0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

سرم ضد ریزش اسپکترال دی ان سی.ان DS. Laboratories

DS. Laboratories Spectral DNC.N Advanced Hair Stimulating Serum


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1122745457542367
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

ابزاری قدرتمند برای تقویت رشد موهای سر و ابرو در خانم‌ها و آقایان می‌باشد. استفاده از دی ان سی ان باعث افزایش درخشندگی، حجم و رشد موها می‌گردد.

سرم ضد ریزش اسپکترال دی ان سی-ان DS. Labratories، ابزاری قدرتمند برای تقویت رشد موهای سر و ابرو در خانم‌ها و آقایان می‌باشد. استفاده از دی ان سی ان باعث افزایش درخشندگی، حجم و رشد موها می‌گردد. این محصول مناسب افرادی است که از درمان‌های رایج مانند ماینوکسیدیل پاسخی مناسب نگرفته‌اند.
مشخصه‌ها:
- اثردهی بر تمام خطوط ریزش مو(پیشانی و فرق سر)
- افزایش اثردهی و کاهش عوارض نسبت به محصولات مشابه
- درمان ریزش مو در مراحل متوسط تا پیشرفته
- موثر در رشد ابروها
- درمان ریزش موهای سکه‌ای

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش
وزن -
حجم 60 ml
اثرات درمان ریزش مو، وثر در رشد ابروها
ترکیبات‌ سلول‌های بنیادی، پلی فنول، آمینوکسیل، پپتید مس، رتینول، آدنوزین، عصاره ریشه جینسینگ
توضیحات -
منع مصرف فرمولاسیون دی ان سی اس بر اساس تحقیقات زیاد بر روی تاریخچه حساسیت زایی ترکیبات آن به دست آمده است، به هر حال اگر هر گونه حساسیت به هر یک از ترکیبات آن دارید از ادامه مصرف آن خودداری نمایید. استفاده از این محصول برای زنان حامله و شیرده توصیه نمی‌گردد.
کشور صاحب برند آمریکا
برند DS.laboratories | دی اس لابراتوریز

قبل از مصرف، سرم را به خوبی تکان دهید. روزانه دو مرحله و در هر مرحله به میزان 6 پاف بر روی نواحی کم پشت تر استفاده نمایید. سپس بر روی سر مالش دهید و دست را با آب و صابون بشویید. پس از استفاده سر را نشویید. برای نتیجه گیری بهتر، موها را حداقل 5 بار در هفته بشویید و مصرف منظم و پیوسته این محصول را در دستور کار قرار دهید.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند DS. laboratories

ماموریت «آزمایشگاه‌های دی‌اس» تغییر بنیادی چشم‌انداز مراقبت شخصی با ایجاد تکنولوژی‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان این برند ایجاد می‌‌‌‌‌کند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی اس در اصل یک شرکت فنی است که تمرکز زیادی روی نوآوری دارد و در سال ۲۰۰۶ در ایالت فلوریدای امریکا شروع به کار کرد.

ds-laboratories logo

آزمایشگاه‌های دی‌اس برای تولید محصولات خود از پنج قاعده پیروی می‌‌‌‌‌کند:

۱- هر محصولی که ساخته می‌‌‌‌‌شود باید حائز ویژگی‌‌‌‌‌ها و فوایدی باشد که هیچ رقیب دیگری نداشته باشد. اگر محصولی این معیار را نداشته باشد کنار گذاشته می‌‌‌‌‌شود.

۲- تمامی ویژگی‌‌‌‌‌های محصولات آزمایشگاه‌های دی‌اس از طریق مطالعات آزمایشگاهی بالینی دوسوکور تست و اعتبارسازی می‌‌‌‌‌شوند. اگر ترکیب یا تلفیقی توسط چنین ابزاری تست نشوند نمی‌‌‌‌‌توانند در محصولات این برند مورد استفاده قرار بگیرند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی‌اس یکی از چند شرکت اندک لوازم آرایشی است که تست آزمایشگاهی خصوصی بالینی خود را با داوطلبان انسانی خود دارد.

۳- نوآوری همیشه پیش‌‌‌‌‌درآمد اقتصاد است. اساس کار شیمیدان‌‌‌‌‌های برند دی‌اس بر پایه تحقیقات قرار دارد تا احتمالات تکنولوژی را توسعه دهند. سپس قیمت محصول را منطقی تعیین می‌‌‌‌‌کنند.

۴- هدف اولیه آزمایشگاه‌های دی‌اس ایجاد تکنولوژی و راه‌حل‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان ایجاد کند. سود فقط یک بحث جانبی این الگو است.

۵- مواد اولیه متفاوت در آزمایشگاه‌های دی‌اس مورد تحقیق و بررسی قرار می‌‌‌‌‌گیرند سپس آن‌‌‌‌‌ها را از مرحله تحقیق به مبحث اقتصادی ارتقای معیار می‌‌‌‌‌دهند. مصرف کنندگان می‌‌‌‌‌توانند همیشه روی این برند حساب باز کنند تا آنان را در دستیابی به موفقیت همراهی کنند.

دی‌اس با ظرافتی فوق‌‌‌‌‌العاده این شیوه را در تمامی حالات محصول از توسعه گرفته تا ساخت دنبال می‌کند.

در واقع این قواعد، اساس هر کاری است که در این آزمایشگاه انجام می‌شود. اشتیاق بی‌وقفه برای پیشرفت در بیوتکنولوژی انگیزه‌‌‌‌‌ای برای پیروی از این قواعد است. نتایج تلاش‌‌‌‌‌های دی‌اس روش‌‌‌‌‌های درمانی جدید است که تفاوتی واقعی را ایجاد می‌‌‌‌‌کند.

محصولات مشابه
سرم ضد ریزش Floxia

سرم ضد ریزش Floxia

‎499,000 تومان
تونیک کراستم Eviderm

تونیک کراستم Eviderm

‎59,900 تومان
آر اف 80 RENE FURTERER

آر اف 80 RENE FURTERER

‎489,000 تومان
محلول ضد ریزش پوست سر چرب Cepigene
لوسیون تقویت پیاز مو نلاهیر NELA
لوسیون ضد ریزش مو طلایی Aurelien
کمپلکس 5 RENE FURTERER

کمپلکس 5 RENE FURTERER

‎295,000 تومان
لوسیون ضد ریزش miss eden

لوسیون ضد ریزش miss eden

‎124,000 تومان