0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

محلول پاک‌ کننده آرایش سنسی میسلار Pharmaceris

Pharmaceris Moisturizing Micellar Cleansing And Make-Up Removal Sensi Micellar


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1522312581507840
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

محلول پاک‌کننده آرایشی و مرطوب‌کننده سنسی میسلار Pharmaceris مواد آرایشی و ناخالصی‌ها را به‌آرامی ‌و به‌طور کامل از پوست پاک می‌کند. تسکین‌دهنده سوزش و آزردگی پوست و کنترل‌کننده حساسیت پوستی است.

این محصول پوست را عمیقاً مرطوب کرده و مانع از به‌وجودآمدن احساس کشیدگی و خشکی در پوست می‌شود. سوزش و آزردگی پوست را تسکین می‌دهد و حساسیت پوست را کنترل می‌کند. از نظر بالینی آزمایش شده است. همچنین ۸۸درصد شاداب کننده و ۸۵درصد پاک‌کننده مؤثر است.

نوع شوینده یا پاک‌کننده محلول
نوع پوست حساس, خشک
وزن -
حجم -
اثرات پاک‌کننده آرایش، مرطوب‌کننده
ترکیبات‌ ایمونو پربایوتیک، عصاره سنبل آبی، گلوکام
توضیحات -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند لهستان
برند Pharmaceris | فارماسریز
یک پد پنبه‌ای را به محلول آغشته کرده و به‌آرامی‌صورت و چشم‌ها را با آن تمیز کنید. سپس کرمی‌ مناسب از سری A فارماسریز استفاده نمایید. هر صبح و هر شب تکرار کنید.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برندPharmaceris

برند لهستانی فارماسریز لوازم آرایشی درمانی ایمنی تولید می‌‌‌‌کند که هدف ویژه آن برآوردن نیازهای مراقبت از پوست است و به درمان مشکلات متداول پوستی کمک می‌‌‌‌کند.

این محصولات توسط یک تیم از کارشناسان تولید می‌‌‌‌شود که راه‌حل‌‌‌‌های پوست شناسی را با فرمول‌‌‌‌های آرایشی پیشرفته ترکیب می‌‌‌‌کنند و روش‌‌‌‌هایی برای حل مشکلات پوستی سخت درمان ارائه می‌‌‌‌نمایند.

Pharmaceris logo

این روش‌‌‌‌ها به 13 خط تولید تقسیم می‌‌‌‌شوند و به ایجاد برنامه‌‌‌‌های جامع مراقبت از پوست با ایمنی و اثرگذاری زیاد می‌‌‌‌پردازند. تمامی فرمول‌‌‌‌ها از لحاظ پوست شناسی روی بیمارانی که از اینگونه مشکلات پوستی رنج می‌‌‌‌برند تست می‌‌‌‌شوند که این تست‌‌‌‌ها در موسسات تحقیقاتی و بیمارستان‌‌‌‌های مستقل اجرا می‌‌‌‌شوند. لوازم آرایشی درمانی فارماسریز عاری از پارابن، رنگ، مواد آلرژی زا، صابون و مواد عطری و بدون سدیم لورت سولفات و سدیم لورل اتیل سولفات هستند.

فارماسریز یک برند قابل اطمینان

میلیون‌‌‌‌ها مشتری وفادار و راضی تا کنون محصولات ایمن و موثر برند فارماسریز را تایید کرده‌‌‌‌اند. همچنین این برند مورد تایید متخصصان دارویی همچون پوست شناسان، پزشکان اطفال، داروسازان، متخصصان زنان و مامایی هستند که این محصولات را برای بیماران خود تجویز می‌‌‌‌‌کنند.

لوازم آرایشی درمانی تخصصی فارماسریز تا کنون جوایز و امتیازات ارزنده‌‌‌‌ای، هم در بازارهای لهستان و هم خارج از آن را کسب کرده است.

 

محصولات مشابه
تونیک پاک کننده اکتیو پیورنس comfort zone
فوم پاک کننده د بته Guerlain
صابون تنظیم کننده چربی پوست Floxia
ژل پاک کننده دتوکس PAYOT
فوم پاک کننده صورت و چشم پیوری سنسیلیوم  Pharmaceris
تونر پاک کننده عميق و قابض منافذ Under Twenty
پن مایع حاوی ویتامین ث Prime
ژل شوینده ضد لک Aurelien

ژل شوینده ضد لک Aurelien

‎114,000 تومان