر، بازیافت، وزن و طول عمر، طی فرآیند طراحی، سازگار با محیط ساخته می شوند. فرآیندهای فیلیپس برای فروش محصولات سبز سالانه توسط یک سازمان شخص ثالث مستقل بررسی و تایید و در گزارش سالانه چاپ می‌شود. هدف فیلیپس مبارزه با چالش های بهداشتی-درمانی با تمرکز بر ارائه کیفیت بهتر با قیمت کمتر و همچنین در بازارهای نوظهور مثل چین و هند می باشد. فیلیپس همچنین با نشان دادن سهولت و قابل پیگیری بودن راه حل های کارای انرژی به سهامداران و ایجاد منطق اقتصادی برای دولت های محلی و ملی، مشاغل، مدارس و افراد، در برنامه های آموزشی نیز دارای جایگاه پیشرفته‌ای است.

جایگاه جهانی پیشگام
فیلیپس دارای جایگاه رهبری قوی در بسیاری از بازارها در کل جهان به دلیل بخش های بهداشت و درمان، تجهیزات روشنایی و شیوه های زندگی به دست آورده است. ما بزرگترین شرکت مراقبت در منزل در جهان هستیم و دارای مقام اول در سیستم نظارت، دستگاه شوک خودکار، دستگاه اکو قلب و رادیولوژی قلبی میباشیم.
در بخش بهداشت و درمان دارای مقام پیشرو در رادیولوژی قلبی، نظارت بر بیمار، احیاء قلبی و سیستم خواب درمانی هستیم. در بخش تجهیزات روشنایی، در زمینه‌های لامپ، لامپ‌های LED، روشنایی خودکار، دستگاه های نوری حرفه‌ای و LED های پرقدرت پیشرو هستیم. در بخش شیوه های زندگی در زمینه‌های ماشین اصلاح مردانه، ابزار مراقبت از لباس و مسواک های شارژی پیشرو هستیم. این جایگاه پیشرو به آن معناست که دارای مقام اول یا دوم در بازار باشیم.

محصولات مشابه
اپیلاتور مدل Philips BRE640
ناموجود
اپیلاتور پرستیژ مدل Philips BRE650
ناموجود
اپیلاتور مدل  Philips HP6523
ناموجود
اپيلاتور Philips HP6520
ناموجود
اپيلاتور Philips BRE610/00
ناموجود
اپیلاتور سری 9 Braun 961e
ناموجود
اپيلاتور سری 7 مدل 561-7 Braun
ناموجود
اپيلاتور Philips HP6423
ناموجود