0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

سرم شب وایت آبجکتیو BIODERMA

Bioderma White Objective Serum

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1131023612111356
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

روشن كننده قوی در شب برای درمان لک های قهوه‌ای پوست ‌های حساس، حاوی ٪12 لایه بردار، روشن کننده پوست صورت.

روی پوست شما لک های مقاوم قهوه ای رنگی ظاهر شده است كه دلیل اصلی آنها افزایش سن و یا در معرض آفتاب قرار گرفتن مداوم است و یا غیر.
شما میخواهید رنگ چهره تان روشن شود به عنوان یک درمان قوی برای مشكل لک های شما، شما دنبال محصول موثری هستید كه همزمان با محدود كردن و از بین بردن لک ها، از حساسیت پوستتان محافظت كند.
WHITE OBJECTIVE بایودرما ارائه دهنده یک سری كامل محصولات روشن كننده، ضد لک و محافظ پوست، با فرمول خاص برای پوست‌های حساسی است كه آرزوی مبارزه با لک های خود را دارند.
كرم شب W.O با الگوی اختصاصی W.O روشن كننده، صاف و درخشان‌كننده چهره میباشد. به حذف لكه های قهوه‌ای و پیشگیری از ظهور مجدد آن كمک می كند. ویتامین C به تدریج رها شده و باعث‌ كاهش تعداد رنگدانه‌های ملانین‌ روی پوست می‌شود. بنابراین باعث كاهش لک و جلوگیری از ایجاد لک می گردد.
نوآوری بایودرما، الگوی W.O، روی مكانیسم اصلی ایجاد لک عمل می كند. برجسته‌ ترین اهداف این محصول تضمین مطلوبترین حالت روشن كنندگی و پیشگیر‌ی كنندگی می باشد.

نوع ضد لک سرم
نوع پوست انواع پوست
وزن -
حجم 30 ml
منع مصرف از تماس‌ سرم با چشم بپرهيزيد.
توضیحات -
کشور صاحب برند فرانسه
برند Bioderma | بایودرما

پس از اينكه پوست را به طور كامل تميز كرديد (بهتر است از محلول WHITE OBJECT H2O استفاده شود). سرم را به صورت و گردن خود بماليد و سپس از كرم شب خود استفاده كنيد. سرم را می توانيد مستقيماً روی لک ها‌ی خود بزنيد.
پس‌ از استفاده‌ كمی احساس سوزش مخصوصن در پوست های حساس طبيعی است. سرم ممكن است دچار تغيير رنگ شود، كه طبيعی است و مربوط به‌ حضور عوامل متمركز برای يكنواخت ساختن تركيبات مؤثر درآن می باشد.

تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندBioderma

همه چیز از سال 1970 آغاز شد؛ هنگامی‌که یک داروساز پیشگام به نام ژان نوئل تورل با کمک کارشناسان برجسته در زمینه زیست‌شناسی و پوست، محصولات پوستی- آرایشی را با رویکرد جدیدی ارائه کرد. نام این برند از دو کلمه ‌Biology و Dermatology گرفته شده است و فلسفه آن زیست‌شناسی در خدمت پوست است.

لابراتوار درماتولوژی بایودرما مستقر در لیون فرانسه با همکاری نزدیک متخصصان پوست و مراکز تحقیقات معروف  (CNRS, INSERM, CHU, Universities) توسعه یافته و برای مشاوره دارویی و تامین نسخه‌های پزشکی محصولات آرایشی- پوستی ارائه‌ می‌کند.

Bioderma logo

بایودرما جزو لابراتوارهای منتخب متخصصان پوست فرانسه است و به اولین لابراتوارمستقل بازار فرانسه تبديل شده است. بایودرما با حضور در بیش از 70 کشور دنیا در سطح بین‌المللی رشد سریعی کرده و میانگین رشد سالیانه‌اش طی 5 سال گذشته بیش از 32% بوده است.

آزمایشگاه پوست‌شناسی «بایودرما»

برند بایودرما از دهه ۷۰ میلادی پیشتاز بوده است و با به خدمت گرفتن علم زیست‌شناسی در پوست‌شناسی، مهارت‌های منحصربه‌فردی کسب کرده است. این برند، با رویکردی علمی، بیش از هر چیز برروی دانش پوست‌شناسی و مکانیسم‌های زیست‌شناسی آن تکیه کرده تا محصولات متکی بر آن‌ها تولید کند.

پوست سالم

تمامی تحقیقات بایودرما حول بررسی سلول‌های پوست سالم می‌چرخد و هرگونه ناهماهنگی را بررسی می‌کند. پوست، زبان خاص خود را دارد و بایودرما دائما در پی درک هرچه بیشتر این زبان است. این زبان در معرض تغییرات و تنش‌های محیطی قرار دارد؛ بنابراین بیماری‌ها، داروهای شیمیایی، کهولت سن و بسیاری از عوامل دیگر، توازن آن را به هم زده و عملکرد نامتناسب آن را به همراه دارد. دیدگاه بایودرما شامل فعال‌سازی مجدد منابع طبیعی پوست می‌شود تا بدین‌سان مقاومت آن افزایش یافته و عملکردهای طبیعی یعنی همان عملکردهایی که در پوست‌های سالم پیدا می‌شوند، احیاء گردند.

تقلید از زیست‌شناسی

محصولات بایودرما، با توجه کامل به نیازهای پوست و با بهره‌گیری از مولفه‌ها و عملکردهای خاص مکانیسم‌های زیست‌شناختی طبیعی، آن‌ها را تقلید می‌کند. بدین منظور، بایودرما با بهره‌گیری از مولکول‌های طبیعی موجود در پوست، خالص‌ترین مواد اولیه را انتخاب می‌کند تا بدین‌سان مقاومت پوست را افزایش دهد. محصولات بایودرما با توجه به عملکرد ناصحیح پوست، فرآیندهای طبیعی آن را حفظ، فعال‌سازی یا بازسازی می‌کنند.

التزام کامل به حفظ سلامت پوست

بایودرما همواره به دنبال تاثیرگذاری کامل و افزایش مقاومت انواع پوست در هر شرایطی است و برای بهداشت و مراقبت از هرنوع حساسیت ، 7 نوع محصول سازگار با هرنوع مشکل پوستی را ارائه كرده است.

محصولات بایودرما

محصولات مشابه

کرم ضد لک و روشن کننده SOS
کرم مرطوب کننده و ضد لک آقایان Fadeout SPF25
کرم عصاره میوه های قرمز Vanta
سرم ضد لک نئوتون ISIS
‎230,000 تومان
سرم ضد لک و روشن کننده NELA
کرم ضد لک (مخصوص افراد بالای 40 سال) Cinere
کرم ضد لک شب Fadeout
‎316,000 تومان
کرم ضد لک درماوایت DERMALINE