0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 1200359

چسب ناخن كره ای JEWEL GN-003

Jewel Nail Extension Glue


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شمارهٔ مجوز:
1302066952301485
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

چسب ناخن جیول کاملا سازگار با بدن است و هیچ تأثیر بدی روی ناخن شما نمی‌گذارد و شما می‌توانید به راحتی آن را استفاده کنید بی‌‌آنکه نگران مشکلات بعد از استفاده آن باشید.

وزن واحد: 10 گرم

چسب ناخن كره ای JEWEL GN-003، یک از مرغوب‌ترین انواع چسب ناخن مصنوعی در بازار ایران است این چسب با ماندگاری بالا و مقاومت بسیار خوب می‌تواند ناخن‌های شما را حداقل به مدت 12 ساعت روی دستتان بدون مشکل نگه دارد. استفاده از چسب ناخن كره ای JEWEL GN-003، بسیار ساده است و بی‌آنکه نیاز به مواد دیگری داشته باشید می‌توانید این چسب را روی ناخن خود مصرف کنید. چسب ناخن جیول به خوبی در برابر رطوبت مقاومت می‌کند و با شستن دستانتان ناخن‌ها جدا نمی‌شوند. همین طور دیگر مزیت بسیار خوب چسب ناخن جدا شدن بسیار راحت آن از ناخن هاست زیرا چسب ناخن جیول با استون و یا لاک پاکن‌های غیر استونه به راحتی حل می‌شود و ناخن‌های شما از ناخن اصلی جدا می‌گردد

برند jewel | جیول
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
برای استفاده از چسب ناخن جیول ابتدا دستان خود را کاملا بشویید و بعد با یک محلول مانند الکل روی ناخن‌هایتان را پاک کنید تا چربی اضافه‌ای روی ناخن‌هایتان بر جای نمانده باشد. صبر کنید تا ناخن‌ها کاملا خشک شوند و بعد مقدار یک قطره از چسب ناخن جیول را بر روی ناخن‌ها بگذارید و بلا فاصله ناخن را به دست خود بچسبانید.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

محصولات مشابه

چسب ناخن برس دار ix NA-1364
ناموجود
چسب ناخن 5 گرم Maxjornal
ناموجود
چسب ناخن ix NA-1365
ناموجود
چسب ناخن 5 گرمی JEWEL 001
ناموجود
چسب ناخن  JEWEL 002
ناموجود