0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: dermeden21111

کرم روز 4 در 1 مناسب پوست‌ مختلط تا چرب با DERMEDEN SPF50

Dermeden Day Protocole 4 IN 1 Day Cream For Oily Skin Spf50

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شمارهٔ مجوز:
1133923612111655
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

کرم روز 4 در 1 مناسب پوست‌ مختلط تا چرب DERMEDEN دارای چهار ویژگی ضد لک، آبرسان، ضد چروک و ضد آفتاب به طور همزمان است و مناسب پوست‌های چرب تا مختلط است.

وزن واحد: 60 گرم

کرم روز 4 در 1 مناسب پوست‌ چرب تا مختلط درمدن محصولی آبرسان، ضد لک‌های تیره، حاوی ضد آفتاب و فیلتر نور آبی است و چروک‌های سطحی و عمیق را برطرف می‌کند و مانع از بروز مجدد آن‌ها می‌شود. بافت این کرم سبک و زودجذب است و سبب حفظ جوانی و شادابی پوست‌های چرب و مختلط می‌شود. این محصول به کمک ترکیبات خاص خود علاوه بر ویژگی‌های فوق، چربی پوست را کنترل می‌کند و مانع از برق زدن پوست می‌شود. این محصول دارای SPF 50 است و خاصیت ضد آفتاب خود را برای مدت طولانی‌تری حفظ می‌کند و برای افرادی مناسب است که در طول روز کمتر امکان تجدید ضد آفتاب خود را دارند. این کرم دارای شاخص +++PA است و پوست را در مقابل اشعه UVA محافظت می‌کند. فیلترهای این کرم ارگانیک و سبک هستند و اثر سفیدی روی پوست باقی نمی‌گذارند. خاصیت ضد لک این کرم بسته به نوع لک بین 1 الی 3 ماه قابل مشاهده خواهد بود.

نوآوری درمدن:

ترکیب نیاسینامید و اسیدهای دیوئیک، چروک‌ها و لک‌های قهوه را کاهش می‌دهد، از بروز مجدد لک و چروک جلوگیری می‌کند و با شاخص SPF 50 به صورت روزانه از پوست در برابر پیری ناشی از نور خورشید (لک‌های تیره، خشکی، چروک و ...) محافظت می‌کند.

ویژگی‌ها:

- آبرسانی
- کاهش لک‌های پوست
- از بین بردن چروک
- محافظت در برابر UVA/UVB و نور آبی
- مناسب به عنوان پایه آرایش
- بافت سبک
- فاقد اسانس و پارابن

ترکیبات کلیدی:

- دیوئیک اسید:
این ماده یک اسید طبیعی است که از سبزیجات به دست می‌آید، ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند و خاصیت ضد لک و ضد چروک دارد.

- نیاسینامید:
این ماده خواص بی‌نظیری مثل کاهش قرمزی، کمرنگ کردن لک‌های پوستی ، تنظیم ترشح چربی و جلوگیری از چرب شدن بیش از حد پوست دارد. این ماده همچنین روشن‌کننده است، منافذ پوست را تنگ می‌کند، خاصیت آنتی‌اکسیدان دارد و ضد نور آبی است.

- هیالورونیک اسید:
این ماده خاصیت کشسانی و انعطاف‌پذیری پوست را افزایش می‌دهد، قدرت زیادی در جذب و ذخیره آب در پوست دارد، ضد التهاب، ضد قرمزی، ضد چروک و مرطوب کننده است.

روش مصرف:

هر روز صبح این کرم را روی پوست صورت، گردن و خط گردن بمالید.

اثربخشی:

اثربخشی این محصول طی 28 روز مورد آزمایش قرار گرفته است که نتایج آن به قرار زیر است:
- %82 کاهش لک‌ها
- %82 افزایش شادابی و درخشانی پوست
- %100 سبکی و راحتی روی پوست
- %83 جلوگیری از برق زدن پوست

ترکیبات محصول:

آب، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، دی اتیل آمین هیدروکسی بنزوئیل، نیاسینامید، دی ایزوپروپیل سباسات، اتیل هگزیل تری ازون، دایمتیکن، بیس-اتیل هگزیل اکسی فنول متوکسی فنیل تری ازین، متیلن بیس-بنزوتری آزولیل تترامتیل بوتیل فنول، پنتیلن گلیکول، هوموسالات، پلی گلیسرین-6 استئارات، ستئاریل الکل، سدیم اکریلات کوپلیمر، اکتادسندیوئیک اسید، دی اتیل هگزیل سیرینگی لیدن مالونات، لسیتین، دسیل گلوکوزید، اتیل هگزیل گلیسیرین، کلرفنزین، صمغ زانتان، صمغ اسکلروتیوم، ستائارت-20، پلی گلیسرین-6 بهنات، کاپریلیک/ کاپریک تری گلیسیرید، پروپیلن گلیکول، سدیم هیالورونات، توکوفرول.

شاخص‌های مهم ضد آفتاب‌ها:

شاخص PA چیست؟
شاخص PA کوتاه‌شده کلمه Protection Grade of UVA به معنی میزان محافظت در برابر اشعه UVA است. اشعه UVA به یکی از اشعه‌های خورشیدی گفته می‌شود که عامل ایجاد چروک در پوست است. شاخص PA توسط انجمن لوازم بهداشتی و آرایشی ژاپن ارائه شده است. شاخص PA بر اساس کمترین دوز تولید ملاسما (افزایش میزان رنگدانه) طی ۲ الی ۴ ساعت مواجهه با نور خورشید، تعیین می‌شود:
+PA به معنی قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بین 40% تا 50% است.
++PA به معنی قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بین 60% تا 70% و برای مدت زمان ۴ تا ۶ ساعت است.
+++PA به معنی قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بیش از 90% و برای ۸ الی ۱۲ ساعت است.
++++PA به معنی بیشترین قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بیش از 95% و برای بیش از ۱۶ ساعت است.
ضد آفتاب‌های دارای ++PA و +++PA برای استفاده در فضای باز مناسب‌تر هستند.

شاخص SPF چیست؟
کلمه SPF کوتاه شده عبارت Sun Protection Factor به معنی میزان محافظت در برابر اشعه UVB است که بر اساس میزان ساعت و درصد محافظت، محاسبه می‌شود. اشعه UVB اشعه‌ای است که حالت آفتاب سوختگی در پوست ایجاد می‌کند. میزان SPF در ضد آفتاب‌های مختلف بین ۱۵ تا ۱۰۰ متفاوت است:
ضد آفتاب با SPF 15 تا 93% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
ضد آفتاب با SPF 30 تا 97% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
ضد آفتاب با SPF 50 تا 98% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
ضد آفتاب با SPF 100 تا 99% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
استفاده از ضد آفتاب‌هایی که SPF بیشتری دارند، لزوما به این معنا نیست که بیشتر مناسب پوست هستند. ضد آفتاب‌هایی که SPF بیشتری دارند محافظت‌شان در مقابل اشعه UVB بیشتر از اشعه UVA است. به طور مثال، کرم‌های ضد آفتاب با SPF 60 به نسبت SPF50 زمان بیشتری روی پوست می‌مانند و در نتیجه سبب انسداد منافذ پوست و ایجاد چروک سریع‌تر روی پوست می‌شوند. طبق نظر متخصصان پوست، کرم‌های دارای SPF 30 تا SPF 60 مناسب‌ترین ضد آفتاب‌ها برای پوست هستند. اما اگر پوست مستعد التهاب و تورم باشد این دامنه شامل SPF 15 تا SPF 30 می‌شود. ضد آفتاب‌های دارای SPF 60 و بالاتر فقط مناسب نواحی هستند که لک‌های پوستی یا حساسیت شدید به نور خورشید دارند.

نور آبی چیست و چه تاثیری بر پوست می‌گذارد؟

اشعه‌های UVA و UVB، تشعشعات نامرئی خورشید هستند که جزو عوامل اصلی پیری پوست محسوب می‌شوند. اما کارشناسان به تازگی دریافته‌اند که نور مرئی خورشید نیز باید به عنوان یکی دیگر از عوامل ایجاد پیری و چروک در پوست مورد توجه گیرد. نور مرئی خورشید با طول موج 400 تا 700 نانومتر حدود 50% از کل تشعشعات خورشیدی را تشکیل می‌دهد. این نور مرئی با انرژی بالا (HEV) و با طول موج 400 تا 500 نانومتر به عنوان نور آبی شناخته می‌شود. علاوه بر نور خورشید، صفحه نمایش‌های دیجیتال مثل تلویزیون، مانیتور کامپیوتر و لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه و لامپ‌های LED و فلورسنت نیز منابع اصلی نور آبی هستند.
نور آبی علاوه بر تاثیراتی همچون اختلال خواب، خستگی، خشکی چشم، پیری چشم، آب مروارید، سر درد و… اثرات نامطلوبی هم بر روی پوست دارد. مواردی مثل ایجاد استرس اکسیداتیو ناشی از افزایش رادیکال‌های آزاد، تخریب آنتی‌اکسیدان‌ها، تیره شدن رنگدانه‌های پوست، ایجاد و افزایش نقاط و لک‌های تیره ، تغییر در لیپیدهای لایه شاخی پوست، اختلال در عملکرد سد دفاعی پوست و در نتیجه تخریب کلاژن و الاستین و ایجاد چروک از جمله آسیب‌های نور آبی بر پوست هستند.
راه‌های جلوگیری از این آسیب‌ها اجتناب از نور خورشید و لامپ‌های LED و فلورسنت تا احد امکان، کنترل استفاده از وسایل الکترونیکی مانند موبایل و لپ تاپ و یا استفاده از فیلترهای مخصوص نور آبی بر روی نمایشگرها و همچنین استفاده از فیلترهای حفاظتی ضد آفتاب است که دارای ترکیباتی از آنتی‌اکسیدان‌ها و فیلترهای مخصوص نور آبی باشند.

نوع ضد آفتاب کرم
خاصیت ضد آفتاب ضدلک, ضدچروک, مرطوب‌کننده
نوع پوست آکنه‌ای, مختلط, چرب
حجم 50ml
SPF 50
کشور صاحب برند فرانسه
کشور سازنده ایران
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات محافظت در برابر UVA/UVB و نور آبی
برند DERMEDEN | درمدن
هر روز صبح این کرم را روی پوست صورت، گردن و خط گردن بمالید.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندDERMEDEN

درم ادن پاریس یک نام تجاری آرایشی بهداشتی است که در سال 2008 تاسیس شد و بر تولید محصولات ضد چروک متمرکز است. محصولات این برند فرانسوی 100 درصد دارویی است و کارش بر پایه تحقیقات پیشرفته پوست‌شناسی قرار دارد. تمامی فرمول‌ها توسط متخصصینی تهیه می‌شوند که تخصصشان در زمینه چروک پوست است و اثربخشی ترکیبات آن‌ها سال‌هاست که به اثبات رسیده است.

محصولات شرکت درم ادن:

محصولات این برند از 3 پروتکل تشکیل شده است که به منظور جلوگیری و درمان تاثیرات چروک ناشی از آفتاب در تمام طول روز، کمبود آب، خطوط نازک و چروک‌ها، لکه‌های آفتابی و کاهش انعطاف پوست طراحی شده‌اند:

  • محصولات روز که شامل کرم مرطوب کننده، ضد چروک و ضد لک با بالاترین سطح مراقبت از آفتاب می‌شوند.
  • محصولات روز و شب که شامل مراقبت‌های خاص، ترمیم و مراقبت از نواحی حساس بدن از آسیب‌های خارجی می‌شوند.
  • محصولات شب برای مراقبت از پوست با فرمول و ترکیبی منحصربه‌فرد از مواد فعال قوی، که توسط کارشناسان متخصص از لحاظ داشتن ویژگی‌های ضد چروک شناسایی شده‌اند.

 

محصولات مشابه

کرم ضد آفتاب رنگی پوست چرب شماره 02 Ginagen SPF50
٪18

Special Price ‎218,900 تومان

قیمت عادی: ‎267,000 تومان

کرم ضد آفتاب بژ خیلی روشن مناسب انواع پوست با Phyto One SPF40
٪10

Special Price ‎219,400 تومان

قیمت عادی: ‎243,800 تومان

کرم ضد آفتاب تیوبی بژ طبیعی با پوشش کرم پودر مناسب پوست‌ چرب و حساس Medisun
٪10
کرم ضد آفتاب ساده Dermaline
٪27

Special Price ‎268,600 تومان

قیمت عادی: ‎368,000 تومان

کرم ضد آفتاب بی رنگ فیوژن واتر BIKEN SPF30
٪17

Special Price ‎365,200 تومان

قیمت عادی: ‎440,000 تومان

فلوئید ضد آفتاب مخصوص پوست مختلط تا چرب بژ طلایی ERIKEH
٪10

Special Price ‎539,500 تومان

قیمت عادی: ‎599,500 تومان

کرم ضد آفتاب پوست چرب +1 BIKEN SPF50
٪17

Special Price ‎287,100 تومان

قیمت عادی: ‎346,000 تومان

کرم ضد آفتاب مخصوص پوست چرب رز روشن Geno Biotic
٪5

Special Price ‎188,100 تومان

قیمت عادی: ‎198,000 تومان