0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 521211

سرم ضد ریزش اسپکترال آر اس DS. Labratories

DS. Labratories Spectral RS Advanced Hair Stimulating Serum


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1122745457542367
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

سرم ضد ریزش اسپکترال آر اس DS. Labratories، با هدف خنثی نمودن عوامل گوناگون که منجر به نازکی تار مو می‌گردد، عواملی چون استرس، اختلالات هورمونی، کمبود ویتامین ها، ریز مغذی ها و مواد معدنی و اثرات منفی برخی داروها بر چرخه رشد مو تاثیر منفی می‌گذارد، اما آمینوکسیل موجود در این محصول با این عوامل مقابله نموده و از سخت شدن زود هنگام کلاژن جلوگیری می‌کند.

سرم ضد ریزش اسپکترال آر اس DS. Labratories، با هدف خنثی نمودن عوامل گوناگون که منجر به نازکی تار مو می گردد، عواملی چون استرس، اختلالات هورمونی، کمبود ویتامین ها، ریز مغذی ها و مواد معدنی و اثرات منفی برخی داروها بر چرخه رشد مو تاثیر منفی می‌گذارد، اما آمینوکسیل موجود در این محصول با این عوامل مقابله نموده و از سخت شدن زود هنگام کلاژن جلوگیری می‌کند. این محصول همچنین حاوی آدنوزین و پروسیانیدین بی 2 نیز می‌باشد که در رویش مجدد مو موثر می‌باشند، اثرات این مواد مشابه ماینوکسیدیل اما بدون عوارض جانبی ماینوکسیدیل می‌باشد. سایر مواد بکار رفته نیز به بهبود تغذیه، گردش خون و سوخت و ساز در فولیکول‌های مو کمک می‌کند.
مشخصه‌ها:
- درمانی مناسب برای مواجهه با عوامل داخلی و خارجی ایجاد کننده ریزش مو مانند استرس، کمبود ویتامین‌ها و مواد مغذی
- درمانی مناسب برای ریزش مو و افزایش سرعت رشد مو در کودکان و نوجوانان به علت استفاده از مواد ملایم
- افزایش سرعت رشد موها
- درمانی ایده‌آل برای نازک شدن موها
- حجم‌دهنده موها

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش, موی نازک و کم‌حجم
حجم 60 ml
اثرات درمان ریزش مو، حجم‌دهنده موها
ترکیبات‌ -
توضیحات افرادی که سابقه‌ی واکنش‌های حساسیتی به هر کدام از مولفه‌های این محصول دارند نباید از این محصول استفاده کنند. اگر حساسیت زیاد نسبت به هر کدام از ترکیبات وجود داشته باشد مصرف بایستی متوقف شود.
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند آمریکا
کشور سازنده -
برند DS.laboratories | دی اس لابراتوریز

پیش از استفاده ظرف محصول را تکان دهید، دو بار در روز به تعداد 10 بار یا بیشتر در نواحی با موهای نازک شده اسپری کنید. مایع را به آرامی روی کل پوست بمالید. سرتان را نشویید. این محصول بایستی بدون توجه به شسته بودن یا نبودن موها به طور منظم مورد مصرف قرار گیرد. این محصول را می‌توانید همراه با ترکیبات حاوی ماینوکسیدیل نیز مورد استفاده قرار دهید.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 7 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 2 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندDS. laboratories

ماموریت «آزمایشگاه‌های دی‌اس» تغییر بنیادی چشم‌انداز مراقبت شخصی با ایجاد تکنولوژی‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان این برند ایجاد می‌‌‌‌‌کند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی اس در اصل یک شرکت فنی است که تمرکز زیادی روی نوآوری دارد و در سال ۲۰۰۶ در ایالت فلوریدای امریکا شروع به کار کرد.

ds-laboratories logo

آزمایشگاه‌های دی‌اس برای تولید محصولات خود از پنج قاعده پیروی می‌‌‌‌‌کند:

۱- هر محصولی که ساخته می‌‌‌‌‌شود باید حائز ویژگی‌‌‌‌‌ها و فوایدی باشد که هیچ رقیب دیگری نداشته باشد. اگر محصولی این معیار را نداشته باشد کنار گذاشته می‌‌‌‌‌شود.

۲- تمامی ویژگی‌‌‌‌‌های محصولات آزمایشگاه‌های دی‌اس از طریق مطالعات آزمایشگاهی بالینی دوسوکور تست و اعتبارسازی می‌‌‌‌‌شوند. اگر ترکیب یا تلفیقی توسط چنین ابزاری تست نشوند نمی‌‌‌‌‌توانند در محصولات این برند مورد استفاده قرار بگیرند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی‌اس یکی از چند شرکت اندک لوازم آرایشی است که تست آزمایشگاهی خصوصی بالینی خود را با داوطلبان انسانی خود دارد.

۳- نوآوری همیشه پیش‌‌‌‌‌درآمد اقتصاد است. اساس کار شیمیدان‌‌‌‌‌های برند دی‌اس بر پایه تحقیقات قرار دارد تا احتمالات تکنولوژی را توسعه دهند. سپس قیمت محصول را منطقی تعیین می‌‌‌‌‌کنند.

۴- هدف اولیه آزمایشگاه‌های دی‌اس ایجاد تکنولوژی و راه‌حل‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان ایجاد کند. سود فقط یک بحث جانبی این الگو است.

۵- مواد اولیه متفاوت در آزمایشگاه‌های دی‌اس مورد تحقیق و بررسی قرار می‌‌‌‌‌گیرند سپس آن‌‌‌‌‌ها را از مرحله تحقیق به مبحث اقتصادی ارتقای معیار می‌‌‌‌‌دهند. مصرف کنندگان می‌‌‌‌‌توانند همیشه روی این برند حساب باز کنند تا آنان را در دستیابی به موفقیت همراهی کنند.

دی‌اس با ظرافتی فوق‌‌‌‌‌العاده این شیوه را در تمامی حالات محصول از توسعه گرفته تا ساخت دنبال می‌کند.

در واقع این قواعد، اساس هر کاری است که در این آزمایشگاه انجام می‌شود. اشتیاق بی‌وقفه برای پیشرفت در بیوتکنولوژی انگیزه‌‌‌‌‌ای برای پیروی از این قواعد است. نتایج تلاش‌‌‌‌‌های دی‌اس روش‌‌‌‌‌های درمانی جدید است که تفاوتی واقعی را ایجاد می‌‌‌‌‌کند.

محصولات مشابه

فوم پس از کاشت مو Lafarrerr
٪15

Special Price ‎246,000 تومان

قیمت عادی: ‎289,500 تومان

محلول تقویت مو Laminin
٪10

Special Price ‎133,200 تومان

قیمت عادی: ‎148,000 تومان

تونیک پرو مین Cerita
٪10

Special Price ‎130,500 تومان

قیمت عادی: ‎145,000 تومان

سرم ضد ریزش مو ERIKEH (جعبه باز)
٪30

Special Price ‎230,800 تومان

قیمت عادی: ‎329,800 تومان

تونیک کافئین پلاس Siseh
لوسیون تقويت کننده مو مناسب ريزش موی سکه ای trichoplus 30ml
٪15

Special Price ‎207,800 تومان

قیمت عادی: ‎244,500 تومان

ژل تقویت کننده موی سر Servina
٪15

Special Price ‎80,300 تومان

قیمت عادی: ‎94,500 تومان

کرم ژل ریزش مو سکه ای آلوپسی آره آتا Cerita
٪10

Special Price ‎167,400 تومان

قیمت عادی: ‎186,000 تومان