0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 3370

لوسیون ضد شپش ELIMAX

Elimax Moov Head Lice Lotion


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1027758854851036
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

لوسیون ضد شپش الیمکس دارای فرمولاسیون انحصاری است که از روغن مخصوص و فاکتور حفاظت کننده در برابر شپش تشکیل‌شده است. این محصول علاوه بر درمان شپش، تخم شپش را نیز از بین برده و همچنین پوست سر را از ایجاد مجدد شپش ایمن نگاه می‌دارد.

لوسیون ضد شپش الیمکس علاوه بر از بین بردن شپش سر، تخم شپش یا همان رشک را نیز می‌کشد. همچنین شپش‌های جدید را دور کرده و از چسبیدن تخم شپش به موها جلوگیری می‌کند. این محصول دارای اثر گزاری سریع با ماندگاری طولانی‌مدت است به‌ طوری‌ که در ۱۵ دقیقه اثر می‌کند و نیازی به ماندن فراورده‌بر روی مو به مدت طولانی نیست. استفاده از آن بسیار آسان بوده و به‌ راحتی نیز شسته می‌شود، همچنین به دلیل اینکه فاقد ترکیبات سیلیکونی است، موجب کثیفی و چرب شدن مو نمی‌شود. همان‌طور که گفته شد لوسیون ضد شپش الیمکس به ‌طور فیزیکی باعث از بین رفتن شپش و تخم شپش می‌شود بنابراین عارضه جانبی نداشته و جذب پوست سر نمی‌شود. با یک بار استفاده از این محصول، شپش سر به‌طور کامل از بین می‌رود و نیاز به تکرار درمان نیست.

نوع محصول لوسیون
مورد استفاده ضدشپش
حجم 50ml
اثرات از بین‌برنده شپش سر و تخم شپش
ترکیبات‌ روغن الیگودسن، مواد کف کننده، LPF (روغن کنجد، کوپلیمر آکریلات)، معطرکننده
توضیحات فاقد سیلیکون و ترکیبات حشره‌کش و اثرگذاری سریع با ماندگاری بالا
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند بلژیک
کشور سازنده -
برند Elimax | الیمکس
مرحله اول: یک حوله را دور گردن و روی شانه‌ها بگذارید تا از تماس فرآورده با پوست این نواحی و لباس جلوگیری شود. با استفاده از اپلیکاتور، شامپو را مستقیما روی کفت سر بریزید به‌طوری‌که پوست سر و مو را کاملا بپوشاند. از ریشه مو به سمت نوک ساقه به خوبی ماساژ دهید. اجازه دهید شامپو ۱۵ دقیقه روی سر بماند. نیازی به پوشاندن موی سر نیست. مرحله دوم: موی سر را با شانه دندانه ریز الیمکس با دقت شانه بزنید تا موفقیت درمان افزایش یابد: ابتدا مو را با شانه معمولی شانه کنید. مو را به ۴ قسمت تقسیم کنید. از پیشانی به پشت گردن و از یک گوش به گوش دیگر. سپس هر قسمت را با شانه دندانه ریز الیمکس شانه کنید. شانه زدن را تا حد ممکن از کف سر شروع کرده و از ریشه مو به سمت نوک ساقه انجام دهید. شانه را به‌طور مرتب با پد پنبه‌ای پاک‌کنید تا شپش و تخم‌های آن جدا شود. موی بدون شپش را به سمت دیگر شانه کنید. مرحله سوم: سپس مو را با شامپوی معمولی بشویید. مو را با حوله خشک‌کنید و از سشوار استفاده نکنید زیرا ممکن است پوست را تحریک کند. پس از ۷ روز مو را بررسی کنید اگر شپش وجود داشت درمان را تکرار کنید. در اکثر افراد یک بار استفاده از شامپو کفایت می‌کند.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

محصولات مشابه

شامپو ضد شپش Cerita
٪12

Special Price ‎47,900 تومان

قیمت عادی: ‎54,500 تومان

لوسیون ضد شپش Cerita
٪12

Special Price ‎52,300 تومان

قیمت عادی: ‎59,500 تومان

شامپو ضد شپش سر ELIMAX
ناموجود
فوم گیاهی ضد شپش به همراه شانه Estetiqe Lta
ناموجود
شامپو آنتی لایس ضد شپش HEGOR
ناموجود
کیت ضد شپش Estetiqe Lta
ناموجود
شامپو و روغن ضد شپش NELA
ناموجود