0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

رژ گونه INLAY

Inlay Fresh Glow Blush


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
56/17209
ثبت امتیاز:
‎40,500 تومان
+1 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

رژ گونه این لِی بافتی نرم و ابریشمی دارد. به‌راحتی، به کمک برس روی گونه‌ها پخش می‌شود و جلوه‌ای زیبا و طبیعی روی صورت ایجاد می‌کند.

رژ گونه این لِی، بافتی نرم و ابریشمی دارد. به‌راحتی، به کمک برس روی گونه‌ها پخش می‌شود و جلوه‌ای زیبا و طبیعی روی صورت ایجاد می‌کند. همچنین شش رنگ زیبا دارد که علاوه‌بر برجسته‌ساختن گونه‌ها باعث رطوبت ‌سانی به پوست و شفافیت آن می‌شود. ماندگاری طولانی، از دیگر مزایای رژگونه‌های این لی است. ویژگی‌های محصول: ایجاد جلوه‌ای زیبا و طبیعی روی گونه‌ها؛ دارای بافتی بسیار نرم و ابریشمی؛ پخش سریع و راحت با کمک بُرس، روی گونه‌ها؛ افزایش برجستگی و زیبایی گونه‌ها؛ دارای خاصیت مرطوب‌کنندگی پوست ؛ و ماندگاری طولانی.

نوع رژ گونه ساده
وزن 0.1 gr
کشور صاحب برند ایران
برند inlay | اینلی
توضیحات -
تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند inlay

لابراتوارهای داروهای گیاهی طبیعت زنده در سال 1376 با باور توانایی تولید محصولات آرایشی‌بهداشتی، با کیفیتی در سطح بهترین‌های جهان، بنیان نهاده شد. به‌دنبال تجربه موفقیت‌آمیز محصولات برند سینره و توزیع گسترده این محصولات در خاورمیانه و اروپا، اکنون محصولات آرایشی این‌لِی با اعتقاد به تجلی زیبایی طبیعی زنان ایرانی، تولید و به بازار عرضه شده است.

براساس خط مشی مشتری‌مداری، شرکت طبیعت زنده همواره خود را به ادای احترام به مشتری، قدردانی از مشتری و نیز برآورده‌سازی نیازهای حال و آینده مشتریان خود متعهد می‌داند. در این راستا به استقرار استانداردهای ایزو 10002 و 10004 اقدام نموده است.

همچنین رسیدگی شایسته به نظرات و شکایات مشتریان و ارزیابی دقیق و صحیح میزان رضایتمندی آنان، هدف اصلی این شرکت است که در این راستا و برای تحقق این هدف، سیاست‌های راهبردی ذیل را اتخاذ نموده است:

• ارتقای مستمر رضایتمندی و وفاداری مشتریان؛

• بهبود مداوم فرآیندهای رسیدگی به نظرات و شکایات و سنجش رضایتمندی مشتریان؛

• پاسخگویی دقیق، مناسب و سریع به شکایات مشتریان؛

• گسترش فرهنگ مشتری‌مداری؛

• ارتقای سطح آگاهی و توانمندسازی کارکنان.

این لی امید دارد با تامین منابع و امکانات مورد نیاز و در نظرگیری الزامات قانونی، اصول مشتری‌مداری، دسترسی آسان، واقع‌بینی در پاسخگویی، محرمانگی، قانون‌مندی و اصول اخلاقی و با تلاش مستمر و روزافزون خود، شاهد افزایش رضایتمندی و وفاداری مشتریان باشد.

محصولات مشابه
رژ گونه تک رنگ تندر Guerlain
رژ گونه Amitice
  • 8+

رژ گونه Amitice

‎102,000 تومان
رژ گونه تراکوتا Flormar
رژ گونه تراکوتا DEBORAH
  • 2+
رژ گونه Doucce
  • 6+

رژ گونه Doucce

‎153,000 تومان
رژگونه پرتی Flormar

رژگونه پرتی Flormar

‎31,000 تومان
رژگونه اوه مای ماکسی بلاش Arcancil
  • 4+
رژ گونه ابریشمی بلاش آن بابل CHARME COLOR
  • 4+