0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: admin446

ریمل حجم دهنده مژه INLAY

Inlay Intense Volumising Mascara

4.5
2
  • 5 1
  • 4 1
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شمارهٔ مجوز:
1336259010258411
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول حاوی خرده مژه‌هایی در ابعاد میکرو است که بلافاصله پس از استفاده، باعث افزایش حجم مژه‌ها و پرپشت به‌نظر‌رسیدن آن‌ها می‌شود. رنگ مشکی این ریمل با پوشش کامل و یکدست‌کردن رنگ مژه‌ها ضخامت آن‌ها را افزایش می‌دهد.

 این محصول حاوی خرده مژه‌هایی در ابعاد میکرو است که بلافاصله پس از استفاده، باعث افزایش حجم مژه‌ها و پرپشت به‌نظررسیدن آن‌ها می‌شود. رنگ مشکی این ریمل با پوشش کامل و یکدست‌کردن رنگ مژه‌ها ضخامت آن‌ها را افزایش می‌دهد. طراحی دقیق و مخصوص برس ریمل حجم دهنده این لی سبب افزایش حجم تک‌تک مژه‌ها می‌شود. ساختار سبک این ریمل علاوه‌بر رفع احساس سنگینی روی مژه‌ها، از ریزش محصول در اطراف چشم جلوگیری می‌کند. ترکیبات مرطوب‌کننده و تقویت‌کننده موجود در ریمل حجم‌دهنده این لی از شکستن و خشک‌شدن مژه‌ها جلوگیری می‌کند. مزایای ریمل این‌لی: حجم‌دهنده، حالت‌دهنده و پپشت‌کننده بسیار خوب مژه‌ها؛ ایدئال برای آرایشی کاملاً طبیعی؛ دارای بُرسی مناسب برای پوشش‌دادن تک‌تک مژه‌ها؛ افزایش زیبایی و جلوه مژه‌ها؛ و بدون ایجاد احساس سنگینی روی مژه‌ها؛

نوع ریمل حجم‌دهنده
حجم 10 ml
کشور صاحب برند ایران
برند inlay | اینلی
توضیحات -
تعداد کل دیدگاه‌ها: 1
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران 1

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

دیدگاه‌های برتر مثبت
دیدگاه توسط هلیا کاظم نیا (ارسال‌شده در1399/4/16 | 22:18 )

تازه امروز به دستم رسیده.هنوز به بار استفاده کردم و خوبه

دیدگاه‌های برتر منفی
تاکنون کاربری دیدگاهی را مفید ندانسته است.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندinlay

لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده در سال 1376 با باور توانایی تولید محصولات آرایشی‌بهداشتی، با کیفیتی در سطح بهترین‌های جهان، بنیان نهاده شد. به‌دنبال تجربه موفقیت‌آمیز محصولات برند سینره و توزیع گسترده این محصولات در خاورمیانه و اروپا، اکنون محصولات آرایشی این‌لِی با اعتقاد به تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی، تولید و به بازار عرضه شده است.

براساس خط مشی مشتری‌مداری، شرکت طبیعت زنده همواره خود را به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده‌سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود متعهد می‌داند. در این راستا به استقرار استانداردهای ایزو 10002 و 10004 اقدام نموده است.

همچنین رسیدگی شایسته به نظرات و شکایات مشتریان و ارزیابی دقیق و صحیح میزان رضایتمندی آنان، هدف اصلی این شرکت است که در این راستا و برای تحقق این هدف، سیاست‌های راهبردی ذیل را اتخاذ نموده است:

• ارتقای مستمر رضایتمندی و وفاداری مشتریان؛

• بهبود مداوم فرآیندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان؛

• پاسخگویی دقیق، مناسب و سریع به شکایات مشتریان؛

• گسترش فرهنگ مشتری‌مداری؛

• ارتقای سطح آگاهی و توانمندسازی کارکنان.

این لی امید دارد با تامین منابع و امکانات مورد نیاز و در نظرگیری الزامات قانونی، اصول مشتری‌مداری، دسترسی آسان، واقع‌بینی در پاسخگویی، محرمانگی، قانون‌مندی و اصول اخلاقی و با تلاش مستمر و روزافزون خود، شاهد افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان باشد.

محصولات مشابه

ریمل هیپنوز LANCOME
ناموجود
ریمل حجم دهنده سه بعدی خرده مژه دار Del Monaco FP124-24
ناموجود
ریمل حجم دهنده EFSANE
ناموجود
ریمل حجم‌دهنده رولوشن Flormar
ناموجود
ریمل حجم دهنده GOLDEN ROSE
ناموجود
ریمل چهار فصل VIPERA
  • 2+
ناموجود
ریمل هیوت اند ناوسی بلک MAC
ناموجود
ریمل مشکی غلیظ ARTDECO
ناموجود