0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: bastenic750

ماساژور دستی صورت و گردن Bastenic

5
1
  • 5 1
  • 4 0
  • 3 0
  • 2 0
  • 1 0
شماره مجوز بهداشت:
1185965211042361
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

ماساژور دستی صورت و گردن Bastenic، باعث افزایش گردش خون و اکسیژن رسانی به پوست می‌شود، همچنین تولید کلاژن را افزایش می‌دهد و از چین و چروک پوست جلوگیری می‌کند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و علم و میل افراد به زیباتر و جوان‌تر ماندن، ابزارهای متفاوتی تولید شده است که در نهایت به افزایش زیبایی و جوانی پوست منجر می‌گردند، یکی از این ابزارها که کاربرد بسیار راحت ولی بسیار تاثیرگذار و کاربردی است، ماساژ صورت با استفاده از ماساژور صورت باستنیک می‌باشد.

ماساژور دستی صورت و گردن Bastenic، باعث افزایش گردش خون در پوست شده و فرایند اکسیژن رسانی را در پوست بهبود می‌بخشد و از این طریق باعث افزایش رسیدن مواد مغذی نیز به پوست می‌گردد. همچنین باعث افزایش تولید کلاژن در پوست شده و از ایجاد چین و چروک پوستی جلوگیری می‌کند، این ماساژور باعث کاهش چربی اضافی صورت می‌گردد و عضلات آن را نیز تقویت می‌کند، سفت کننده پوست است و با تقویت عضلات صورت مانع از شلی و افتادگی پوست می‌گردد.

این محصول با آماده سازی پوست باعث جذب بهتر و بیشتر کرم‌ها، سرم‌ها و محصولات زیبایی می‌گردد و به بهبود و کاهش پف و حلقه‌های تیره دور چشم بسیار کمک می‌کند و باعث تسکین سردرد می‌گردد. همچنین با شفافیت رنگ پوست به روشنی و یکدست شدن آن نیز کمک زیادی می‌کند.

نوع محصول ماساژور گردن و شانه
توان مصرفی دستی
برند BASTENIC | باستنیک
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
بهتر است ابتدا پوست خود را به وسیله یک شوینده مناسب تمیز کنید، از یک روغن یا مرطوب کننده و یا سرم محافظتی جهت روان سازی استفاده کنید (در غیر این صورت استفاده از ماساژور صورت باستنیک نتیجه عکس می‌دهد) و ماساژ را با کشیدن ماساژور روی پوست خود شروع کنید.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 1
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندBASTENIC

برند باستنیک درصدد است تا با برخورداری از دانش روز و با استفاده از مواد اولیه‌ی با کیفیت، علاوه بر حفظ بهداشت و سلامت فردی، زیبایی طبیعی را به مصرف‌کنندگان هدیه دهد. این برند، تولیدکننده محصولاتی با فرمولاسیون طبیعی و بدون ترکیبات شیمیایی مضر است.