0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: A80

لوسیون کنوکمپلکس مخصوص آقایان Kenogen

Kenogen for men Lotion

4
1
  • 5 0
  • 4 1
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شمارهٔ مجوز:
1139712612947266
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

اولین محصول جهت رویش مجدد موها و درمان موهای ضعیف، نازک، کُرکی و افزایش دهنده رشد طولی موها است. تغییرات رنگ، کدر شدن و همچنین وجود رسوبات معلق در لوسیون به علت غنی بودن مواد اولیه طبیعی استفاده شده در لوسیون می باشد.

در کنار ریزش موی ارثی و علم پزشکی، دِهیدروتستسترون (DHT) مشتق شده از تستسترون را علت اصلی ریزش موی ارثی (آندروژنیک) می داند. فولیکول ها، تحت تأثیر DHT، از نظر ژنتیکی ضعیف، نازک و نازکتر می شوند تا جایی که فعالیتشان متوقف می گردد. موهای جدید نازک بوده، پوست سر را به اندازه کافی نمی پوشاند در نتیجه تأخیر در رویش موها، تجمع مو در منطقه تحت تأثیر تا ۵۰٪ کاهش می یابد. فرمولاسیون ویژه آقایان علاوه بر کاهش دورۀ کنوژن و ایجاد رویش مجدد موها به علت دارابودن ملاتونین درمانی، فرمول انحصاری KGCC و همچنین عصارۀ معجره آسای گیاه سرونارپنس که یک فیتواسترول گیاهی می باشد، این محصول را مخصوص آقایان نموده است.

این محصول جهت رفع ریزش مو، رویش مجدد موها و تبدیل موهای نازک به موهای با ضخامت مناسب تهیه شده است. فرمول اختصاصی آن با کاهش آنزیم پنج آلفاردوکتاز (5αR) و پاکسازی عممقی چربی پوست در اطراف ریشۀ مو میزان هورمون DHT را کاهش داده و با کاهش اثرات مخرب آن بر روی فولیکول های مو اثر قوی تری در توقف ریزش موی ارثی ایفا می نماید. این عمل باعث شده فولیکول موها تعادل متابولیک خود را به دست آورده، در نتیجه میزان نیروی رشد طولی را افزایش داده و قطر موها را به حالت اولیه بر می گرداند. محصول کنوژن حاصل تکنولوژی برتر اروپا و مرکز تحقیقاتی وی وی فارمای (ViViPharma) ایتالیا می باشد که درج کلمه (Hair Regowth) بر روی محصولات، تفاوت این محصول را با محصولات دیگر نشان می دهد.

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش, موی نازک و کم‌حجم
حجم 30 عدد لوسیون در سایز 50 ml
اثرات درمان موهای ضعیف، نازک و افزایش رشد طولی و قطری موها
ترکیبات‌ ملاتونین درمانی، فرمول انحصاری KGCC، عصاره معجزه آسای گیاه سرونارپنس
توضیحات این محصول بر روی پوست سر افرادی که پیاز موی آنها تحلیل رفته است از تأثیر کمتری برخوردار می باشد. برای نتیجه گیری و درمان مطلوب تر همراه با شامپو و لوسیون، از قرص های خوراکی کنوملاتونین (Keno Melatonin) استفاده گردد.
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند ایتالیا
کشور سازنده -
برند KENOGEN | کنوژن

هر شب نیم ساعت قبل از خواب ابتدا لوسیون را به خوبی تکان داده، سپس آن را روی پوست سر ریخته و ماساژ دهید. (تا 24 ساعت شستشو نشود)

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندKENOGEN

محصولات آرایشی بهداشتی برند «کنوژن» در شرکت «وی وی فارما» در کشور ایتالیا تولید می‌شوند.

KENOGEN logo

«وی وی فارما» شرکتی پیشتاز در زمینه تولید محصولات پوستی، آرایشی و بیماری‌های وابسته به آن است که در دنیای محصولات دارویی و درمانی پوست، جایگاه والایی دارد. روش‌های درمانی بسیار باکیفیت و تاثیرگذار این شرکت در سرتاسر دنیا شناخته شده است.

برند «کنوژن» تولیدکننده اولین و موثرترین محصول رویش مجدد مو است. فرمولاسیون این محصولات انحصاری بوده و در سوئیس ثبت اختراع گردیده است. تحقیقات و ارائه فرمولاسیون این محصول توسط «پروفسور لئوناردو چلنو» صورت گرفته است.

بهتر است بدانید تمامی محصولات وی وی فارما دارای امتیاز انحصاری بین‌المللی هستند که حاصل 40 سال تجربه آزمایشگاه‌های وی وی فارما می‌باشند.

کنوژن جزء اولین تولیدکنندگان محصولاتی است که مجوز ثبت عنوان «Hair Regrowth» را روی محصولات خود دارد.

بهره‌گیری از علم، اخلاق، بصیرت و تحقیقات در کنار استفاده از مولکول‌های منحصربه‌فرد و ارزشمند، هریک از فرمول‌های وی وی فارما را که میراث هوشمندانه این شرکت هستند، به یک شاهکار بیوتکنولوژیک تبدیل می‌کند.

محصولات مشابه

محلول مو ماینوکسیدیل و کافئین Laminin
٪5

Special Price ‎196,600 تومان

قیمت عادی: ‎207,000 تومان

ژل تقویت کننده موی سر Servina
٪10

Special Price ‎85,000 تومان

قیمت عادی: ‎94,500 تومان

آمپول تقویت کننده و ضد ریزش مو NINE LESS
هیرتونیک گیاهی Cerita T2
تونیک مو ARSESS 60ml
٪20

Special Price ‎390,800 تومان

قیمت عادی: ‎488,500 تومان

تونیک پرو مین Cerita
‎218,000 تومان
تونیک ضد ریزش کافئین Vampy
کرم ژل ریزش مو سکه ای آلوپسی آره آتا Cerita