0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

ریمل حجم دهنده مژه INLAY

Inlay Intense Volumising Mascara

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
56/17209
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول حاوی خرده مژه‌هایی در ابعاد میکرو است که بلافاصله پس از استفاده، باعث افزایش حجم مژه‌ها و پرپشت به‌نظر‌رسیدن آن‌ها می‌شود. رنگ مشکی این ریمل با پوشش کامل و یکدست‌کردن رنگ مژه‌ها ضخامت آن‌ها را افزایش می‌دهد.

 این محصول حاوی خرده مژه‌هایی در ابعاد میکرو است که بلافاصله پس از استفاده، باعث افزایش حجم مژه‌ها و پرپشت به‌نظررسیدن آن‌ها می‌شود. رنگ مشکی این ریمل با پوشش کامل و یکدست‌کردن رنگ مژه‌ها ضخامت آن‌ها را افزایش می‌دهد. طراحی دقیق و مخصوص برس ریمل حجم دهنده این لی سبب افزایش حجم تک‌تک مژه‌ها می‌شود. ساختار سبک این ریمل علاوه‌بر رفع احساس سنگینی روی مژه‌ها، از ریزش محصول در اطراف چشم جلوگیری می‌کند. ترکیبات مرطوب‌کننده و تقویت‌کننده موجود در ریمل حجم‌دهنده این لی از شکستن و خشک‌شدن مژه‌ها جلوگیری می‌کند. مزایای ریمل این‌لی: حجم‌دهنده، حالت‌دهنده و پپشت‌کننده بسیار خوب مژه‌ها؛ ایدئال برای آرایشی کاملاً طبیعی؛ دارای بُرسی مناسب برای پوشش‌دادن تک‌تک مژه‌ها؛ افزایش زیبایی و جلوه مژه‌ها؛ و بدون ایجاد احساس سنگینی روی مژه‌ها؛

نوع ریمل حجم‌دهنده
حجم 10 ml
کشور صاحب برند ایران
برند inlay | اینلی
توضیحات -
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند inlay

لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده در سال 1376 با باور توانایی تولید محصولات آرایشی‌بهداشتی، با کیفیتی در سطح بهترین‌های جهان، بنیان نهاده شد. به‌دنبال تجربه موفقیت‌آمیز محصولات برند سینره و توزیع گسترده این محصولات در خاورمیانه و اروپا، اکنون محصولات آرایشی این‌لِی با اعتقاد به تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی، تولید و به بازار عرضه شده است.

براساس خط مشی مشتری‌مداری، شرکت طبیعت زنده همواره خود را به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده‌سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود متعهد می‌داند. در این راستا به استقرار استانداردهای ایزو 10002 و 10004 اقدام نموده است.

همچنین رسیدگی شایسته به نظرات و شکایات مشتریان و ارزیابی دقیق و صحیح میزان رضایتمندی آنان، هدف اصلی این شرکت است که در این راستا و برای تحقق این هدف، سیاست‌های راهبردی ذیل را اتخاذ نموده است:

• ارتقای مستمر رضایتمندی و وفاداری مشتریان؛

• بهبود مداوم فرآیندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان؛

• پاسخگویی دقیق، مناسب و سریع به شکایات مشتریان؛

• گسترش فرهنگ مشتری‌مداری؛

• ارتقای سطح آگاهی و توانمندسازی کارکنان.

این لی امید دارد با تامین منابع و امکانات مورد نیاز و در نظرگیری الزامات قانونی، اصول مشتری‌مداری، دسترسی آسان، واقع‌بینی در پاسخگویی، محرمانگی، قانون‌مندی و اصول اخلاقی و با تلاش مستمر و روزافزون خود، شاهد افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان باشد.

محصولات مشابه
ریمل حجم دهنده لاو مای لشز Deborah
ریمل سیلز دانفق مکسی لش حجم دهنده قوی Guerlain
ریمل دابل افکت DEBORAH

ریمل دابل افکت DEBORAH

‎125,000 تومان
ریمل حجم دهنده ضد آب ابسولوت DEBORAH
ریمل حجم دهنده بومباستیک Doucce
ریمل سیلز دنفر Guerlain

ریمل سیلز دنفر Guerlain

‎478,000 تومان
ریمل حجم‌ دهنده ومپ دفینیشن Pupa
ریمل ابسلوت ولوم Deborah