0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

%

کرم ضد جوش Bioclin M

Bioclin Acnelia M Cream

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1134233612111341
ثبت امتیاز:
‎139,000 تومان
+4 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

کرم ضد جوش Bioclin M، حاوی ترکیبات فعال Acnacidol 2%، Sodium Salicylate 1% می باشد. از ترکیبات دیگر در این کرم ضد جوش می توان از Hyalo Oligo که هیالورونیک اسید با PH پائین است، نام برد.

کرم ضد جوش Bioclin M، حاوی ترکیبات فعال Acnacidol 2%، Sodium Salicylate 1% می باشد. از ترکیبات دیگر در این کرم ضد جوش می‌توان از Hyalo Oligo که هیالورونیک اسید با PH پائین است، نام برد. این کرم برای کنترل ترشح چربی و متعادل ساختن آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و همچنین موجب برطرف کردن فوری براقی پوست (که در اثر ترشح زیاد سلول‌های چربی می‌باشد) می‌شود.

نوع ضد جوش کرم روز و شب
نوع پوست آکنه‌ای, چرب
وزن -
حجم 40ml
منع مصرف موردی تا کنون گزارش نشده.
توضیحات -
کشور صاحب برند ایتالیا
برند Bioclin | بیوکلین

صبح و شب بعد از شستشوی صورت با ژل شستشوی C بیوکلین روی صورت مخصوصا در محل جوش‌ها استفاده شود.

تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Bioclin

در دهه 1980، آنلیز گودبلود یک شیمیدان داروساز که فردی مشتاق طبیعت بود و ذهنی خلاق داشت، در یک کلینیک مشغول به تحقیقات درباره ویژگی‌های پلی‌ساکارید به‌دست آمده از گیاه آلوئه‌باربادنسیس میلر شد.

فلوریس فرزند خلاق و کارآفرین او ارتباطات موثر و مقدماتی فراهم کرد تا تحقیقات وی را پایه‌گذاری کند. او بسیار مشتاق به کشف احتمالات ممکن بود. تجارب، غریزه و انرژی او اشتیاقش را پشتیبانی می‌کرد. کشف جالب یک حالت خاص از محصولات خود مراقبتی که به جای تخریب میکروب‌ها، تعادل آن‌ها در بدن را اصلاح و حفظ می‌کردند، جرقه‌ای برای یک ایده جدید بود.  فلوریس به سرعت این پتانسیل را تشخیص داد و با این ایده در سال 1989 بیوکلین را در ایتالیا تاسیس کرد.

bioclin logo

کشف و توسعه ترکیب 2QR 

فلوریس کومانس و مادرش آنلیز گودبلود مدت‌ها بود که تاثیر منفی ناشی از مصرف زیاد آنتی‌بیوتیک‌ها را کشف کرده بودند. آنلیز در سال 1993 به بخش تحقیقات دانشگاه آمستردام پیوست، نتیجه پنج سال تحقیقات گسترده وی، کشف حالت منحصربه‌فرد فعالیت ترکیب 2QR بود.

فلوریس و آنلیز، بیوکلین را پایه‌گذاری کردند و به خاطر ابتکاراتشان در همگامی طبیعت با علم و فناوری‌های روز دنیا، موفقیت جهانی زیادی به‌دست آوردند. از آن زمان به بعد، آزمایشگاه‌های تحقیقاتی بیوکلین محصولات خود مراقبتی بیواکتیو خود را توسعه دادند که به افراد کمک می‌کرد مشکلات پوست و موی خود را که مربوط به اختلالات میکروبی می‌شود حل کنند.

محصولات مشابه
فلوئید ژل مناسب پوست های دارای جوش Algotherm
ژل ضد التهاب و ضد جوش اولیگوپیور PHYTOMER
ژل کرم آکنوپور Oligen

ژل کرم آکنوپور Oligen

‎36,500 تومان
سبیوم ردیوسینگ DECLARE

سبیوم ردیوسینگ DECLARE

‎265,000 تومان
ژل ضد جوش اکتی پور noreva Actipur
ژل تنظیم کننده چربی پوست Floxia
کرم ضد جوش رنگی اکتی‌پور noreva Actipur
ژل ضد جوش سبیاکلییر سیکاپیل SVR