0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

سرم ضد ریزش GLYNT

GLYNT ACTIVE GINKGO ENERGETICUM

3
1
  • 5 0
  • 4 0
  • 3 1
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1135920612112271
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول همچنین از حساسیت پوست سر، تولید بیش از حد چربی، شوره یا خارش پوست سر جلوگیری می‌کند ویتامین ریشه مو با مواد مغذی را به وسیله تقویت گردش خون مویرگی فعال می‌سازد.

رشد مو متحرک شده و از ریزش مو جلوگیری می‌شود.
این محصول همچنین از حساسیت پوست سر، تولید بیش از حد غدد چربی، شوره یا خارش پوست سر جلوگیری می‌کند، ویتامین E از مو حفاظت کرده و پانتنول به مو به صورت محسوسی حجم می‌بخشد.
تامین ریشه مو با مواد مغذی را به وسیله تقویت گردش خون مویرگی فعال می‌سازد.

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش
وزن -
حجم 100 ml
اثرات تامین مواد مغذی برای ریشه مو، تقویت گردش خون، جلوگیری از ریزش مو، جلوگیری از حساسیت پوست سر و تولید بیش از حد غدد چربی، جلوگیری از خارش وشوره سر
ترکیبات‌ حاوی عصاره جینکوبیلوبا
توضیحات -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند آلمان
برند GLYNT | گلینت

بعد از شستشوی مو یک حجم کامل از قطره چکان را روی کف سر ریخته و ماساژ دهید. نیاز به آبکشی ندارد. جریان پوست سر، فورا تحریک می‌شود.
1تا3 بار در هفته استفاده شود.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند GLYNT

خاست‌گاه گلینت‌

گلینت برندی با محصولات مخصوص مو است که معمولا در سالن‌های آرایشی موجود می‌باشد. محصولات گلینت را شرکت آرایشی هانس کانزن تولید می‌کند. این شرکت 40 سال پیش تاسیس شد و در ابتدا محصولاتی برای مراقبت و نگهداری از پوست سر تولید می‌کرد اما به مرور زمان دامنه کاملی از محصولات مو به آن اضافه شد.

بیش‌ترین استفاده ممکن از محصولات برای داشتن موهایی زیبا

اگر می‌خواهید از موهای خود مراقبت کنید باید بدانید مو به چه چیزی نیاز دارد. هانس کانزن کاسمتیک 30 سال است که از دانشش در جهت توسعه‌ی برند محصولات موی گلینت استفاده می‌کند.

فرمول‌های گلینت از تحقیقات سوییسی استخراج شده است و این محصولات با همکاری کارشناسان پوست و مو در ابتدا برای آرایش‌گرها تولید شده است به همین دلیل محصولات گلینت تا این حد خلاقانه هستند. اگر آرایش‌گران زیادی آنها را تقاضا می‌کنند دلیل آن رضایت مشتریان از این محصولات است.

راز فرمول‌های موثر

گلینت برندی است که ارتباط مدرنی بین طبیعت و علم ایجاد می‌کند. فرمول‌های گلینت اغلب تاثیرات منحصربه‌فرد مواد گیاهی خام را با روش‌های مدرن برای استخراج و فعال‌سازی این ترکیبات تلفیق می‌کند.

گلینت یک شرکت پیشرو در استفاده از ترکیبات گیاهی قابل تجدید برای مراقبت از مو است و در این مسیر با احترام به محیط زیست پایه‌ای برای استفاده از این مواد به وجود می‌آورد. فقط زمانی از این فرمول‌ها در محصولات گلینت استفاده می‌شود که تاثیر این ترکیبات گیاهی روی مو اثبات شود.

گلینت در تحقیق روی ترکیبات از اکوسیستم‌هایی که به دلیل آزمایشات مورد تهدید یا اختلال قرار بگیرند پرهیز می‌کند. این اکوسیستم‌ها شامل جنگل‌ها و دریاهای عمیق می‌شود. هم‌چنین آزمایشات گلینت نه توسط این شرکت و نه از طرف آن روی حیوانات انجام نمی‌شود.

بهترین ترکیباتی که واقعا حس خوبی تولید می‌کنند

ترکیبات گیاهی که پایه فرمول‌های گلینت است از سراسر دنیا بدست آمده است: روغن جوجوبا از مکزیک و روغن کندی فوق‌العاده مغذی از هاوایی، عصاره برگ درخت بلوبا از آسیا، عصاره‌های میوه و توت‌ها از استرالیا و عصاره شکر با قدرت تاثیر ویژه بر مو از هندوستان. حس خوب استفاده از یک محصول به‎طور آشکاری با نوع بویی که از آن به مشام می‌رسد، افزایش می‌یابد زیرا بوی دلپذیر شادی‌آور است. به همین دلیل گلینت تاکیدی ویژه در انتخاب رایحه‌ی محصولات دارد.

فرمول‌های گلینت نه فقط به خاطر عملکردشان، بلکه به دلیل بوی دلپذیرشان مورد استقبال قرار می‌گیرند. این ترکیبات در گراس (جنوب فرانسه) مرکز رایحه‌های خوش طبیعی دنیا تولید می‌شوند. تمامی رایحه‌های گلینت دلپذیر، با غلظت کم و قابل تحمل هستند.

مسئولیت اجتماعی

مسئولیت اجتماعی برای گلینت به معنی انجام سهم خود نه تنها برای شرکت بلکه برای جامعه و محیط زیست است. از دیدگاه گلینت، کمک داوطلبانه به توسعه پایدار محیط اجتماعی طبیعی است.

محصولات مشابه
ویال ضد ریزش و محرک رشد مو نوول Cepigene
لوسیون تقویت پیاز مو نلاهیر NELA
کمپلکس 5 RENE FURTERER

کمپلکس 5 RENE FURTERER

‎295,000 تومان
محلول ضد ریزش مو پروژست NELA
آر اف 80 RENE FURTERER

آر اف 80 RENE FURTERER

‎489,000 تومان
لوسیون ضد ریزش miss eden

لوسیون ضد ریزش miss eden

‎124,000 تومان
تونیک ضد ریزش مو پالمینکس EVIDERM
محلول ضد ریزش پوست سر چرب Cepigene