0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

اسانس روشن کننده ها و اصلاح‌کننده لک های قهوه‌ای آلبوسین پ پ Pharmaceris

Pharmaceris Whitening Essence Correcting Brown Marks Albucin-Pp


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1522312581507840
ثبت امتیاز:

Special Price ‎262,600 تومان

قیمت عادی: ‎309,000 تومان

٪15

معرفی کوتاه:

• تنظیم‌کننده روند لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست؛

• یکدست‌کردن منافذ و بافت پوست؛

• جلوگیری از ایجاد دو رنگی با کاهش تولید ملانین؛

• ضد لک؛

• روشن‌کننده و برطرف‌کننده خشکی پوست.

برند فارماسریز نیز که تجربه خوبی در زمینه تولید محصولات مراقبت از پوست دارد، اسانس اصلاح‌کننده لکه‌های قهوه‌ای را معرفی کرده است. در ادامه با هم به بررسی این محصول می‌پردازیم.

ناهماهنگی در تولید ملانین و تمرکز رنگ‌دانه‌های پوستی اصلی‌ترین دلیل لکه‌های پوستی به‌حساب می‌آیند. فارماسریز نیز به خوبی به این نکته آگاهی دارد. در تولید این اسانس شاهد ترکیباتی هستیم که فرایند تولید ملانین را در پوست کاهش داده و از این طریق جلوی تغییر رنگ پوست و لکه‌های پوستی را می‌گیرد.

 از طرف دیگر در این اسانس شاهد حضور بیوتین و ترکیباتی از درخت‌ بید نیز هستیم. این مواد، فرایند لایه‌برداری سلول‌های مرده پوست را منظم می‌کند و ناهماهنگی‌های رنگ پوست را کاهش می‌دهد. این ترکیبات در کوچک‌کردن منافذ پوستی نیز تأثیر دارد و بافت پوست را صاف و نرم می‌کند.

در اسانس روشن‌کننده فارماسریز خبری از رایحه‌های شیمیایی نیست و مواد حساسیت‌زا در ساخت آن استفاده نشده است؛ در نتیجه با خیال راحت می‌توانید برای ازبین‌بردن لکه‌های پوست‌های حساس از آن کمک بگیرید.

اسانس روشن کننده و اصلاح کننده لک‌های قهوه‌ای آلبوسین پ پ Pharmaceris

آمارهای آزمایشگاهی ثابت کرده پوستِ ۷۷درصد از بانوان پس از استفاده از این اسانس روشن‌تر شده و ۷۳درصد نیز مدعی هستند که لکه‌های پوستی آن‌ها از بین رفته است.

شیوه استفاده از اسانس روشن‌کننده فارماسریز به این صورت است که باید صبح یا شب روی پوست بمالید و با انگشت ضربه بزنید تا حسابی جذب شود. برای اثربخشی بیشتر پیشنهاد می‌‌کنیم این فرایند را حداقل چهار تا شش هفته تکرار کنید. افرادی که لکه‌های پوستی بیشتری دارند بهتر است سالی یکی تا دو بار تمامی فرایند بالا را تکرار کنند. پس از استفاده از اسانس روشن‌کننده فارماسریز، استفاده از محصولات سری W فارماسریز نیز پیشنهاد می‌شود.

ترکیبات اسانس روشن‌کننده فارماسریز به‌گونه‌ای است که سریع جذب پوست می‌شود و آن را چرب یا براق نمی‌کند. این ترکیبات، لکه‌های پوستی ناشی از حضور زیر نور خورشید را نیز به‌خوبی از بین می‌برد.

با درنظرگرفتن این ویژگی‌ها باید گفت اگر می‌خواهید فرایند تولید ملانین پوست را کنترل کنید و لکه‌های پوستی را از بین ببرید، می‌توانید به اسانس روشن‌کننده و اصلاح‌کننده لکه‌های قهوه‌ای آلبوسین پ پ فارماسریز اعتماد کنید‍. از طرف دیگر این محصول رنگ پوست را یکدست و روشن‌ نیز خواهد کرد.

نوع ضد لک سرم
نوع پوست انواع پوست, لک‌دار
وزن -
حجم -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris | فارماسریز
صبح یا شب روی پوست بمالید و با انگشت ضربه بزنید تا حسابی جذب شود. برای اثربخشی بیشتر پیشنهاد می‌‌کنیم این فرایند را حداقل چهار تا شش هفته تکرار کنید. افرادی که لکه‌های پوستی بیشتری دارند بهتر است سالی یکی تا دو بار تمامی فرایند بالا را تکرار کنند. پس از استفاده از اسانس روشن‌کننده فارماسریز، استفاده از محصولات سری W فارماسریز نیز پیشنهاد می‌شود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Pharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

 

محصولات مشابه
ضد لک روز تریو وایت noreva Trio White
٪15

ضد لک روز تریو وایت noreva Trio White

Special Price ‎174,200 تومان

قیمت عادی: ‎205,000 تومان

ضد لک Micro-Derm

ضد لک Micro-Derm

‎427,000 تومان
کرم روز ابسولوت پیور وایت با PAYOT SPF 30
٪10

کرم روز ابسولوت پیور وایت با PAYOT SPF 30

Special Price ‎326,700 تومان

قیمت عادی: ‎363,000 تومان

کرم ضد لک و روشن کننده روز SOSKIN SPF 25
سرم شفاف کننده سی ریکاور FILORGA
٪15

سرم شفاف کننده سی ریکاور FILORGA

Special Price ‎424,100 تومان

قیمت عادی: ‎499,000 تومان

کرم ضد لک یونیتون ISIS Pharma 4
کرم ضد لک کلیریال 10  SVR
٪10

کرم ضد لک کلیریال 10 SVR

Special Price ‎203,400 تومان

قیمت عادی: ‎226,000 تومان

سرم ضد لک و بازسازی کننده پوست HC
٪15

سرم ضد لک و بازسازی کننده پوست HC

Special Price ‎259,200 تومان

قیمت عادی: ‎305,000 تومان