0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

ژل کرم اسکارفیت Oligen

Oligen Scarfit Creamgel


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

ژل کرم اسکارفیت اُلی‌ژن، التیام‌بخش جای زخم (اسکار) و ترمیم‌‌کننده‌ی پوست آسیب‌دیده در اثر بریدگی، زخم، جوش و ... با کمترین عوارض است.

 اسکار یا جای زخم یک فرایند بیولوژیک است که در پروسه‌ی ترمیم زخم ظاهر ‌‌می‌شود. اسکار انواع مختلفی دارد، مثل برآمدگی دلمه مانند (هایپرتروفی)، فرورفتگی (آتروفی) و ترک‌‌‌های ناشی از کشیدگی (اِسترچ مارک). ژل کرم ترمیم‌‌کننده‌ی اسکارفیت با اثرات ‌‌‌ضد التهاب و ترمیم‌کنندگی به التیام سریع‌تر انواع اسکار با کمترین عوارض کمک ‌‌می‌کند. آلانتوئین موجود در اسکارفیت اُلی‌ژن، خواص ‌‌‌ضد التهاب، ترمیم‌کنندگی و نرم‌کنندگی داشته و همچنین مخلوط آمینو اسیدهای موجود در این فراورده، عناصر ضروری برای ترمیم لایه‌‌‌های پوستی را دارند. ‌‌عصاره‌ی پیاز که سرشار از فلاونوئیدهاست، در التیام زخم بسیار ‌مؤثر است. کتیرای موجود در فرمولاسیون این ژلِ ضداسکار، غنی از پلی‌ساکاریدها بوده و همین طور محرک سیستم ایمنی و ‌‌‌ضد التهاب است. یکی دیگر از خواص ‌‌‌ضد التهابی این ترمیم‌‌کننده‌ی پوست، روغن همیشه بهار است. این کرم ژل برای تسریع بهبودی جای زخم و بریدگی، جراحی و ترک‌های پوستی فرموله شده است. مصرف این محصول باعث ‌‌می‌شود امکان باقی‌ماندن جای زخم روی پوست کم شود. در این محصول، عسل و ‌‌عصاره‌ی پیاز و ویتامین A اثرات ترمیم‌‌کننده‌ی پوست و ‌‌‌ضد التهاب دارند. همچنین سایر مواد ‌مؤثر این محصول، نرم‌‌کننده و ‌‌آنتی‌اکسیدان ‌‌هستند و از تشدید عوارض ضایعه جلوگیری ‌‌می‌کنند.

نوع ترمیم کننده ژل‌کرم
نوع پوست آسیب‌دیده, انواع پوست
وزن -
حجم 30ml
منع مصرف این کرم ژل روی زخم باز استفاده نشود.
اثرات از بین برنده جای جوش و زخم و اسکار
توضیحات عارضه خاصی برای این محصول گزارش نشده است. تنها در صورت بروز حساسیت مصرف قطع شود.
کشور صاحب برند ایران
برند oligen | الی ژن
روزی سه بار روی زخم یا جراحت مالیده شود. دوره‌ی درمان تکمیل شود. توجه داشته باشید هرچه درمان پوست زخم‌شده سریع‌تر شروع شود، روند بهبودی نیز کامل‌تر طی ‌‌می‌شود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند OliGen

شرکت دانش‌بنیان «آرین زیست جم» در سال ۱۳۹۲ با هدف تولید محصولات بهداشتی درمانی باکیفیت و دارای استانداردهای جهانی تأسیس شد. واحد تحقیق و توسعه‌ی شرکت آرین زیست جم با بهره‌گیری از دستاوردهای علمی روز دنیا، متخصصان مجرب و استفاده از مواد اولیه‌ی باکیفیت همواره به‌روزترین محصولات تخصصی بهداشتی درمانی خود را تحت نام تجاری اُلی‌ژن عرضه می‌کند.

Oligen logo 

ویژگی‌های منحصربه‌فرد الی‌ژن:

  • ترکیبات محصولات بهداشتی درمانی الی‌ژن علاوه بر رفع نیازهای زیبایی پوست و مو می‌توانند اثرات کمک‌درمانی نیز داشته باشند.
  • به منظور اثربخشی بیشتر، در ساخت محصولات الی‌ژن از ترکیبات گیاهی و شیمیایی درکنارهم استفاده می‌شود.
  • مواد اولیه به‌کاررفته در این محصولات، از بالاترین استانداردها و کیفیت برخوردار بوده و از بهترین تولیدکنندگان جهانی تهیه می‌شوند.
  • این محصولات با پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های ساخت و فرمولاسیون تولید شده‌اند.
  • در ساخت محصولات الی‌ژن از استم سل‌ها (Stem Cell) استفاده می‌شود. اِستم سل‌ها با تکنولوژی کشت سلول‌های بنیادی تولید می‌شوند.
محصولات مشابه
کرم تسریع کننده ترمیم زخم ERIKEH
کرم ترمیم کننده میموزا 10% Seagull
کرم ترمیم کننده آنتی باکتریال سیکالفیت Avene
ترمیم کننده استلاتریا MUSTELA
کرم ترميم کننده سيکاستيم ACM
کرم ترميم کننده سوختگی پای نوزاد MUSTELA
روغن مراقبت از پوست Bio Oil

روغن مراقبت از پوست Bio Oil

شروع از ‎64,000 تومان
کرم ترمیم کننده منگنز، مس و زینک Saint Gervias
ناموجود