0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 3369

شامپو ضد شپش سر ELIMAX

Elimax Anti-Lice & Nits 2in1 Shampoo


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1027758854851036
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول از آلودگی مجدد موی تحت درمان به شپش جلوگیری می‌کند.همچنین درمان قطعی شپش سر بوده و با یک بار استفاده درمان خواهد شد. البته در موارد آلودگی شدید (بیشتر از ۸۵ شپش در سر) باید به دفعات بیشتر استفاده کنید.

اگر دچار تردید شدید که به شپش موی سر مبتلا شده اید می‌توانید از شامپو ضد شپش الیمکس به عنوان شوینده مو استفاده کنید و پس از ۷ روز مجدد موهای خود را بررسی کنید. اگر به درمان شپش‌های مو سر خود مطمئن نبودید می‌توانید مجدد استفاده کنید. همچنین از این شامپو می‌توانید برای پیشگیری از آلودگی به شپش نیز می‌توانید استفاده کنید. ضد شپش الیمکس حاوی فاکتور حفاظت کننده در برابر شپش (LPF) است. فاکتور LPF ترکیبی از یک پلیمر (آکریلات) و مواد محلول در روغن است که مایعی شفاف بوده و از روغن فرآوری شده خاص تشکیل شده است. محصول، سطح مو را برای خزیدن شپش نامناسب می‌کند. این محصول علاوه بر از بین بردن شپش سر، تخم شپش (رشک) را نیز می‌کشد. این محصول در ۱۵ دقیقه اثر می‌کند و نیازی به ماندن فرآورده به مدت طولانی، یا شب تا صبح بر روی مو نیست. این شامپو فاقد ترکیبات شیمایی حشره کش و ارگانوفسفر بوده و هیچ گونه آسیبی به پوست و مو نمی‌زند. بلکه علاوه بر مسدود کردن منافذ تنفسی شپش، پوست آن را نیز دهیدراته و خشک می‌نماید و در نهایت باعث خفگی و از بین رفتن شپش می‌شود. این شامپو مو را نرم و درخشان می‌کند و نیازی به محصول دیگری پس از استفاده از آن ندارید.

نوع محصول شامپو
مورد استفاده ضدشپش
حجم 50ml
اثرات از بین‎برنده شپش سر و تخم شپش، جلوگیری از ایجاد شپش جدید
ترکیبات‌ پلیمر (آکریلات) و مواد محلول در روغن
توضیحات در دمای ۵ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد و دور از نور نگهداری شود.
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند بلژیک
کشور سازنده -
برند Elimax | الیمکس
مرحله اول: یک حوله را دور گردن و روی شانه‌ها بگذارید تا از تماس فرآورده با پوست این نواحی و لباس جلوگیری شود. با استفاده از اپلیکاتور، شامپو را مستقیما روی کف سر بریزید به‌طوری‌که پوست سر و مو را کاملا بپوشاند. از ریشه مو به سمت نوک ساقه به خوبی ماساژ دهید. اجازه دهید شامپو ۱۵ دقیقه روی سر بماند. نیازی به پوشاندن موی سر نیست. مرحله دوم: موی سر را با شانه دندانه ریز الیمکس با دقت شانه بزنید تا موفقیت درمان افزایش یابد: ابتدا مو را با شانه معمولی شانه کنید. مو را به ۴ قسمت تقسیم کنید. از پیشانی به پشت گردن و از یک گوش به گوش دیگر. سپس هر قسمت را با شانه دندانه ریز الیمکس شانه کنید. شانه زدن را تا حد ممکن از کف سر شروع کرده و از ریشه مو به سمت نوک ساقه انجام دهید. شانه را به‌طور مرتب با پد پنبه‌ای پاک‌کنید تا شپش و تخم‌های آن جدا شود. موی بدون شپش را به سمت دیگر شانه کنید. مرحله سوم: ابتدا کمی آب به مو بزنید و آن را ماساژ دهید تا شامپو کف کند. سپس مو را با مقدار کافی آب ولرم بشویید. مراقب باشید شامپو وارد چشم‌ها نشود. مو را با حوله خشک کنید و از سشوار استفاده نکنید زیرا ممکن است پوست را تحریک کند. پس از ۷ روز مو را بررسی کنید اگر شپش وجود داشت درمان را تکرار کنید. در اکثر افراد یکبار استفاده از شامپو کفایت می‌کند.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

محصولات مشابه

شامپو ضد شپش Cerita
٪12

Special Price ‎47,900 تومان

قیمت عادی: ‎54,500 تومان

لوسیون ضد شپش Cerita
٪12

Special Price ‎52,300 تومان

قیمت عادی: ‎59,500 تومان

لوسیون ضد شپش ELIMAX
ناموجود
شامپو آنتی لایس ضد شپش HEGOR
ناموجود
کیت ضد شپش Estetiqe Lta
ناموجود
شامپو و روغن ضد شپش NELA
ناموجود
فوم گیاهی ضد شپش به همراه شانه Estetiqe Lta
ناموجود