0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

فوم التیام بخش 2 و 3 پس از کاشت مو Cepigene

Cepigene Hair Graft Foams 2 and 3


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1036353236231
ثبت امتیاز:
‎164,000 تومان
تخفیف خورد، خبرم کن
معرفی کوتاه:

فوم التیام بخش 2 و 3 پس از کاشت مو Cepigene، جهت تسکین درد، سوزش، خارش و التهاب پوست سر و کمک به ترمیم سریع‌تر زخم‌های ناشی از جراحی کاشت مو است.

فوم التیام بخش 2 و 3 پس از کاشت مو Cepigene، حاوی سورفکتانت‌های گیاهی جهت پاک کنندگی ملایم و تنظیم ترشح چربی پوست سر و جلوگیری از ایجاد عفونت و جوش در منطقه جراحی شده با مهار میکروارگانیسم‌های مضر است. این فوم به واسطه داشتن pH خنثی به حفظ سلامت پوست سر کمک کرده و همچنین باعث حفظ و تقویت موهای تازه روییده نیز می‌شود.

ویژگی‌ها:

تسکین دهنده درد، خارش، سوزش و التهاب پوست سر

محصولی تخصصی برای مراقبت هفته اول و دوم پس از پیوند مو

تسریع ترمیم زخم های ناشی از جراحی کاشت مو

محافظ و تقویت کننده موهای تازه روییده شده

جلوگیری از بروز زخم، جوش و عفونت در مناطق جراحی شده پوست سر

دارای PH خنثی و حفظ سلامت پوست سر

حاوی سورفکتانت های گیاهی برای پاک کنندگی ملایم

متعادل کننده ترشح چربی پوست سر

نوع محصول محلول یا سرم تقویتی ریشه
مورد استفاده پوست سر حساس و خارش‌دار و ملتهب
حجم 150ml
وزن -
اثرات تسریع ترمیم زخم های ناشی از جراحی کاشت مو، تسکین دهنده درد، خارش، سوزش و التهاب پوست سر
ترکیبات‌ سورفکتانت‌های گیاهی
توضیحات مناسب برای مراقبت از موها پس از کاشت و PRP است.
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
برند cepigene | سپیژن
کشور صاحب برند ایران
از روز دوم پس از جراحی به مدت یک هفته از فوم شامپو شماره 2 و از هفته دوم به مدت یک هفته از فوم شامپو شماره 3 استفاده شود. مقدار کافی از فوم بر روی پوست سر مرطوب قرار داده ، یک دقیقه بماند، پس از چهار دقیقه ماساژ ملایم با آب ولرم شستشو داده شود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندcepigene

برند سپیژن با توجه به تجربه همکاری‌های موفق بین ایران و فرانسه و با در نظر داشتن بازار گسترده خاورمیانه در حوزه محصولات آرایشی بهداشتی، از سال ١٣٨٩ شمسی، با هدف ارائه محصولات کازمتیک اثربخش، با شرکت روبرته همراه شد.

cepigene logo

پیشینه استفاده از مواد کازمتیک به هزاران سال پیش بر می‌گردد که فرانسه و ایران در این حوزه فعالیت‌های گسترده ای داشته‌اند. ایرانیان باستان جزء اولین کسانی بودند که فرمولاسیون‌های آرایشی را برای درمان و زیبایی به کار می‌بردند و فرانسه نیز در حوزه علم کازمتیک مدرن، شهرت جهانی دارد.

تلاش سپیژن بر آن است تا در تمامی رقابت های علمی و دانشگاهی مرتبط با حوزه پوست و مو شرکت داشته و افتخارات به‌دست آمده در هر کدام از این رویدادهای علمی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد تا مشتریان این برند بتوانند ارزیابی دقیق‌تری از مجموعه علمی سپیژن داشته باشند.

واحد تحقیق و توسعه سپیژن:

1- دپارتمان بیولوژی:

بخش تحقیق و توسعه بیولوژی، هسته اصلی و نقطه تمرکز این کمپانی می‌باشد که مسئول پژوهش و بررسی خواص بیولوژیک مولکول‌های فعال است.

این بخش با تکیه بر دانش روز درماتولوژی و علوم پیشرفته مولکولی و پیوند آن با طبیعت، برای یافتن ویژگی‌های مشترک به ارائه فرمولاسیون‌های مختلف می‌پردازد و پس از آن، بخش دیگر تحقیق و توسعه یعنی دپارتمان شیمی وارد عمل شده و با تطبیق فرمولاسیون خود بر پایه ترکیب پیشنهادی بخش بیولوژی به ارائه محصول می‌پردازد.

پس از تولید محصول اولیه، این محصول توسط دپارتمان بیولوژی برای انجام آزمون‌های بالینی از جمله اثربخشی، حساسیت، آزمون‌های میکروبی و رضایت از مصرف محصول، از چشم‌اندازهای گوناگون ارزیابی می‌شود. نتایج این ارزیابی‌ها، به عنوان مستندات محصول در سایت کمپانی قرار گرفته و پژوهشگران در شاخه‌های مختلف بیولوژی، فارماکولوژی و درماتولوژی می‌توانند از این یافته‌ها استفاده نمایند.

2- دپارتمان شیمی:

یکی از ارکان اصلی شرکت سپیژن بخش شیمی آن است که ریشه ایده‌های نو و امور تحقیقاتی محصولات تولیدی می‌باشد. این واحد به منظور فرموله کردن محصولات، یک فاز مطالعاتی بنیادی روی فرمولاسیون، مواد اولیه، اقلام بسته‌بندی، شیوه‌های ارزیابی کارآیی و کلینیکی محصول و غیره انجام می‌دهد.

جهت کسب کیفیت و اطمینان از محصول، علاوه بر استفاده از مواد اولیه باکیفیت، تخصص، تجربه و انجام تست‌های گوناگون آزمایشگاهی و کلینیکی ضروری است. محصولات آرایشی و بهداشتی شامل تركیبات مختلفی بوده كه لازم است ایمنی آن‌ها با روش‌های تجربی ثابت شده باشد.

واحد تحقیق و توسعه شیمی با ساخت فرمول‌‌های گوناگون و انجام سنجش‌های متعدد در سطح in-vivo و in-vitro، ایمنی محصولات را به اثبات رسانده است. این دپارتمان تلاش دارد ضمن حفظ پایداری محصول، اثرات سوء زیست محیطی و عوارض جانبی را به حداقل برساند.

واحد بازرگانی سپیژن:

بخش بازرگانی سپیژن با در نظر گرفتن هدف والای عرضه محصولات آرایشی بهداشتی منطبق بر آخرین استانداردهای جهانی، به انتخاب و تهیه برجسته‌ترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه از کمپانی‌های معتبر تولیدکننده با برندهای شناخته‌شده بین‌المللی می‌پردازد.

سپیژن همگام با رشد و توسعه صنعت آرایشی بهداشتی، با چندین شرکت بزرگ آرایشی بهداشتی جهان همکاری مشترک دارد که نتیجه این همکاری، در دسترس بودن محصولات فارماسوتیک روز جهان، با کیفیت برتر، در بازار کشور است.

محصولات مشابه

سرم ترمیم کننده آرگان کاریته miss eden
اسپری موهای رنگ شده Piega Viva
اسپری حجم دهنده موی کتان KLORANE
سرم مو آرگان طلایی Piega Viva
اسپری مو دو فاز کراتین Palmor
اسپری غذای مو حاوی مواد معدنی piega viva
روغن آرگان Palmor
‎79,000 تومان
اسپری حجم دهنده GLYNT
‎268,500 تومان