0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

سرم کنسانتره روشن کننده و ضد لک HELIONATURE

Helionature Whitening Detoxifying Concentrate

4.3
3
  • 5 2
  • 4 0
  • 3 1
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1132223612111906
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول با تنظیم‌کردن ملانین پوست و پاک‌سازی، رنگی روشن‌تر و یکنواخت‌تر به آن می‌دهد. این سرم در کنار کرم ضد لک، روشن کننده ها و مرطوب کننده هلیونیچر کارایی کاملی خواهد داشت.

فرمول این محصول به نحوی طراحی شده است که رنگ پوست را روشن و یکنواخت کرده و در برابر آلودگی از پوست محفاظت می‌کند. جلبک قهوه‌ای مدیترانه از پوست در برابر آسیب‌های محیطی و نفوذ سم‌هایی که باعث اختلال در سیستم دفاعی می‌شوند، محافظت می‌کند.
در این مرحله آلفا آربوتین پوست را پاک کرده و رنگی روشن‌تر و یکنواخت‌تر به آن می‌دهد. این محصول در کنار کرم ضد لک، روشن کننده و مرطوب کننده هلیونیچر کارایی کاملی خواهد داشت.

نوع ضد لک سرم
نوع پوست انواع پوست
وزن -
حجم 30 ml
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند فرانسه
برند HELIONATURE | هلیونیچر

صبح و عصر بر روی پوست تمیز صورت و گردن بمالید.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 3
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندHELIONATURE

هلیونیچر، شرکت تولیدکننده محصولات طبیعی مراقبت از پوست در کشور فرانسه است که این محصولات را با استفاده از ترکیبات فعالی که خواص دارویی داشته، تولید و عرضه می‌کند.

Helionature logo

در اواخر دهه 1980 دانشمند فرانسوی به‌ نام دکتر الکساندر دینگاس برای گروه تحقیق، آزمایشگاهی در منطقه فناوری سوفیا آنتیپولیس تأسیس کرد. وی به علم زیست‌شناسی سلولی بسیار علاقه‌مند بود و در مطالعات و تحقیقات مختلف برای شناسایی ویژگی‌های بیومکانیکی و فعالیت هورمون DHEA شرکت کرده بود. ایشان برنامه تحقیقی با هدف ازبین‌بردن فرآیند پیری پوست آغاز کرد.

او با امکان دسترسی به دنیای نامحدودی از گیاهان، یک تیم تحقیق و توسعه را شکل داد تا گیاهان مفیدی با ویژگی «شبه هورمونی» شناسایی کنند. این امر کمک می‌کرد تا بتوانند آن‌ها را با فرمول‌های لوازم آرایش طبی ترکیب کنند که بر اساس مکانیسم بازتولید سلول‌ها فعالیت می‌کند.

آزمایشگاه هلیونیچر در جنوب فرانسه نزدیک «ناحیه گرس» واقع شده است. این ناحیه، منطقه‌ای است که از لحاظ روغن‌ها و عصاره‌های اکثر گیاهان بسیارغنی و معروف می‌باشد؛ به همین علت امکان فرمولاسیون محصولات با برخی مواد محلی مثل عصاره رز صدبرگ، عصاره اسطخودوس، عصاره شکوفه پرتقال، جلبک قهوه‌ای مدیترانه‌ای و... برای این شرکت وجود دارد.

سرمایه برند را طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست تشکیل می‌دهد که طبیعی، حساس و سازگار با محیط زیست هستند. هلیونیچر نیازهای برگزیده بازار را با اصول مراقبت‌های طبیعی ترکیب کرده است. این دامنه بین محدوده بیوتکنولوژی و برندهای آرایشی سنتی قرار دارد.

محصولات مشابه

کرم ابسولوت پرل comfort zone
کرم ضد لک شب Fadeout
‎316,000 تومان
قلم ضد لک دپیدرم URIAGE
‎143,000 تومان
کرم ضد لک قوی MQ
‎136,400 تومان
کرم ضد لک و روشن کننده Oligen
کرم روشن کننده پوست همراه با miss eden AHA
سرم ضد لک نئوتون ISIS
‎230,000 تومان
سرم ضد لک و روشن کننده NELA