0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 370400

کرم ترمیم کننده پوست HERBEX

Herbex Repair Skin Cream

5
2
  • 5 2
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1396221021507840
ثبت امتیاز:

Special Price ‎40,900 تومان

قیمت عادی: ‎45,500 تومان

٪10
معرفی کوتاه:

کرم ترمیم کننده پوست HERBEX، غنی از عسل، عصاره کالاندولا(گل همیشه بهار) و روغن زیتون است. مطالعات متعددی در مورد عسل و صورت گرفته که نشان می‌دهد این مواد دارای خواص  ضدالتهاب، آنتی اکسیدان و افزایش ترمیم زخم می‌باشند.

با افزایش سن، قدرت ترمیم و بازسازی طبیعی پوست توسط لایه اپیدرم، به میزان قابل‌ توجهی کاهش می‌یابد و درنتیجه، استفاده از مواد ترمیم‌ کننده جهت مراقبت از پوست و جلوگیری از وارد آمدن آسیب جدی بر آن در سنین بالاتر ضروری است. التهاب و قرمزی ایجاد شده ناشی از لیزر درمانی، لایه‌برداری شیمیایی، درم ابریشن، الکترولیز، اشعه درمانی و اپیلاسیون و همچنین آسیب‌های سطحی و عمقی ایجادشده در اثر تغییرات آب و هوایی، آلودگی هوا، قرار گرفتن در معرض تابش اشعه ماوراء بنفش و رژیم تغذیه‌ای نامناسب نیاز به درمان و ترمیم پوست‌های آسیب‌ دیده دارد. کرم ترمیم کنننده هربکس غنی از عسل، عصاره کالاندولا (گل همیشه بهار) و روغن زیتون است. مطالعات متعددی در مورد عسل و کالاندولا صورت گرفته که نشان می‌دهد این مواد دارای خواص ضدالتهاب، آنتی اکسیدان و افزایش ترمیم زخم می‌باشند. همچنین کالاندولا در درمان درماتیت ناشی از قنداق کردن نوزادان بسیار مناسب و موثر است و روغن زیتون نیز به دلیل دارا بودن اسیدهای چرب تک غیر اشباع و وجود آنتی اکسیدان‌های طبیعی مانند فنل ها، توکوفرول و کارتنوئیدها درمان مناسبی برای خارش پیری است.

نوع ترمیم کننده کرم روز و شب
نوع پوست آسیب‌دیده, خشک
حجم -
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
اثرات تسریع بهبود بریدگی‌ها و زخم‌های سطحی
توضیحات حاوی عصاره کالاندولا، عسل و روغن زیتون
کشور صاحب برند ایران
برند HERBEX | هربکس
به دفعات مورد نیاز بر روی پوست آسیب دیده استفاده گردد.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 1
تعداد کل امتیازها: 2
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

دیدگاه‌های برتر مثبت
تاکنون کاربری دیدگاهی را مفید ندانسته است.
دیدگاه‌های برتر منفی
تاکنون کاربری دیدگاهی را مفید ندانسته است.
همه دیدگاه‌ها
(ارسال‌شده در)

محصولات هربکس واقعاً عالی هستند

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندHERBEX

شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر در سال ۱۳۶۰ با عنوان لابراتوار دکتر جهانگیر شروع به کار کرد. این کارخانه در خرم آباد لرستان، با هدف تولید محصولات بهداشتی نظیـر شامپو و مایع ظرفشویی تأسیس شد و سپس فعالیت خود را در جهـت تولید ظروف پلی اتیلنی و سفیدکننده توسعه داد. این شرکت در سال ۱۳۷۳ موفـق شد مجوز ساخت دارو را از وزارت صنایع و بهداشت دریافت کند. همچنین در همین سال مجوز افزایش ظرفیت و تولید محصـولات جدید دارویی، آرایشی و بهداشتی را دریافت کرد.
شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر اسـاس فعالیـت خود را بر پایه روندهای نوین و مطمئن قرار داده است. برنامه های کارآموزی علمی و عملی به‌طور منظم به منـظور افزایش اطلاعات افراد شاغـل در شرکت در زمینه محصـولات، تجهیـزات و مقررات بهداشتی مطابق با استاندارد (GMP) انجام می‌شود.
فعالیت‌های بـخش تحقیقاتی و توسعه این شرکت با راهنمایی مشـاوران و متخصـصان شرکت صورت می‌گیرد. در این شرکت، برنامه‌هایی در جهت فعالیت مستمر و بیشتر در بازار داخلی و ورود سریـع به بازارهای خارجی صورت پذیرفته است. محصولات شرکت با رویکرد نوآوری در محصولات با استفاده از مواد طبیعی و به‌خصوص عصاره‌های گیاهی براساس مطالعات علمی روی خواص این مواد و نحوه استخراج مؤثر آن‌ها تهیه می‌شوند. درعینِ‌حال از مواد اولیه باکیفیت نیز در تولید محصولات استفاده می‌شود. از مزایای این شرکت، ارائه محصولات متنوع و باکیفیت، با توجه به نزدیک به سه دهه تجربه در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت عالی و کنترل کیفیت مداوم و دقیق مواد اولیه به شمار می‌آیند.

محصولات مشابه

روغن مراقبت از پوست Bio Oil 25ml
٪10

Special Price ‎53,100 تومان

قیمت عادی: ‎59,000 تومان

ژل درمان جای جوش و زخم Hollywood Style
٪15

Special Price ‎142,800 تومان

قیمت عادی: ‎168,000 تومان

کرم ترمیم کننده Margritte
٪5

Special Price ‎94,000 تومان

قیمت عادی: ‎99,000 تومان

روغن نرم کننده و رفع التهابات واریسی Repler
٪14

Special Price ‎85,100 تومان

قیمت عادی: ‎99,000 تومان

کرم ترمیم کننده سیکاوست ProDerma
٪10

Special Price ‎75,600 تومان

قیمت عادی: ‎84,000 تومان

کرم ترمیم کننده و مرطوب کننده Repler
٪14

Special Price ‎133,300 تومان

قیمت عادی: ‎155,000 تومان

کرم ترمیم کننده هیلورکس DERMALINE
٪15

Special Price ‎80,700 تومان

قیمت عادی: ‎95,000 تومان

کرم ترمیم کننده Talopin
٪14

Special Price ‎223,100 تومان

قیمت عادی: ‎259,500 تومان