0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: A464 | SKU2: 30000008

کرم رفع ترک بدن Margritte

Margritte Anti Stria Body Cream


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1164233612181273
ثبت امتیاز:

Special Price ‎78,300 تومان

قیمت عادی: ‎82,500 تومان

٪5
معرفی کوتاه:

کرم رفع ترک بدن Margritte، باعث افزایش مقاومت پوست، رفع افتادگی، رفع سلولیت‌های پوستی و رفع اسکار، درمان ترک‌ها و افزايش کشيدگی و استحکام پوست می‌شود.

وزن واحد: 48 گرم

کرم رفع ترک بدن Margritte، یک محصول جدید و موثر در پیشگیری و درمان استریا است که از یک سو با به کارگیری مکانیزم‌های مختلف از خارش و التهاب و در پی آن از تخریب ساختار درونی پوست جلوگیری کرده و از سوی دیگر به بازسازی لایه‌های درونی پوست می‌پردازد. تغییرات هورمونی سبب ایجاد عدم تعادل در فیبروبلاست‌ها (سلول‌های پایه‌ای پوست که الاستین و کلاژن تولید می‌کنند) می‌شود که این امر منجر به کاهش تعداد و کیفیت فیبرهای کلاژن و الاستین می‌گردد. در نتیجه پوست نازک‌تر شده و ترک‌های موازی در آن ایجاد می‌شود. کرم رفع ترک بدن (MARGRITTE) مارگریت حاوی ترکیباتی می‌باشد که موجب جلوگیری و رفع ترک‌های پوستی ناشی ازبارداری و چاقی، رفع افتادگی پوست و رفع اسکار(جای عمل جراحی)، ضد التهاب و برطرف کننده سلوليت های بغل ران می‌باشد.
این محصول از ترکیبات طبیعی تهیه شده است و در دوران بارداری، شیردهی و برای اطفال قابل استفاده می‌باشد. اسیدهای چرب غیراشباع موجود در روغن‌های گیاهی استفاده شده در این محصول با توجه به ساختمان شیمیایی خود می‌توانند با تبادل یک الکترون با رادیکال‌های آزاد رزونانس پایدار ایجاد نمایند و اثر مخرب رادیکال‌های آزاد را کاهش دهند. در تحقیقات اخیر نقش رادیکال‌های آزاد در تشکیل اسکارهای هیپرتروفیک به خوبی نشان داده شده است. به این ترتیب کرم رفع ترک بدن مارگریت با اثر آنتی اکسیدان (ضد رادیکال‌های آزاد) خطر تشکیل اسکارهای هیپرتروفیک و کلوئیدها را پس از ترمیم زخم‌ها کاهش می‌دهد.
مواد تشکیل دهنده: کلاژن، اسپرماستی، روغن مغربیف کره کاکائو، آلاستین، اسکوالان، روغن گل همیشه بهار، عصاره آلوئه‌ورا، اسید استتاریک، روغن جوانه گندم، بوتین هیدروکسی تولوئن، امولیسفایر، پارابن ها، اسانس، آب دیونیزه

نوع ترمیم کننده کرم روز و شب
نوع پوست انواع پوست, کودک
حجم 40ml
منع مصرف از استعمال کرم بر روی سینه‌ها در طی دوران شیردهی خودداری فرمایید. از تماس با چشم و بر روی سطوح مخاطی و زخم‌های باز خودداری فرمایید.
اثرات برطرف کردن ترک‌های پوستی، رفع افتادگی پوست، رفع اسکار، ضد التهاب و برطرف کننده سلولیت‌های بغل ران
توضیحات افزایش دهنده سرعت بازسازی و نوسازی سلول‌های پوست می‌باشد.
کشور صاحب برند ایران
برند Margritte | مارگریت

در طی دوران بارداری صبح و شب به مقدار کافی از کرم رفع ترک بدن مارگریت، بر روی شکم، باسن، قسمت فوقانی ران‌ها و سینه‌ها مالیده و با حرکات چرخشی ماساژ دهید تا خوب جذب گردد. مصرف این فرآورده را تا سه ماه پس از زایمان ادامه دهید.
در سایر موارد نیز، دوبار در روز صبح و شب، مقدار مناسبی از کرم را روی قسمت‌هایی از پوست که دارای ترک می‌باشند قرار دهید و به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود، مصرف را تا 6 ماه ادامه دهید.
تست حساسیت:
برای تست از پوست سطح داخلی بازو استفاده شود.
مصرف این فرآورده به منظور جلوگیری و کاهش ترک خوردگی و کشیدگی پوست به هنگام افزایش وزن سریع و ناگهانی توصیه می‌گردد.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندMargritte

شرکت رسپینا آرا پارس با برند تجاری «مارگریت» در سال 1389 به منظور تامین بخشی از نیازهای دارویی، بهداشتی و آرایشی تحت عنوان سهامی خاص ثبت و تاسیس گردید.

margritte logo

این شرکت با هدف تولید محصولات متنوع آرایشی و بهداشتی بر پایه داروهای گیاهی با بالاترین سطح کیفی و مواد اولیه اروپایی و عرضه آن به سراسر ایران، آغاز به کار نموده است به‌طوری‌که هم اکنون برخی از تولیدات این شرکت را می‌توان رقیب محصولات خارجی دانست. در حال حاضر این شرکت به پشتوانه کیفیت و کارایی برتر محصولات خود، مورد تایید جامعه پزشکان متخصص نیز قرار گرفته است.

محصولات مشابه

کرم ترمیم کننده Margritte
٪5

Special Price ‎94,000 تومان

قیمت عادی: ‎99,000 تومان

روغن مراقبت از پوست Bio Oil 25ml
٪10

Special Price ‎53,100 تومان

قیمت عادی: ‎59,000 تومان

روغن مراقبت از پوست Bio Oil 60ml
٪20

Special Price ‎103,600 تومان

قیمت عادی: ‎129,500 تومان

کرم ترمیم کننده سیکاوست ProDerma
٪10

Special Price ‎75,600 تومان

قیمت عادی: ‎84,000 تومان

کرم رفع شقاق سینه Geno Biotic
٪10

Special Price ‎40,000 تومان

قیمت عادی: ‎44,500 تومان

سرم فلاون BOTANITY
٪5

Special Price ‎551,000 تومان

قیمت عادی: ‎580,000 تومان

کرم ترمیم کننده درمالیبور پلاس ADERMA
کرم ترمیم کننده پوست HERBEX
٪10

Special Price ‎40,900 تومان

قیمت عادی: ‎45,500 تومان