0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris

Pharmaceris Whitening Essence Correcting Brown Marks Albucin-Pp

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1522312581507840
ثبت امتیاز:
‎359,500 تومان
تخفیف خورد، خبرم کن
+11 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)
معرفی کوتاه:

• تنظیم‌کننده روند لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست؛

• یکدست‌کردن منافذ و بافت پوست؛

• جلوگیری از ایجاد دو رنگی با کاهش تولید ملانین؛

• ضد لک؛

• روشن‌کننده و برطرف‌کننده خشکی پوست.

اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris یکی از محصولات باکیفیت در زمینه مراقبت از پوست است. ناهماهنگی در تولید ملانین و تمرکز رنگ‌دانه‌های پوستی اصلی‌ترین دلیل لکه‌های پوستی به‌حساب می‌آیند. فارماسریز نیز به خوبی به این نکته آگاهی دارد. در تولید این اسانس شاهد ترکیباتی هستیم که فرایند تولید ملانین را در پوست کاهش داده و از این طریق جلوی تغییر رنگ پوست و لکه‌های پوستی را می‌گیرد.

از طرف دیگر در این اسانس شاهد حضور بیوتین و ترکیباتی از درخت‌ بید نیز هستیم. این مواد، فرایند لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست را منظم می‌کند و ناهماهنگی‌های رنگ پوست را کاهش می‌دهد. این ترکیبات در کوچک‌کردن منافذ پوستی نیز تأثیر دارد و بافت پوست را صاف و نرم می‌کند. در اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris خبری از رایحه‌های شیمیایی نیست و مواد حساسیت زا در ساخت آن استفاده نشده است؛ در نتیجه با خیال راحت می‌توانید برای ازبین‌بردن لکه های پوست های حساس از آن کمک بگیرید. آمارهای آزمایشگاهی ثابت کرده پوستِ ۷۷درصد از بانوان پس از استفاده از این اسانس روشن تر شده و ۷۳درصد نیز مدعی هستند که لکه‌های پوستی آن‌ها از بین رفته است. 

اسانس روشن کننده و اصلاح کننده لک‌های قهوه‌ای آلبوسین پ پ Pharmaceris

شیوه استفاده از اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris به این صورت است که باید صبح یا شب روی پوست بمالید و با انگشت ضربه بزنید تا حسابی جذب شود. برای اثربخشی بیشتر پیشنهاد می‌‌کنیم این فرایند را حداقل چهار تا شش هفته تکرار کنید. افرادی که لکه‌های پوستی بیشتری دارند بهتر است سالی یک تا دو بار تمامی فرایند بالا را تکرار کنند. پس از استفاده از اسانس روشن کننده فارماسریز، استفاده از محصولات سری W فارماسریز نیز پیشنهاد می‌شود.

ترکیبات اسانس روشن کننده و ضد لک آلبوسین پ پ Pharmaceris به‌گونه‌ای است که سریع جذب پوست می‌شود و آن را چرب یا براق نمی‌کند. این ترکیبات، لکه‌های پوستی ناشی از حضور زیر نور خورشید را نیز به‌خوبی از بین می‌برد. با درنظرگرفتن این ویژگی‌ها باید گفت اگر می‌خواهید فرایند تولید ملانین پوست را کنترل کنید و لکه‌های پوستی را از بین ببرید، می‌توانید به اسانس روشن کننده و اصلاح کننده لکه های قهوه ای آلبوسین پ پ فارماسریز اعتماد کنید‍. از طرف دیگر این محصول رنگ پوست را یکدست و روشن‌ نیز خواهد کرد.

نوع ضد لک سرم
نوع پوست انواع پوست, لک‌دار
وزن -
حجم -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris | فارماسریز
صبح یا شب روی پوست بمالید و با انگشت ضربه بزنید تا حسابی جذب شود. برای اثربخشی بیشتر پیشنهاد می‌‌کنیم این فرایند را حداقل چهار تا شش هفته تکرار کنید. افرادی که لکه‌های پوستی بیشتری دارند بهتر است سالی یکی تا دو بار تمامی فرایند بالا را تکرار کنند. پس از استفاده از اسانس روشن‌کننده فارماسریز، استفاده از محصولات سری W فارماسریز نیز پیشنهاد می‌شود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندPharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

 

محصولات مشابه

اسانس ضد لک مروارید IOMA
٪10

Special Price ‎2,544,800 تومان

قیمت عادی: ‎2,827,500 تومان

کرم مرطوب کننده و ضد لک آقایان Fadeout SPF25
٪10

Special Price ‎279,400 تومان

قیمت عادی: ‎310,500 تومان

ضد لک تریو - آ noreva Trio A
٪7

Special Price ‎185,800 تومان

قیمت عادی: ‎199,800 تومان

سرم روشن کننده آلبوسین ملا Pharmaceris
كرم ضد لک و سفيد كننده SOSKIN
٪10

Special Price ‎432,600 تومان

قیمت عادی: ‎480,700 تومان

ژل کرم ضد لک قهوه ای SOSKIN
٪10

Special Price ‎302,900 تومان

قیمت عادی: ‎336,600 تومان

کرم ضد لک شب Fadeout
٪10

Special Price ‎284,400 تومان

قیمت عادی: ‎316,000 تومان

کرم ضد لک قوی ملازکس DERMATOME
٪12

Special Price ‎103,400 تومان

قیمت عادی: ‎117,500 تومان