0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کرم روز محافظ پوست ویتی ملو دی Pharmaceris

Pharmaceris Protective Day Cream Viti-Melo Day

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1522312581507840
ثبت امتیاز:

Special Price ‎427,000 تومان

قیمت عادی: ‎449,500 تومان

٪5
معرفی کوتاه:

این محصول ویژه بر اساس اثربخشی همزمان و منحصربه‌فرد اسید رزمارینیک و تیوپرونین علائم ظاهری ویتیلیگو (پیسی) را کاهش می‌دهد.

این محصول خواص بازسازنده دارد و به‌این‌ترتیب از سلول‌های رنگ‌دانه محافظت کرده و آسیب‌رسیدن به آن‌ها را به حداقل می‌رساند.

 شبکه میتوکندری را به منظور کاهش خطر وخیم‌شدن علائم پوستی، فعال می‌کند. ترکیب هم‌اثربخشی ترکیبات فعال، پروسه حذف ویتیلیگو (پیسی) را آغاز کرده و به رنگ یکنواخت پوست می‌انجامد. این ترکیب مانع گسترش ویتیلیگوها شده و از تضاد رنگ پوست و همچنین از گسترش آسیب‌های جدید ویتیلیگو جلوگیری می‌کند. این کرم برای استفاده صورت و بدن مناسب است.

نوع ضد لک کرم روز و شب
نوع پوست انواع پوست
وزن -
حجم -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris | فارماسریز
حداقل به ‌مدت شش ماه، روزی یک بار برای تغییر قسمت‌های بدون رنگ‌دانه استفاده شود. در زمان تابش شدید خورشید تقریباً هر دو ساعت تکرار شود. برای رسیدن به نتیجه مطلوب توصیه می‌شود که همراه با کرم شب ویتی ملو نایت سری V استفاده شود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندPharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

 

محصولات مشابه

کرم شب ویتی ملو نایت Pharmaceris
٪5

Special Price ‎427,000 تومان

قیمت عادی: ‎449,500 تومان