0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: dermalist1158

لوسیون ضد ریزش فلاون اچ 2 Dermalist

Dermalist Flavone HT2 Hair Loss Lotion

5
3
  • 5 3
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1010238854102036
ثبت امتیاز:

Special Price ‎175,000 تومان

قیمت عادی: ‎194,500 تومان

٪10
معرفی کوتاه:

این محصول باعث جلوگیری از ریزش مو، بهبود رشد مو، تقویت کننده مو است.

این محصول با ایجاد انرژی لازم و تحریک سلول های بنیادی ریشه ی مو در فاز آناژن باعث رویش موی سر می‌گردد. در این محلول از ZEATIN به عنوان یک ترانسفر بسیار موثر و قوی استفاده شده است. ترکیبات فلاونوئید با این ماده (ZEATIN) کوپلینگ شده، با نفوذ به لایه های زیرین درم، به پاپیلای مو وارد شده و با غذا رسانی به پیاز مو باعث افزایش سنتز پروتئین و در نتیجه، بازسازی دیواره سلولی شده به تقویت و رشد موهای ضعیف کمک می‌کنند. از خواص دیگر فلاونوئید، انبساط دیواره رگ ها، کاهش شکنندگی جدار رگ ها، تعدیل آندروژن ها و تنظیم متابولیسم فولیکول مو می‌باشد. همچنین فلاون عمل اکسیژن رسانی به فولیکول را بهبود می‌بخشد. افزایش جریان خون مویرگی و حفظ سلامت و شادابی پوست سر از دیگر خواص این ترکیب است. ویتامین C پایدار شده در این محلول در کنار هیالورنیک اسید با ایجاد یک شبکه برای اتصال فیبرهای کلاژن و الاستین به یکدیگر باعث تقویت سلول های پوست سر و نهایتا کلاژن سازی می‌شود. در تست های انجام گرفته، یک دوره استفاده از محلول فلاون نتایج قابل توجهی در کنترل ریزش و احیا و استحکام موهای نازک و شکننده داشته، منجر به ضخامت ریشه و ساقه های ضعیف مو شده است.

نوع محصول شامپو + لوسیون ضد ریزش
مورد استفاده تقویتی و ضدریزش
وزن -
حجم 50ml
اثرات جلوگیری از ریزش مو، بهبود رشد مو ، تقویت کننده مو
ترکیبات‌ حاوی ترکیبات فلاونوئیدهای گیاهی با خواص آنتی اکسیدانی قوی در کمک به رویش مو، و کافئین کپسوله جهت مهار آنزیم 5-آلفا ردوکتاز.
توضیحات جلوگیری از ریزش مو و کمک به رویش مجدد مو
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند ایران
برند DERMALIST | درمالیست
دو یا سه دوره درمان در طول سال، بسته به میزان و مدت زمان ریزش مو.محلول درمانگر فلاون HT2 دو دسته مخاطب دارد. اولین گروه شامل افرادی است که از محلول HT1 به جهت رویش مجدد استفاده کرده اند. این گروه باید در ادامه ی درمان از تونیک HT2 استفاده کنند تا پیازهای احیا شده دچار شوک نشوند. گروه دوم افرادی هستند که دارای ریزش شدید هستند ولی ریزش هنوز منجر به طاسی نشده است.این گروه جهت کنترل ریزش و تقویت فولیکول مو می توانند از ابتدا از تونیک HT2 استفاده کنند. بعد از شستشوی موها با شامپو Seborate درمالیست، آب اضافی موها را گرفته، شروع به استفاده از تونیک HT2 کنید. هر شب به میزان ۴ تا ۵ اسپری (بسته به میزان ریزش) به نقاطی که ریزش دارد اسپری نمایید. قبل و بعد از استفاده ازتونیک پوست سر را با نوک انگشتان به آرامی ماساژ دهید تا منافذ پوست، باز و آمادگی جذب، بیشتر شود. پس از استفاده موهای خود را حداقل تا ۶ ساعت شستشو ندهید. درمان را تا اتمام محتویات ظرف ادامه دهید. جهت تجدید استفاده با پزشک خود مشورت نمایید
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 3
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

محصولات مشابه

تونیک ضد ریزش مو مناسب آقایان Jacques Andhrel
٪20

Special Price ‎157,600 تومان

قیمت عادی: ‎197,000 تومان

لوسیون ضد ریزش مو و ابرو مخصوص خانم ها FULICA
لوسیون متعادل کننده چربی سر FULICA
کرم ژل ریزش مو سکه ای آلوپسی آره آتا Cerita
٪10

Special Price ‎97,600 تومان

قیمت عادی: ‎108,500 تومان

هیرتونیک گیاهی Cerita T2
٪10

Special Price ‎49,500 تومان

قیمت عادی: ‎55,000 تومان

لوسیون گیاهی تقویت کننده مو HERBEX
٪12

Special Price ‎34,300 تومان

قیمت عادی: ‎39,000 تومان

تونیک کراستم Eviderm
٪5

Special Price ‎85,000 تومان

قیمت عادی: ‎89,500 تومان

لوسیون ضد ریزش مو Piega Viva
٪20

Special Price ‎193,200 تومان

قیمت عادی: ‎241,500 تومان