0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: dermeden21211

کرم روز 4 در 1 مناسب پوست های خشک DERMEDEN SPF50

Dermeden Day Protocole 4 IN 1 Day Cream For Dry Skin Spf50

5
2
  • 5 2
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شمارهٔ مجوز:
1133923612111655
ثبت امتیاز:
‎940,000 تومان
تخفیف خورد، خبرم کن
پرداخت قسطی با اسنپ‌پی: 4 قسط ماهیانه ‎235,000 تومان (بدون کارمزد)

با خرید این محصول چقدر سود می‌کنم؟

- ٪10 تخفیف بُن‌های اُردمی: ‎94,000 تومان (راهنمای بُن تخفیف)

- ٪5 بُن‌ هدیه برای خرید بعدی: ‎47,000 تومان

سود کل: ‎141,000 تومان
معرفی کوتاه:

کرم روز 4 در 1 مناسب پوست‌های خشک DERMEDEN SPF50 محصولی که دارای چهار ویژگی ضد لک، آبرسان، ضد چروک و ضد آفتاب به طور همزمان است و مناسب پوست‌های خشک است.

وزن واحد: 60 گرم

کرم روز 4 در 1 مناسب پوست‌های خشک درمدن دارای بافتی سبک و زودجذب است، فیلترهای این کرم ارگانیک هستند و مانع ایجاد «اثر سفیدی» روی پوست می‌شوند، دارای شاخص‌های SPF50 و +++PA است و از پوست در مقابل اشعه‌های UVA و UVB و نور آبی محافظت می‌کند. این محصول به کمک ترکیبات خاص خود چروک‌های پوست را از بین می‌برد و از بروز موارد جدید جلوگیری می‌کند و به خوبی به پوست آبرسانی می‌کند. این کرم خاصیت ضد لک نیز دارد که معمولا اثر آن بسته به نوع لک، پس از مصرف مداوم، بین 1 الی 3 ماه قابل مشاهده است. همچنین این محصول پایه خوبی برای آرایش است.

نوآوری درمدن:

ترکیب نیاسینامید و اسیدهای دیوئیک سبب کاهش چروک‌ها و لک‌های تیره می‌شود و از ایجاد موارد جدید جلوگیری می‌کند. هیالورونیک اسید و روغن آووکادو پوست را به خوبی تغذیه می‌کنند و شاخص‌های SPF 50 و +++PA این محصول، از پوست در برابر آفتاب‌سوختگی و پیری ناشی از نور خورشید محافظت می‌کنند.

ویژگی‌ها:

- آبرسانی
- از بین بردن لک‌های پوست
- از بین بردن و جلوگیری از چروک
- محافظت در برابر UVA/UVB و نور آبی
- بافت سبک و زودجذب
- پایه‌ای مناسب برای آرایش
- بدون اسانس و پارابن
- مخصوص پوست‌های خشک

ترکیبات کلیدی:

- دیوئیک اسید:
این ماده یک اسید طبیعی است که از سبزیجات به دست می‌آید، ترشح چربی پوست را کنترل می‌کند و خاصیت ضد لک و ضد چروک دارد.

- نیاسینامید:
این ماده خواص بی‌نظیری مثل کاهش قرمزی، کمرنگ کردن لک‌های پوستی ، تنظیم ترشح چربی و جلوگیری از چرب شدن بیش از حد پوست دارد. این ماده همچنین روشن‌کننده است، منافذ پوست را تنگ می‌کند، خاصیت آنتی‌اکسیدان دارد و ضد نورآبی است.

- هیالورونیک اسید:
این ماده خاصیت کشسانی و انعطاف‌پذیری پوست را افزایش می‌دهد، قدرت زیادی در جذب و ذخیره آب در پوست دارد و در نتیجه از خشکی پوست جلوگیری می‌کند، ضد التهاب، ضد قرمزی، ضد چروک و مرطوب کننده است.

- روغن آووکادو:
این ماده چربی پوست را کنترل می‌کند، سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد، از بروز جوش و آکنه پیشگیری می‌کند، از پوست در برابر رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کند، چین و چروک پوست را کاهش می‌دهد، مرطوب کننده است و پوست را تغذیه می‌کند.

روش مصرف:

این کرم را هر روز صبح روی پوست صورت، گردن و خط گردن بمالید.

اثربخشی:

اثربخشی این محصول طی 28 روز مورد آزمایش قرار گرفته و نتایج زیر به دست آمده است:
- %83 کاهش لک‌های تیره
- %81 افزایش درخشش پوست
- %82 آبرسانی
- %72 کاهش چروک‌ها

ترکیبات محصول:

آب، اتیل هگزیل متوکسی سینامات، دی اتیل آمین هیدروکسی بنزوئیل هگزیل بنزوات، نیاسینامید، دی ایزوپروپیل سباسات، اتیل هگزیل تری ازون، دایمتیکون، بیس-اتیل هگزیل اکسی فنول متوکسی فنیل تری ازین، متیلن بیس-بنزوتری آزولیل تترامتیل بوتیل فنول، پنتیلن گلیکول، هوموسالات، پلی گلیسرین-6 استئارات، ستئاریل الکل، روغن پرسیا گرتسیا (آووکادو)، اکتادسندیوئیک اسید، سدیم اکریلات کوپلیمر، دی اتیل هگزیل سیرینگی لیدن مالونات، دسیل گلوکوزید، لسیتین، اتیل هگزیل گلیسیرین، کلرفنزین، زانتان گام، صمغ اسکلروتیوم، ستائارت-20، پلی گلیسرین-6 بهنات، کاپریلیک/ کاپریک تری گلیسیرید، پروپیلن گلیکول، سدیم هیالورونات، توکوفرول.

شاخص‌های مهم ضد آفتاب‌ها:

شاخص PA چیست؟
شاخص PA کوتاه‌شده کلمه Protection Grade of UVA به معنی میزان محافظت در برابر اشعه UVA است. اشعه UVA به یکی از اشعه‌های خورشیدی گفته می‌شود که عامل ایجاد چروک در پوست است. شاخص PA توسط انجمن لوازم بهداشتی و آرایشی ژاپن ارائه شده است. شاخص PA بر اساس کمترین دوز تولید ملاسما (افزایش میزان رنگدانه) طی ۲ الی ۴ ساعت مواجهه با نور خورشید، تعیین می‌شود:
+PA به معنی قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بین 40% تا 50% است.
++PA به معنی قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بین 60% تا 70% و برای مدت زمان ۴ تا ۶ ساعت است.
+++PA به معنی قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بیش از 90% و برای ۸ الی ۱۲ ساعت است.
++++PA به معنی بیشترین قدرت محافظت در مقابل اشعه UVA بیش از 95% و برای بیش از ۱۶ ساعت است.
ضد آفتاب‌های دارای ++PA و +++PA برای استفاده در فضای باز مناسب‌تر هستند.

شاخص SPF چیست؟
کلمه SPF کوتاه شده عبارت Sun Protection Factor به معنی میزان محافظت در برابر اشعه UVB است که بر اساس میزان ساعت و درصد محافظت، محاسبه می‌شود. اشعه UVB اشعه‌ای است که حالت آفتاب سوختگی در پوست ایجاد می‌کند. میزان SPF در ضد آفتاب‌های مختلف بین ۱۵ تا ۱۰۰ متفاوت است:
ضد آفتاب با SPF 15 تا 93% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
ضد آفتاب با SPF 30 تا 97% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
ضد آفتاب با SPF 50 تا 98% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
ضد آفتاب با SPF 100 تا 99% در مقابل اشعه UVB از پوست محافظت می‌کند.
استفاده از ضد آفتاب‌هایی که SPF بیشتری دارند، لزوما به این معنا نیست که بیشتر مناسب پوست هستند. ضد آفتاب‌هایی که SPF بیشتری دارند محافظت‌شان در مقابل اشعه UVB بیشتر از اشعه UVA است. به طور مثال، کرم‌های ضد آفتاب با SPF 60 به نسبت SPF50 زمان بیشتری روی پوست می‌مانند و در نتیجه سبب انسداد منافذ پوست و ایجاد چروک سریع‌تر روی پوست می‌شوند. طبق نظر متخصصان پوست، کرم‌های دارای SPF 30 تا SPF 60 مناسب‌ترین ضد آفتاب‌ها برای پوست هستند. اما اگر پوست مستعد التهاب و تورم باشد این دامنه شامل SPF 15 تا SPF 30 می‌شود. ضد آفتاب‌های دارای SPF 60 و بالاتر فقط مناسب نواحی هستند که لک‌های پوستی یا حساسیت شدید به نور خورشید دارند.

نور آبی چیست و چه تاثیری بر پوست می‌گذارد؟

اشعه‌های UVA و UVB، تشعشعات نامرئی خورشید هستند که جزو عوامل اصلی پیری پوست محسوب می‌شوند. اما کارشناسان به تازگی دریافته‌اند که نور مرئی خورشید نیز باید به عنوان یکی دیگر از عوامل ایجاد پیری و چروک در پوست مورد توجه گیرد. نور مرئی خورشید با طول موج 400 تا 700 نانومتر حدود 50% از کل تشعشعات خورشیدی را تشکیل می‌دهد. این نور مرئی با انرژی بالا (HEV) و با طول موج 400 تا 500 نانومتر به عنوان نور آبی شناخته می‌شود. علاوه بر نور خورشید، صفحه نمایش‌های دیجیتال مثل تلویزیون، مانیتور کامپیوتر و لپ تاپ، تبلت، تلفن همراه و لامپ‌های LED و فلورسنت نیز منابع اصلی نور آبی هستند.
نور آبی علاوه بر تاثیراتی همچون اختلال خواب، خستگی، خشکی چشم، پیری چشم، آب مروارید، سر درد و… اثرات نامطلوبی هم بر روی پوست دارد. مواردی مثل ایجاد استرس اکسیداتیو ناشی از افزایش رادیکال‌های آزاد، تخریب آنتی‌اکسیدان‌ها، تیره شدن رنگدانه‌های پوست، ایجاد و افزایش نقاط و لک‌های تیره ، تغییر در لیپیدهای لایه شاخی پوست، اختلال در عملکرد سد دفاعی پوست و در نتیجه تخریب کلاژن و الاستین و ایجاد چروک از جمله آسیب‌های نور آبی بر پوست هستند.
راه‌های جلوگیری از این آسیب‌ها اجتناب از نور خورشید و لامپ‌های LED و فلورسنت تا احد امکان، کنترل استفاده از وسایل الکترونیکی مانند موبایل و لپ تاپ و یا استفاده از فیلترهای مخصوص نور آبی بر روی نمایشگرها و همچنین استفاده از فیلترهای حفاظتی ضد آفتاب است که دارای ترکیباتی از آنتی‌اکسیدان‌ها و فیلترهای مخصوص نور آبی باشند.

نوع ضد آفتاب کرم
خاصیت ضد آفتاب ضدلک, ضدچروک, مرطوب‌کننده
نوع پوست خشک, خیلی خشک
حجم 50ml
SPF 50
کشور صاحب برند فرانسه
کشور سازنده ایران
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
توضیحات محافظت در برابر UVA/UVB و نور آبی
برند DERMEDEN | درمدن
هر روز صبح این محصول غنی را روی پوست صورت، گردن و دکلته استفاده نمایید. پایه‌ای فوق العاده‌ برای آرایش می‌باشد.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 2
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندDERMEDEN

درم ادن پاریس یک نام تجاری آرایشی بهداشتی است که در سال 2008 تاسیس شد و بر تولید محصولات ضد چروک متمرکز است. محصولات این برند فرانسوی 100 درصد دارویی است و کارش بر پایه تحقیقات پیشرفته پوست‌شناسی قرار دارد. تمامی فرمول‌ها توسط متخصصینی تهیه می‌شوند که تخصصشان در زمینه چروک پوست است و اثربخشی ترکیبات آن‌ها سال‌هاست که به اثبات رسیده است.

محصولات شرکت درم ادن:

محصولات این برند از 3 پروتکل تشکیل شده است که به منظور جلوگیری و درمان تاثیرات چروک ناشی از آفتاب در تمام طول روز، کمبود آب، خطوط نازک و چروک‌ها، لکه‌های آفتابی و کاهش انعطاف پوست طراحی شده‌اند:

  • محصولات روز که شامل کرم مرطوب کننده، ضد چروک و ضد لک با بالاترین سطح مراقبت از آفتاب می‌شوند.
  • محصولات روز و شب که شامل مراقبت‌های خاص، ترمیم و مراقبت از نواحی حساس بدن از آسیب‌های خارجی می‌شوند.
  • محصولات شب برای مراقبت از پوست با فرمول و ترکیبی منحصربه‌فرد از مواد فعال قوی، که توسط کارشناسان متخصص از لحاظ داشتن ویژگی‌های ضد چروک شناسایی شده‌اند.

 

محصولات مشابه

روغن خشک محافظت‌کننده سان پروتکت Pharmaceris
کرم روز 4 در 1 مناسب پوست‌های مختلط تا چرب با DERMEDEN SPF50
کرم ضد آفتاب آلوئه ورا مناسب پوست های چرب و مختلط Baroness
پکیج «کرم ضد آفتاب آلوئه ورا» و «سی سی کرم» Baroness
٪6

Special Price ‎930,000 تومان

قیمت عادی: ‎990,000 تومان

ضد آفتاب استیکی Abib
‎835,000 تومان
کرم ضد آفتاب پوست چرب Dermeden SPF 50
ناموجود
کرم ضد آفتاب رنگی Dermeden SPF50
ناموجود
کرم ضد آفتاب اموتاپیک با Pharmaceris SPF50
ناموجود