0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 2991

پد لاک پاک کن INLAY

Inlay Nail Polish Remover Pads


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1336259010258411
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

پد لاک پاک کن INLAY، علاوه بر پاک‌کردن کامل لاک از روی ناخن‌ها، خاصیت نرم کنندگی دارد و تقویت کننده ناخن‌ها نیز می‌باشد.

پد لاک پاک کن INLAY، محصولی است که ما استفاده از آن را به شما پیشنهاد می‌دهیم؛ زیرا فاقد هرگونه مواد مضر است و هم‌چنین دارای کیفیتی عالی است. این پد علاوه بر خاصیت تقویت کنندگی، به دلیل نداشتن استون به راحتی و کامل لاک را از روی ناخن پاک کرده و هیچکدام از مضرات پاک کننده‌های استون‌دار را ندارد. هر پد از این لاک پاک کن به دلیل اینکه فرار نیست را می‌توان برای پاک کردن کل ناخن‌ها استفاده کرد، در نتیجه بسیار مقرون به صرفه است. از دیگر خاصیت‌های این لاک پاک کن استحکام بخشیدن و مرطوب نگه داشتن ناخن است.

نوع لاک پاک کن پد
حجم -
برند inlay | اینلی
کشور صاحب برند ایران
توضیحات حاوی ویتامین E و B5
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندinlay

لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده در سال 1376 با باور توانایی تولید محصولات آرایشی‌بهداشتی، با کیفیتی در سطح بهترین‌های جهان، بنیان نهاده شد. به‌دنبال تجربه موفقیت‌آمیز محصولات برند سینره و توزیع گسترده این محصولات در خاورمیانه و اروپا، اکنون محصولات آرایشی این‌لِی با اعتقاد به تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی، تولید و به بازار عرضه شده است.

براساس خط مشی مشتری‌مداری، شرکت طبیعت زنده همواره خود را به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده‌سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود متعهد می‌داند. در این راستا به استقرار استانداردهای ایزو 10002 و 10004 اقدام نموده است.

همچنین رسیدگی شایسته به نظرات و شکایات مشتریان و ارزیابی دقیق و صحیح میزان رضایتمندی آنان، هدف اصلی این شرکت است که در این راستا و برای تحقق این هدف، سیاست‌های راهبردی ذیل را اتخاذ نموده است:

• ارتقای مستمر رضایتمندی و وفاداری مشتریان؛

• بهبود مداوم فرآیندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان؛

• پاسخگویی دقیق، مناسب و سریع به شکایات مشتریان؛

• گسترش فرهنگ مشتری‌مداری؛

• ارتقای سطح آگاهی و توانمندسازی کارکنان.

این لی امید دارد با تامین منابع و امکانات مورد نیاز و در نظرگیری الزامات قانونی، اصول مشتری‌مداری، دسترسی آسان، واقع‌بینی در پاسخگویی، محرمانگی، قانون‌مندی و اصول اخلاقی و با تلاش مستمر و روزافزون خود، شاهد افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان باشد.

محصولات مشابه

پد جعبه ای لاک پاک کن بدون استون najeh
پد لاک پاک کن کاسه ای ۵۰ عددی SAROOMA
ناموجود
لاک پاک کن حاوی عصاره گل ارکیده Flormar
ناموجود
دستمال مرطوب لاک پاک کن قوطی Comeon
ناموجود
پد قوطی لاک پاک کن بدون استون najeh
ناموجود
پد لاک پاک کن MARAL
ناموجود
محلول لاک پاک کن اسفنجی SAROOMA 100ml
ناموجود
پد لاک پاک کن پلاس Rospina
ناموجود