0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

شامپو ضد شوره موی چرب Cepigene

Cepigene Anti Dandruff Shampoo for Greasy Dandruff


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1036353236231
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

این محصول، ضد شوره‌ی چرب، تقویت‌کننده‌ی مو و تنظیم‌کننده‌ی سبوم است. همچنین پس از شصت روز استفاده، ۵۸درصد کاهش چربی و ۸۰درصد کاهش شوره مشاهده می‌شود. این شامپو مخصوص درمان سریع شوره‌ی چرب است.

• کنترل شوره‌‌‌‌‌‌‌ی چرب با تنظیم فعالیت غدد سبابه و مهار میکرو ارگانیسم‌های مولد شوره؛

• مهار ایجاد شوره‌ی چرب با ایجاد تعادل در روند تمایز و پوسته‌ریزی؛

• پاک‌نمودن عمقی چربی‌ها و سموم و تنظیم ترشح چربی با استفاده از سورفکتانت‌های گیاهی؛

• زدودن سریع پوسته‌ها به واسطه‌ی عصاره‌ی بید؛

• تسکین خارش و التهاب پوست سر.

نوع محصول شامپو
مورد استفاده شوره چرب
وزن -
حجم 125ml، 200ml
اثرات ضد شوره و خارش و التهاب
ترکیبات‌ -
توضیحات دور از تابش مستقیم نور آفتاب، در محل خشک و خنک نگهداری شده و از بازگذاشتن در ظرف پرهیز شود.
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند فرانسه
برند cepigene | سپیژن
هفته‌ای سه بار روی موهای خیس ماساژ داده شده و سپس با آب ولرم آب‌کشی شود.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندcepigene

برند سپیژن با توجه به تجربه همکاری‌های موفق بین ایران و فرانسه و با در نظر داشتن بازار گسترده خاورمیانه در حوزه محصولات آرایشی بهداشتی، از سال ١٣٨٩ شمسی، با هدف ارائه محصولات کازمتیک اثربخش، با شرکت روبرته همراه شد.

cepigene logo

پیشینه استفاده از مواد کازمتیک به هزاران سال پیش بر می‌گردد که فرانسه و ایران در این حوزه فعالیت‌های گسترده ای داشته‌اند. ایرانیان باستان جزء اولین کسانی بودند که فرمولاسیون‌های آرایشی را برای درمان و زیبایی به کار می‌بردند و فرانسه نیز در حوزه علم کازمتیک مدرن، شهرت جهانی دارد.

تلاش سپیژن بر آن است تا در تمامی رقابت های علمی و دانشگاهی مرتبط با حوزه پوست و مو شرکت داشته و افتخارات به‌دست آمده در هر کدام از این رویدادهای علمی را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد تا مشتریان این برند بتوانند ارزیابی دقیق‌تری از مجموعه علمی سپیژن داشته باشند.

واحد تحقیق و توسعه سپیژن:

1- دپارتمان بیولوژی:

بخش تحقیق و توسعه بیولوژی، هسته اصلی و نقطه تمرکز این کمپانی می‌باشد که مسئول پژوهش و بررسی خواص بیولوژیک مولکول‌های فعال است.

این بخش با تکیه بر دانش روز درماتولوژی و علوم پیشرفته مولکولی و پیوند آن با طبیعت، برای یافتن ویژگی‌های مشترک به ارائه فرمولاسیون‌های مختلف می‌پردازد و پس از آن، بخش دیگر تحقیق و توسعه یعنی دپارتمان شیمی وارد عمل شده و با تطبیق فرمولاسیون خود بر پایه ترکیب پیشنهادی بخش بیولوژی به ارائه محصول می‌پردازد.

پس از تولید محصول اولیه، این محصول توسط دپارتمان بیولوژی برای انجام آزمون‌های بالینی از جمله اثربخشی، حساسیت، آزمون‌های میکروبی و رضایت از مصرف محصول، از چشم‌اندازهای گوناگون ارزیابی می‌شود. نتایج این ارزیابی‌ها، به عنوان مستندات محصول در سایت کمپانی قرار گرفته و پژوهشگران در شاخه‌های مختلف بیولوژی، فارماکولوژی و درماتولوژی می‌توانند از این یافته‌ها استفاده نمایند.

2- دپارتمان شیمی:

یکی از ارکان اصلی شرکت سپیژن بخش شیمی آن است که ریشه ایده‌های نو و امور تحقیقاتی محصولات تولیدی می‌باشد. این واحد به منظور فرموله کردن محصولات، یک فاز مطالعاتی بنیادی روی فرمولاسیون، مواد اولیه، اقلام بسته‌بندی، شیوه‌های ارزیابی کارآیی و کلینیکی محصول و غیره انجام می‌دهد.

جهت کسب کیفیت و اطمینان از محصول، علاوه بر استفاده از مواد اولیه باکیفیت، تخصص، تجربه و انجام تست‌های گوناگون آزمایشگاهی و کلینیکی ضروری است. محصولات آرایشی و بهداشتی شامل تركیبات مختلفی بوده كه لازم است ایمنی آن‌ها با روش‌های تجربی ثابت شده باشد.

واحد تحقیق و توسعه شیمی با ساخت فرمول‌‌های گوناگون و انجام سنجش‌های متعدد در سطح in-vivo و in-vitro، ایمنی محصولات را به اثبات رسانده است. این دپارتمان تلاش دارد ضمن حفظ پایداری محصول، اثرات سوء زیست محیطی و عوارض جانبی را به حداقل برساند.

واحد بازرگانی سپیژن:

بخش بازرگانی سپیژن با در نظر گرفتن هدف والای عرضه محصولات آرایشی بهداشتی منطبق بر آخرین استانداردهای جهانی، به انتخاب و تهیه برجسته‌ترین و مرغوب‌ترین مواد اولیه از کمپانی‌های معتبر تولیدکننده با برندهای شناخته‌شده بین‌المللی می‌پردازد.

سپیژن همگام با رشد و توسعه صنعت آرایشی بهداشتی، با چندین شرکت بزرگ آرایشی بهداشتی جهان همکاری مشترک دارد که نتیجه این همکاری، در دسترس بودن محصولات فارماسوتیک روز جهان، با کیفیت برتر، در بازار کشور است.

محصولات مشابه

شامپو ضد شوره دیپ سنس Seagull
٪14

Special Price ‎25,300 تومان

قیمت عادی: ‎29,500 تومان

شامپو ضد شوره کودک سبوکالم Scalpia
٪12

Special Price ‎35,600 تومان

قیمت عادی: ‎40,500 تومان

شامپو ضد شوره خاویار Pronice
٪20

Special Price ‎17,600 تومان

قیمت عادی: ‎22,000 تومان

شامپو آرگان طلایی Piega Viva
٪10

Special Price ‎132,300 تومان

قیمت عادی: ‎147,000 تومان

شامپو ضد شوره NELA
٪12

Special Price ‎22,000 تومان

قیمت عادی: ‎25,000 تومان

شامپو ضد شوره سیکلوزینک Eviderm
٪5

Special Price ‎31,800 تومان

قیمت عادی: ‎33,500 تومان

شامپو ضد شوره پوست سر خشک دی Prime 2
٪14

Special Price ‎42,100 تومان

قیمت عادی: ‎49,000 تومان

شامپو ضد شوره کلین فرش مخصوص آقایان MY
٪5

Special Price ‎23,200 تومان

قیمت عادی: ‎24,500 تومان