0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%
بر اساس
گروه محصول
  1. مرطوب کننده دست (01)
  2. دور چشم (02)
  3. روشن کننده (01)
  4. شویند‌ه‌ها و پاک‌کننده‌ها (03)
  5. ضد آفتاب (07)
  6. ضد‌ چروک (01)
  7. لیفتینگ (01)
  8. مرطوب کننده‌ها و آبرسان (04)
قیمت
  • تومان44000 تومان180000

کرم ضد آفتاب +Ellaro SPF 50

شروع از ‎88,500 تومان

کرم دست و ناخن Ellaro

‎44,000 تومان

کرم ضد آفتاب کرم پودری Ellaro SPF 25

شروع از ‎119,500 تومان

ضد آفتاب فاقد چربی +Ellaro SPF 50

شروع از ‎88,500 تومان
ناموجود

محصول بیشتری وجود ندارد.

درباره برند Ellaro

خالق برند الارو، نام این برند را با الهام از دو نماد اصلی شهر آنژه (شهری نزدیک به پاریس) خلق نمود و شعار اصلی این برند را «الهام‌بخش زیبایی» قرار داد. 

«آزمایشگاه‌های ووناژ» از مراکز پیشرفته علمی هستند که هرساله قراردادهای تحقیقاتی مختلف با دانشگاه‌های اروپا و آمریکا منعقد می‌کنند؛ هدف این قراردادها کسب دانش و دستیابی به پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها است. هر ساله، تکنولوژی و محصولات جدید آزمایشگاه‌های ووناژ به صنعت مراقبت و بهداشت وارد می‌شوند.

الارو

آزمایشگاه‌های ووناژ در ایجاد و گسترش محصولات مراقبت از پوست دارای سابقه طولانی و پرباری هستند.

تحقیقات ووناژ در زمینه کرم ضد آفتاب سبک با خاصیت محافظت در برابر اشعه ماورا بنفش با جدیدترین استانداردها، موجبات تولید نسل جدید کرم‌های ضد آفتاب، بسیار سبک با محافظت کافی، در رنگ‌های متنوع را فراهم آورده است تا بدین‌سان سلیقه‌های متفاوت مشتریان در نظر گرفته شوند.

ووناژ پس از بررسی‌های انجام شده بر روی مواد اولیه جوان‌کننده، اقدام به بررسی محصولات جوان‌کننده تحت نظارت بهترین دانشگاه‌های اروپایی و مراکز درمانی کرد و سرانجام موفق به تولید دسته‌های مختلف کرم‌ها و سرم‌های جوان‌کننده شد.

ماموریت

ماموریت اصلی الارو، مراقبت از جامعه به واسطه محصولات زیبایی است. بهداشت و زیبایی پوست، خدمتی است که بهبود کیفیت زندگی و رضایت فردی را به همراه دارد.

ووناژ به تولید محصولاتی که مورد تایید متخصصان پوست است متعهد می‌باشد و از آخرین دانش روز در ایجاد آن بهره می‌گیرد. به علاوه، بر این باور است که دانش‌های شیمی و پوست‌شناسی به کمک آن‌ها می‌آیند تا محصولاتی را تولید و روانه بازار کنند که موجب زیبایی و جوانی افراد می‌شوند. دانش و تکنولوژی در مجموعه ووناژ، قلب این صنعت محسوب می‌شوند. ووناژ با ابزارهای تکنولوژی و دانش، به حفظ مستمر سلامتی، زیبایی و مراقبت پوستی مشتریان خود متعهد است.