0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

کرم تقویت کننده ابرو Cepigene

Cepigene Eyebrow Reviver Cream

4.5
2
  • 5 1
  • 4 1
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
cepigene
شماره مجوز بهداشت:
1036353236231

وضعیت کالا: موجود

‎209,000 تومان
+6 بُن تخفیف

چنانچه بُن تخفیف دارید آن را در صفحه سبد خرید وارد کنید. (راهنما)

با ثبت دیدگاه، بُن تخفیف بگیرید.

معرفی کوتاه

کرم تخصصی تقویت کننده و افزایش دهنده ضخامت و حجم دهنده ابرو Cepigene، موجب افزایش استحکام موهای ابرو به واسطه فعال کردن ژن‌های پروتئین اتصالی لامینین وافزایش تولید کلاژن می‌گردد.

سفارش تلفنی

مشخصه‌ها:
- افزایش استحکام موهای ابرو با بهبود تولید کلاژن
- افزایش ضخامت و طول موهای ابرو با بهبود خون رسانی و تغذیه ریشه ابرو
- جلوگیری از صدمه به ابروها با مهار تاثیرات مخرب رنگ و مواد آرایشی

نوع محصول کرم
مورد استفاده برای تقویت ابرو
حجم 3 ml
وزن -
اثرات افزایش ضخامت و استحکام ابرو، تسکین التهاب، بهبود خون‎ رسانی، جلوگیری از صدمه به ابرو
ترکیبات‌ -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور فرانسه
شرکت سازنده (برند) cepigene

روزی دوبار در جهت رویش موی ابروها پخش نموده و بماند تا جذب شود. قبل از مصرف، ابروها از هر گونه مواد آرایشی پاک گردد.

تعداد کل دیدگاه ها: 1
تعداد کل امتیازها: 2
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

دیدگاه‌های برتر مثبت
دیدگاه توسط آریستا پاکروش (ارسال شده در1396-12-8 )

خیلی عالیه من خیلی راضیم

دیدگاه‌های برتر منفی

دیدگاه‌های کاربر

1 آیتم

دیدگاه توسط آریستا پاکروش (ارسال شده در1396-12-8 )

خیلی عالیه من خیلی راضیم

1 آیتم

لطفا برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند cepigene

برند سپیژن با توجه به تجربه همکاری‌های موفق بین ایران و فرانسه و با در نظر داشتن بازار گسترده خاورمیانه در حوزه محصولات آرایشی بهداشتی، از سال ١٣٨٩ شمسی، با هدف ارائه محصولات کازمتیک اثربخش، با شرکت روبرته همراه شد.

cepigene logo

پیشینه استفاده از مواد کازمتیک به هزاران سال پیش بر می‌گردد که فرانسه و ایران در این حوزه فعالیت‌های گسترده ای داشته‌اند. ایرانیان باستان جزء اولین کسانی بودند که فرمولاسیون‌های آرایشی را برای درمان و زیبایی به کار می‌بردند و فرانسه نیز در حوزه علم کازمتیک مدرن، شهرت جهانی دارد.

تلاش سپیژن بر آن است تا در تمامی رقابت های علمی و دانشگاهی مرتبط با حوزه پوست و مو شرکت داشته و افتخارات به‌دست آمده در هر کدام از این رویدادهای علمی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد تا مشتریان این برند بتوانند ارزیابی دقیق‌تری از مجموعه علمی سپیژن داشته باشند.

واحد تحقیق و توسعه سپیژن:

1- دپارتمان بیولوژی:

بخش تحقیق و توسعه بیولوژی، هسته اصلی و نقطه تمرکز این کمپانی می‌باشد که مسئول پژوهش و بررسی خواص بیولوژیک مولکول‌های فعال است.

این بخش با تکیه بر دانش روز درماتولوژی و علوم پیشرفته مولکولی و پیوند آن با طبیعت، برای یافتن ویژگی‌های مشترک به ارائه فرمولاسیون‌های مختلف می‌پردازد و پس از آن، بخش دیگر تحقیق و توسعه یعنی دپارتمان شیمی وارد عمل شده و با تطبیق فرمولاسیون خود بر پایه ترکیب پیشنهادی بخش بیولوژی به ارائه محصول می‌پردازد.

پس از تولید محصول اولیه، این محصول توسط دپارتمان بیولوژی برای انجام آزمون‌های بالینی از جمله اثربخشی، حساسیت، آزمون‌های میکروبی و رضایت از مصرف محصول، از چشم‌اندازهای گوناگون ارزیابی می‌شود. نتایج این ارزیابی‌ها، به عنوان مستندات محصول در سایت کمپانی قرار گرفته و پژوهشگران در شاخه‌های مختلف بیولوژی، فارماکولوژی و درماتولوژی می‌توانند از این یافته‌ها استفاده نمایند.

2- دپارتمان شیمی:

یکی از ارکان اصلی شرکت سپیژن بخش شیمی آن است که ریشه ایده‌های نو و امور تحقیقاتی محصولات تولیدی می‌باشد. این واحد به منظور فرموله کردن محصولات، یک فاز مطالعاتی بنیادی روی فرمولاسیون، مواد اولیه، اقلام بسته‌بندی، شیوه‌های ارزیابی کارآیی و کلینیکی محصول و غیره انجام می‌دهد.

جهت کسب کیفیت و اطمینان از محصول، علاوه بر استفاده از مواد اولیه باکیفیت، تخصص، تجربه و انجام تست‌های گوناگون آزمایشگاهی و کلینیکی ضروری است. محصولات آرایشی و بهداشتی شامل تركیبات مختلفی بوده كه لازم است ایمنی آن‌ها با روش‌های تجربی ثابت شده باشد.

واحد تحقیق و توسعه شیمی با ساخت فرمول‌‌های گوناگون و انجام سنجش‌های متعدد در سطح in-vivo و in-vitro، ایمنی محصولات را به اثبات رسانده است. این دپارتمان تلاش دارد ضمن حفظ پایداری محصول، اثرات سوء زیست محیطی و عوارض جانبی را به حداقل برساند.

واحد بازرگانی سپیژن:

بخش بازرگانی سپیژن با در نظر گرفتن هدف والای عرضه محصولات آرایشی بهداشتی منطبق بر آخرین استانداردهای جهانی، به انتخاب و تهیه برجسته‌ترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه از کمپانی‌های معتبر تولیدکننده با برندهای شناخته‌شده بین‌المللی می‌پردازد.

سپیژن همگام با رشد و توسعه صنعت آرایشی بهداشتی، با چندین شرکت بزرگ آرایشی بهداشتی جهان همکاری مشترک دارد که نتیجه این همکاری، در دسترس بودن محصولات فارماسوتیک روز جهان، با کیفیت برتر، در بازار کشور است.

محصولات مشابه
ژل مژه لیپوسیلز اکسپرت (سه کاره) TALIKA
محلول تقویت و رشد ابرو Laminin
کرم ضد ریزش ابرو Cerita
تقویت کننده ابرو کراستم Eviderm
ژل مژه لیپوسیلز (سه کاره) TALIKA
کرم تقویت کننده مژه Cepigene
محلول تقویت کننده مژه و ابرو Mavala
ژل ابروی لیپوسیلز (سه کاره) TALIKA