0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

کرم کلاژن Dermagor

Dermagor Collagen Cream


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1122745457542367
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه

کرم کلاژن Dermagor، مرطوب کننده مغذی و ضد چروک می‌باشد.

کرم کلاژن درماگور

با افزایش سن شاهد کاهش فرآیند تولید کلاژن در پوست هستیم، کمبود کلاژن نیز پیری پوست را به دنبال دارد، کرم کلاژن درماگور با هدف جبران تولید کلاژن پوست ساخته شده است، در ادامه با هم نگاهی به این کرم درماگور خواهیم داشت.

کرم کلاژن درماگور

همان‌گونه که از نام این کرم‌ پیداست مهم‌ترین ترکیب آن را کلاژن تشکیل می‌دهد، حضور کلاژن دریایی، سیلیکون آلی محلول و روغن وازلین در این کرم درماگور باعث جوان‌ شدن بافت پوست می‌شود. این امر از یک طرف چین‌و‌چروک‌های پوست را از بین می‌برد و از طرف دیگر جلوی پیری زود‌رس پوست را هم می‌گیرد.

این محصول، غنی از مواد هیدراته و نرم کننده می‌باشد که با تاثیر بر لایه‌های عمقی پوست و با جذب آب باعث حفظ رطوبت و لطافت پوست می‌گردد که در نهایت پوست ظاهری شاداب و باطراوت پیدا خواهد کرد. این کرم باعث نرمی و بازسازی اپیدرم ضعیف و حفظ الاستیته آن در مقابل عوامل خارجی می‌گردد.

کرم کلاژن درماگور به تقویت و تجدید بافت لایه رویی پوست کمک می‌کند و با قوام دادن آن باعث افزایش خاصیت کشسانی پوست می‌شود. ترکیبات این کرم در لایه‌های میانی پوست باقی می‌‌ماند و رطوبت اطراف را به خود جذب می‌کند تا از این طریق در طول روز فرآيند‌ آبرسانی پوست از داخل و خارج به خوبی انجام شود.

کرم کلاژن درماگور باعث تحریک فعالیت سلول‌های بافت پوست می‌شود و نقش یک لایه محافظ را نیز برای سطح بیرونی پوست ایفا می‌کند.

عواملی نظیر آلودگی‌ هوا، دخانیات، خستگی و استرس بافت پوست را ضعیف می‌کند و باعث پیری زود‌رس آن می‌شود، اما جای نگرانی نیست چرا که خوشبختانه کرم کلاژن درماگور به خوبی از عهده این عارضه‌ها بر می‌آید.

ترکیبات حاضر در این کرم نیز کاملاً با پوست‌های بسیار حساس سازگاری دارد. پیشنهاد می‌کنیم صبح‌ها کرم کلاژن درماگور را روی پوست صورت و گردن بمالید، بعد از ظهر یا شب نیز این کرم را با هدف رساندن مواد مغذی به پوست تجدید کنید.

جنس کرم کلاژن Drmagor

از آنجایی که پوست نواحی دور چشم و لب استعداد بیشتری برای چین‌و‌چروک دارند، دقت کنید در هر بار استفاده از کرم‌ کلاژن درماگور، آن را کاملاً به نواحی گفته شده بمالید. بافت این کرم نیز حالتی مایع دارد و پوست را چرب و چسبنده نمی‌‌کند و به سرعت در پوست نفوذ نموده و اثرات فوری و طولانی مدت خود را آشکار می‌سازد.

در مجموع باید گفت اگر پوست شما مستعد چین‌وچروک است و به دنبال محصول ضدپیری هستید، کرم کلاژن درماگور از آن محصولاتی است که شما را ناامید نخواهد کرد.

نوع ضد چروک کرم روز و شب
نوع پوست انواع پوست
وزن -
حجم 40ml
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند فرانسه
برند dermagor | درماگور

۲ بار در روز بر روی پوست تمیز استفاده گردد.

تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند dermagor

لابراتوار پوست شناسی درماگور طیفی از محصولات بهداشتی-آرایشی دارد که هدف از ساخت آن‌ها حفظ تعادل و مراقبت از پوست‌های حساس افراد بزرگسال و کودکان است.

Dermagor logo

آزمایشگاه مرکز پوست شناسی درماگور بیش از 40 سال است که فعالیت تخصصی در زمینه توسعه و تجارت دارد تا به 4 معیار ضروری دست یابد که نگهداری یا ارتقا فیزیولوژی پوستی را تضمین می‌نماید:

  • محافظت و نگهداری از لایه هیپرولیپیدی، تقویت حائل‌های اپیدرمی و ایجاد لایه محافظ
  • متعادل‌سازی آب‌رسانی به پوست
  • ترمیم و برطرف کردن مشکلات خاص پوستی مثل خشکی، چروک، روزاسه، پوست‌های خارش‌دار و از این قبیل.
  • بازسازی پوست

این شرکت مواد خام خود را با دقت و بر اساس معیارهای کارامد و ایمنی انتخاب می‌کند. فرمول بندی‌ها به مواد خام مشخصی محدود می‌شوند تا خطر آلرژی را کاهش دهند.

محصولات مشابه
کرم الواژ Avene

کرم الواژ Avene

‎245,000 تومان
کرم روز نوکسوریانس NUXE
کرم روز خاویار Chiara Ambra
سرم دیلی ریپیر ابی رویال Guerlain
کرم ضد چروک و مرطوب کننده SOSKIN
کرم ضد چروک و احیا کننده شب SOSKIN
سرم تنظیم کننده Mila Dopiz
کرم ایستیال Avene

کرم ایستیال Avene

‎209,000 تومان