0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

ریمل حجم‌ دهنده Callas

Callas Extreme Super Power Volume Mascara


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1002351121789920
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

ریمل حجم دهنده کالاس با فرمول منحصربه‌فرد خود از چسبیدن مژه‌ها به یکدیگر و تجمیع ریمل روی آن‌ها جلوگیری می‌کند و مژه‌ها را تا 10 برابر حجم می‌دهد.

تعداد بسیار کمی از خانم‌‌ها با مژه‌ هایی با شکوه و تیره، یعنی دقیقا همان چیزی که همه به آن شدیدا علاقه داریم، به دنیا آمده‌اند. اکثر خانم‌ها دارای مژه‌هایی کوتاه و کم پشت می‌باشند. یا آنقدر بلوند که تقریبا نامرئی به نظر می‌رسند. لذا مجبور هستند برای داشتن مژه‌هایی زیبا به آرایش تکیه کنند؛ که بهترین وسیله برای این کار استفاده از ریمل است. اما باید محصولی که استفاده می‌کنیم از کیفیت لازم برخوردار باشد تا به چشم آسیبی نرساند. ریمل حجم‌دهنده کالاس از موادی تشکیل شده که ضمن این که از به هم چسبیدن مژه‌ ها جلوگیری می‌کند، با پوشش قوی، مژه‌ ها را تا ده برابر حجیم‌ تر می‌کند. همچنین ضد حساسیت بوده و آسیبی به چشم وارد نمی‌کند.

این ریمل به دلیل غنی شدن با رنگدانه‌ های سیاه، مژه‌‌ها را بسیار مشکی نشان می‌دهد. همچنین این محصول برای چشم‌ های حساس نیز مناسب است و به شما این امکان را می‌‌دهد تا چشمانی جذاب داشته باشید. ریمل کالاس علاوه بر تغذیه مژه‌ ها، به نرم شدن آن ها نیز کمک می‌کند.

نوع ریمل حجم‌دهنده
حجم -
کشور صاحب برند کره جنوبی
برند CALLAS | کالاس
توضیحات -
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند CALLAS

کالاس در سال ۲۰۰۳ میلادی توسط شرکت Rainbow Beauty معرفی گردید. اسم کالاس از یک واژه یونانی به نام Kallos به معنای زیبایی گرفته شده است. کالاس یک نام تجاری ثبت شده آرایشی در بیش از ۳۵ کشور دنیا می‌باشد. بعضی از کشورها این برند را تحت عنوان Maria Callas به دلیل مشابهت اسمی موجود ثبت کرده‌اند ولی طراحی لوگوی این برند همچنان به شکل فعلی آن باقی مانده است.
محصولات مشابه
ریمل حجم‌ دهنده ومپ Pupa
ریمل لپتیت روب نویر Guerlain
ریمل دابل افکت DEBORAH

ریمل دابل افکت DEBORAH

‎125,000 تومان
ریمل حجم‌ دهنده دیواس Pupa
ریمل سیلز دنفر Guerlain

ریمل سیلز دنفر Guerlain

‎478,000 تومان
ریمل حجم‌ دهنده ومپ دفینیشن Pupa
ریمل حجم دهنده لاو مای لشز Deborah
ریمل سیلز دانفق مکسی لش حجم دهنده قوی Guerlain