0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

کرم انرژی زا و احیاکننده HELIONATURE

Helionature Energizing Vitality Cream


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1132223612111906
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول مرطوب کننده و مغذی، ترکیبی از عصاره شکوفه پرتقال تلخ با اسیدهای گل ختمی است و با خاصیت روشن‌کنندگی و ضد چروکی خود، پوست را جوان و شاداب می‌کند.

یک محصول روشن کننده ها واقعی، ترکیبی از عصاره شکوفه پرتقال تلخ با اسیدهای گل ختمی است که در کنار هم درخشندگی و روشنی را به پوست بازگردانده و پوستی جوان با ظاهری شاداب ایجاد می‌کنند.
روغن‌های آواکادو و ماکادامیا باعث بازسازی اپیدرم می‌شوند. بافت سبک این کرم آن را تبدیل به یکی از مطبوع‌ترین محصولات مراقبت از پوست کرده است. استفاده از این کرم همراه با سرم انرژی‌زا و احیا کننده بیشترین تاثیر ممکن را خواهد داشت.

نوع روشن‌کننده کرم روز و شب
نوع پوست خشک, نرمال
وزن -
حجم 50 ml
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند فرانسه
برند HELIONATURE | هلیونیچر

صبح و عصر روی پوست تمیز صورت و گردن بمالید.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندHELIONATURE

هلیونیچر، شرکت تولیدکننده محصولات طبیعی مراقبت از پوست در کشور فرانسه است که این محصولات را با استفاده از ترکیبات فعالی که خواص دارویی داشته، تولید و عرضه می‌کند.

Helionature logo

در اواخر دهه 1980 دانشمند فرانسوی به‌ نام دکتر الکساندر دینگاس برای گروه تحقیق، آزمایشگاهی در منطقه فناوری سوفیا آنتیپولیس تأسیس کرد. وی به علم زیست‌شناسی سلولی بسیار علاقه‌مند بود و در مطالعات و تحقیقات مختلف برای شناسایی ویژگی‌های بیومکانیکی و فعالیت هورمون DHEA شرکت کرده بود. ایشان برنامه تحقیقی با هدف ازبین‌بردن فرآیند پیری پوست آغاز کرد.

او با امکان دسترسی به دنیای نامحدودی از گیاهان، یک تیم تحقیق و توسعه را شکل داد تا گیاهان مفیدی با ویژگی «شبه هورمونی» شناسایی کنند. این امر کمک می‌کرد تا بتوانند آن‌ها را با فرمول‌های لوازم آرایش طبی ترکیب کنند که بر اساس مکانیسم بازتولید سلول‌ها فعالیت می‌کند.

آزمایشگاه هلیونیچر در جنوب فرانسه نزدیک «ناحیه گرس» واقع شده است. این ناحیه، منطقه‌ای است که از لحاظ روغن‌ها و عصاره‌های اکثر گیاهان بسیارغنی و معروف می‌باشد؛ به همین علت امکان فرمولاسیون محصولات با برخی مواد محلی مثل عصاره رز صدبرگ، عصاره اسطخودوس، عصاره شکوفه پرتقال، جلبک قهوه‌ای مدیترانه‌ای و... برای این شرکت وجود دارد.

سرمایه برند را طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست تشکیل می‌دهد که طبیعی، حساس و سازگار با محیط زیست هستند. هلیونیچر نیازهای برگزیده بازار را با اصول مراقبت‌های طبیعی ترکیب کرده است. این دامنه بین محدوده بیوتکنولوژی و برندهای آرایشی سنتی قرار دارد.

محصولات مشابه
امولسیون روشن کننده Bioline
پن شفاف روشن کننده پوست ملالیفت Dermalift
کرم روشن کننده و ضد لک NELA
کرم شب ویتامینه و روشن کننده fadeout
تونیک روشن کننده پوست ویتامین سی Seagull
آمپول ویتامین سی Arcaya
کرم روشن کننده Prime

کرم روشن کننده Prime

‎96,000 تومان
کرم جوان ساز و روشن کننده Jonzac