0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. کالایی برای مقایسه انتخاب نشده است.

ادکلن کولونیا ابانو Acqua Di Parma

Acqua Di Parma Colonia Ebano


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1002854121782155
ثبت امتیاز:
شروع از ‎2,006,000 تومان
تخفیف خورد، خبرم کن
+60 بُن تخفیف (راهنمای بُن تخفیف)

معرفی کوتاه

نوع محصول: ادکلن
مناسب برای: آقایان
رایحه: شیرین، گرم
حجم: 180ml
کشور: ایتالیا

ادکلن مردانه «Colonia Ebano»، کلونیا فصل بویایی جدیدی را با سفری نمادین در میان سازندگان کمدهای چوبی در ایتالیا، آغاز می‌کند. رایحه این عطر ما را به این کارگاه‌های معروف چوب می‌برد. کلونیا ابانو عطری است با رایحه پیچیده که با استفاده از دو آکورد و دو مضمون متنوع خلق شده است. رایحه نت‌های مرکباتی مجموعه کلونیا، این بار، با عطر و بوی چوبی ادویه‌ای درخت آبنوس ترکیب شده است. ترکیب رایحه این ادکلن با نت‌های خنک و درخشان برگ نارنج و میوه ترنج آغاز شده و در قلب نیرومند رایحه میانی به چوب آبنوس و عسل می‌رسد. در پایان نیز ترکیب گرم علف وتیور و نعناع هندی ماهیتی مدرن به این عطر می‌بخشد.

نت آغازین:

برگ نارنج
ترنج
رزین‌ها
فلفل پیمنتو

نت میانی:

آبنوس
عسل

نت پایانی:

علف وتیور
نعناع هندی
نوع محصول ادو کلن
مناسب برای آقایان
رایحه شیرین, گرم
حجم 180ml
نت آغازین فلفل پیمنتو، ترنج، رزین‌ها، برگ نارنج
نت میانی عسل، آبنوس
نت پایانی علف وتیور، نعناع هندی
برند Acqua di Parma | آکوا دی پارما
کشور صاحب برند ایتالیا
کشور سازنده -
تعداد کل دیدگاه ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز،

درباره برند Acqua di Parma

آکوا دی پارما ابتدا کار خود را با یک کارخانه کوچک عطرسازی در پارما آغاز کرد. اولین عطر این برند، کولونیا، در سال ۱۹۱۶ تولید شد که برای خوشبوکردن دستمال‌جیب‌‌های مردانه استفاده می‌شد. کولونیا از ۱۹۳۰ تا ۱۹۵۰به سمبلی از مد ایتالیا بین ستارگان امریکایی و اروپایی تبدیل شد.

Acqua di Parma logo

کری گرانت، دیوید نیون، اوا گاردنر و اوا ترنر و بعدها ادری هپبورن از طرفداران کولونیا بودند. این برند از یک کارخانه کوچک به یک شرکت برجسته با دامنه وسیعی از تولیدات و صادرات تبدیل شد. متأسفانه مدهای سفیهانه و اتفاق‌های پیش‌بینی‌نشده و غیرمنصفانه سبب کاهش موفقیت این شرکت شد. درنتیجه، علی‌رغم سال‌‌ها شهرت، این شرکت به دوره‌‌ای رسید که باید برای بقا و نجات از فراموشی مبارزه کند.

در آغاز دهه ۱۹۹۰ سه ایتالیایی به نام‌‌های دیگو دلا والا (اس پی ای)، لوکا کوردرو مونتزمولو (فراری) و پائولو بورگومانرو (لا پرلا) تمام توان خود را جمع کردند تا با انگیزه میهن‌پرستی و اشتیاق به سبک کلاسیک ایتالیایی، آکوا دی پارما را بازیابی کنند.

آن‌‌ها شروع به بازتولید عطر های قدیمی و ارائه پروژه‌‌های جدیدی مثل رایحه درمانی بلومدیترانو، خوشبوکننده‌‌های فضای داخلی، محصولات چرمی و غیره کردند. این سه نفر به دنبال سرمایه‌گذاری خوب و ایجاد وضعیت مناسب، با غول کالاهای لوکس یعنی LVMH قراردادی بستند که به تملک کامل آکوا دی پارما در سال ۲۰۰۳ منجر شد. اسطوره سبک ایتالیایی با موفقیت به توسعه خود ادامه داد. بار دیگر هالیوود، رو به سوی آکوا دی پارمای کوچک اما قهرمان کرد. این ‌بار ستارگان هالیودی طرفدار این برند بودند.

برند آکوا دی پارما تاکنون ۵۷ عطر تولید کرده است که اولین آن در سال ۱۹۱۶ و آخرین آن در سال ۲۰۱۷ بوده است. عطرسازانی همچون برتراند دوچافور، ژان کلود النا، فرانسیس دماچی، میشل آماراک، فرانسیس کارون، فرانسیس کورکجیان، آنتونی ماسوندیو، آلبرتو موریلاس و ملانی کارستیا با این برند همکاری می‌‌کنند.

محصولات مشابه
ادو پرفیوم ترون La Bonte
  • 100

ادو پرفیوم ترون La Bonte

‎1,930,000 تومان
ادو پرفیوم شانکوین جوین دِ کلاب Xerjoff
  • 50
ادو تویلت پاپزون zippo
  • 75

ادو تویلت پاپزون zippo

‎272,000 تومان
ادو پرفیوم 40 ناتس جوین د کلاب Xerjoff
  • 100
ادو پرفیوم اوریجینال سانتال CREED
  • 120
ادو تویلت من راک آن Halloween
  • 125
ادو پرفیوم لس آبسلوس د اورینت عود اسنتشل Guerlain
  • 125
ادو تویلت لا نویت د لِهوم او الکتریک Yves Saint Laurent
  • 60
  • 100