0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 9944 | SKU2: 140074

خمیر دندان ژله‌ ای کودک با طعم پرتقال Herbex

Herbex Kids Jellys Orange Toothpaste


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1396221021507840
ثبت امتیاز:

Special Price ‎13,000 تومان

قیمت عادی: ‎14,500 تومان

٪10
معرفی کوتاه:

خمیر دندان ژله‌ ای کودک با طعم پرتقال Herbex، با طعم و بسته‌بندی جذاب خود، به سالم نگه داشتن دندان کودک یاری می‌رساند چرا که ذوق استفاده از آن را به او تزریق می‌نماید.

وزن واحد: 60 گرم

خمیر دندان ژله‌ ای کودک با طعم پرتقال Herbex، بهترین انتخاب برای تمیز کردن دندان‌های کودک شما می‌باشد، این خمیردندان حاوی عصاره آلوئه‌ورا ،دارای فلوراید جهت مبارزه با پوسیدگی دندان‌ها با قدرت سایندگی و تمیز کنندگی مناسب کودکان، ملایم و خوش طعم می‌باشد.

خمیردندان ژله‌ای با رایحه و طعم خوش پرتقال، برای کودکانی که نمی‌توانند طعم خمیردندان را تحمل کنند، ترغیب به استفاده از آن می‌کند. بهترین راهکار برای این که کودک دندان‌هایش را مسواک بزند استفاده از خمیردندانی است که بوی خوش و مورد پسند آن‌ها را داشته باشد.

اما همیشه مراقبت کنید که کودکان خمیردندان‌ها را قورت ندهند؛ چرا که بلعیدن بیش از حد فلوراید باعث مسمومیت یا ایجاد لکه‌های سفید ماندگار بر روی دندان‌های کودک می‌شود.

حجم -
توضیحات با طعم پرتقال
ویژگی خمیر دندان سفید کننده, ضد پوسیدگی, محافظ مینای دندان
عصاره حاوی عصاره آلوئه‌ورا
برند HERBEX | هربکس
کشور صاحب برند ایران
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندHERBEX

شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر در سال ۱۳۶۰ با عنوان لابراتوار دکتر جهانگیر شروع به کار کرد. این کارخانه در خرم آباد لرستان، با هدف تولید محصولات بهداشتی نظیـر شامپو و مایع ظرفشویی تأسیس شد و سپس فعالیت خود را در جهـت تولید ظروف پلی اتیلنی و سفیدکننده توسعه داد. این شرکت در سال ۱۳۷۳ موفـق شد مجوز ساخت دارو را از وزارت صنایع و بهداشت دریافت کند. همچنین در همین سال مجوز افزایش ظرفیت و تولید محصـولات جدید دارویی، آرایشی و بهداشتی را دریافت کرد.
شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر اسـاس فعالیـت خود را بر پایه روندهای نوین و مطمئن قرار داده است. برنامه های کارآموزی علمی و عملی به‌طور منظم به منـظور افزایش اطلاعات افراد شاغـل در شرکت در زمینه محصـولات، تجهیـزات و مقررات بهداشتی مطابق با استاندارد (GMP) انجام می‌شود.
فعالیت‌های بـخش تحقیقاتی و توسعه این شرکت با راهنمایی مشـاوران و متخصـصان شرکت صورت می‌گیرد. در این شرکت، برنامه‌هایی در جهت فعالیت مستمر و بیشتر در بازار داخلی و ورود سریـع به بازارهای خارجی صورت پذیرفته است. محصولات شرکت با رویکرد نوآوری در محصولات با استفاده از مواد طبیعی و به‌خصوص عصاره‌های گیاهی براساس مطالعات علمی روی خواص این مواد و نحوه استخراج مؤثر آن‌ها تهیه می‌شوند. درعینِ‌حال از مواد اولیه باکیفیت نیز در تولید محصولات استفاده می‌شود. از مزایای این شرکت، ارائه محصولات متنوع و باکیفیت، با توجه به نزدیک به سه دهه تجربه در تولید محصولات آرایشی و بهداشتی، بهره گیری از مواد اولیه با کیفیت عالی و کنترل کیفیت مداوم و دقیق مواد اولیه به شمار می‌آیند.

محصولات مشابه

خمیر دندان ژله‌ای کودک با طعم کولا Frice
٪6

Special Price ‎17,800 تومان

قیمت عادی: ‎19,000 تومان

خمیر دندان حساس 70 گرمی Patrix
خمیر دندان کامل 7 کاره 120گرمی Patrix
خمیر دندان ژله ای بزرگسالان Frice
٪6

Special Price ‎17,800 تومان

قیمت عادی: ‎19,000 تومان

خمیر دندان ژله‌ای کودک با طعم بستنی Frice
٪6

Special Price ‎17,800 تومان

قیمت عادی: ‎19,000 تومان

خمیر دندان سفید کننده پلاس 70 گرمی Patrix
خمیر دندان ژل مایع کودک 2 در 1 بستنی Frice
٪6

Special Price ‎23,500 تومان

قیمت عادی: ‎25,000 تومان

خمیر دندان زغالی Herbex
٪10

Special Price ‎24,300 تومان

قیمت عادی: ‎27,000 تومان