0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

ماسک حالت دهنده و محرک رویش موی رویتا کر DS.laboratories

DS. Laboratories Revita COR High-performance Hair-stimulating


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1122745457542367
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

حالت دهنده و محرک رویش موی رویتا کر DS.laboratories، برخلاف نرم کننده و حالت دهنده‌های معمول حاوی قدرتمندترین و موثرترین مواد محرک رویش مو می‌باشد.

ترکیبات موثر موجود در رویتا کر از طریق سیستم نانو کپسول‌ها که نسل نوین سیستم‌های دارو رسانی محسوب می‌گردد به درون لایه‌های پوست نفوذ نموده و به تدریج در طی مدت 12 ساعت آزاد می‌گردد و حتی در حین تعریق و یا شنا نیز این فرآیند ادامه می‌یابد تا بدین گونه فولیکول‌های مو بطور پیوسته تغذیه و تحریک گردند. این ترکیبات حاصل سلول‌های بنیادی گیاهی بوده که از نظر عملکرد مشابه سلول‌های بنیادی انسان می‌باشد و در آزمون‌های متعدد بالینی مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفته و نتیجه قابل توجهی را در قبال اختلالات عملکرد فولیکول‌های مو از خود نشان داده‌اند. علاوه بر این، ترکیبات مهار کننده آنزیم 5 آلفا ردوکتاز (آنزیم فعال کننده هورمون دی هیدرو تستسترون - هورمونی که باعث ایجاد طاسی با الگوی مردانه می‌باشد) نیز در این نرم کننده بکار رفته.

نوع محصول ماسک یا کرم همراه با آبکشی
مورد استفاده ترمیم‌کننده و مغذی, تقویتی و ضدریزش, موی دکلره‌شده, موی نازک و کم‌حجم
حجم -
وزن -
اثرات تغذیه و تحریک موضعی قوی جهت تحریک فولیکول‌ها برای رویش مجدد
ترکیبات‌ -
توضیحات -
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
برند DS.laboratories | دی اس لابراتوریز
کشور صاحب برند امریکا

پس از شستشوی موها به مدت دو دقیقه ماساژ دهید و سپس شسته شود. به صورت روزانه نیز می‌توان استفاده کرد.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندDS. laboratories

ماموریت «آزمایشگاه‌های دی‌اس» تغییر بنیادی چشم‌انداز مراقبت شخصی با ایجاد تکنولوژی‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان این برند ایجاد می‌‌‌‌‌کند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی اس در اصل یک شرکت فنی است که تمرکز زیادی روی نوآوری دارد و در سال ۲۰۰۶ در ایالت فلوریدای امریکا شروع به کار کرد.

ds-laboratories logo

آزمایشگاه‌های دی‌اس برای تولید محصولات خود از پنج قاعده پیروی می‌‌‌‌‌کند:

۱- هر محصولی که ساخته می‌‌‌‌‌شود باید حائز ویژگی‌‌‌‌‌ها و فوایدی باشد که هیچ رقیب دیگری نداشته باشد. اگر محصولی این معیار را نداشته باشد کنار گذاشته می‌‌‌‌‌شود.

۲- تمامی ویژگی‌‌‌‌‌های محصولات آزمایشگاه‌های دی‌اس از طریق مطالعات آزمایشگاهی بالینی دوسوکور تست و اعتبارسازی می‌‌‌‌‌شوند. اگر ترکیب یا تلفیقی توسط چنین ابزاری تست نشوند نمی‌‌‌‌‌توانند در محصولات این برند مورد استفاده قرار بگیرند. آزمایشگاه‌‌‌‌‌های دی‌اس یکی از چند شرکت اندک لوازم آرایشی است که تست آزمایشگاهی خصوصی بالینی خود را با داوطلبان انسانی خود دارد.

۳- نوآوری همیشه پیش‌‌‌‌‌درآمد اقتصاد است. اساس کار شیمیدان‌‌‌‌‌های برند دی‌اس بر پایه تحقیقات قرار دارد تا احتمالات تکنولوژی را توسعه دهند. سپس قیمت محصول را منطقی تعیین می‌‌‌‌‌کنند.

۴- هدف اولیه آزمایشگاه‌های دی‌اس ایجاد تکنولوژی و راه‌حل‌‌‌‌‌هایی است که تفاوت معناداری در زندگی مشتریان ایجاد کند. سود فقط یک بحث جانبی این الگو است.

۵- مواد اولیه متفاوت در آزمایشگاه‌های دی‌اس مورد تحقیق و بررسی قرار می‌‌‌‌‌گیرند سپس آن‌‌‌‌‌ها را از مرحله تحقیق به مبحث اقتصادی ارتقای معیار می‌‌‌‌‌دهند. مصرف کنندگان می‌‌‌‌‌توانند همیشه روی این برند حساب باز کنند تا آنان را در دستیابی به موفقیت همراهی کنند.

دی‌اس با ظرافتی فوق‌‌‌‌‌العاده این شیوه را در تمامی حالات محصول از توسعه گرفته تا ساخت دنبال می‌کند.

در واقع این قواعد، اساس هر کاری است که در این آزمایشگاه انجام می‌شود. اشتیاق بی‌وقفه برای پیشرفت در بیوتکنولوژی انگیزه‌‌‌‌‌ای برای پیروی از این قواعد است. نتایج تلاش‌‌‌‌‌های دی‌اس روش‌‌‌‌‌های درمانی جدید است که تفاوتی واقعی را ایجاد می‌‌‌‌‌کند.

محصولات مشابه

ماسک ترمیم کننده قوی حاوی آرگان 24K گلد Nelly
نرم كننده و ضد گره مو Jojo
ماسک موی خشک Insight
‎115,000 تومان
ماسک مو روغن آرگان Palmor
نرم‎ کننده و محرک رشد مو اچ استیمولینیوم Pharmaceris
ماسک مو آرگان و کراتین Palmor
ماسک کاسه ای مغذی کاریته RENE FURTERER
ماسک مو اسپری بدون آبکشی Piega Viva