0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: 83213244 | SKU2: 6260526423026

خمیر دندان اینتگرال 8 محافظت کامل دندان Signal

Signal Integral 8 Complete Protection Tootpaste


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شمارهٔ مجوز:
1136223382182363
ثبت امتیاز:

ناموجود

معرفی کوتاه:

خمیردندان اینتگرال 8 محافظت کامل دندان Signal، حاوی فاکتورهای ضدحساسیت و ضدپوسیدگی و عاری از هرگونه عصاره مضر می‌باشد.

خمیردندان اینتگرال 8 محافظت کامل دندان Signal، مینای دندان را تقویت کرده و مقاومت آن‌ها را افزایش می‌دهد. این خمیردندان حاوی فاکتورهای ضدحساسیت و ضدپوسیدگی و عاری از هرگونه عصاره مضر می‌باشد.

ویژگی‌ها:

- آنتی پلاک
- فاقد عصاره
- سفید کننده
- آنتی باکتریال
- ضدپوسیدگی
- محافظ مینای دندان
- خوشبو کننده دهان
- درخشان کننده قوی دندان
- محافظت کننده از دندان‌ها

حجم 75ml
توضیحات افزایش دهنده مقاومت دندان
ویژگی خمیر دندان سفید کننده, ضد حساسیت , ضد پوسیدگی, محافظ مینای دندان
عصاره -
برند Signal | سیگنال
کشور صاحب برند فرانسه
کشور سازنده -
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

دیدگاه‌های کاربران

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، 15 بُن تخفیف و برای سایر محصولات، 5 بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد. دیدگاه‌های حاوی عکس، در هر شرایطی، 30 بُن تخفیف برای شما به‌همراه خواهند داشت.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندSignal

بیش از چهل سال است که سیگنال محصولات تست شده آزمایشگاهی خود را به میلیون‌‌‌ها نفر عرضه می‌‌‌کند تا به‌طور 24 ساعته از سلامت دهان و دندان خود مراقبت کنند.

Signal logo

سیگنال در بسیاری از محصولات خود از تکنولوژی روز دنیا استفاده می‌‌‌کند. سیستم سفیدکننده سیگنال که سیستم پیشروی سفیدکننده دندان در اروپاست فقط یکی از این نمونه‌هاست. محصولات سیگنال در انجمن همکاری خلیجُ شامل اسانس تازه سیب سبز است که بیش‌‌‌ترین کمک را به موفقیت آن کرده است.

همچنین سیگنال در زمینه‌‌‌هایی برای ترغیب جوانان به مراقبت از سلامت دهان خود سرمایه‌‌‌گذاری کرده است. Xperience سیگنال برای نیازهای جوانان طراحی شده است.

از طرفی بخشی از سرمایه‌گذاری سیگنال شامل ابتکاراتی برای ارتقای استانداردهای سلامت دهان است که معمولا مربوط به دندان پزشکان و دیگر کارشناسان مراقبت از سلامت می‌‌‌شود. به طور مثال در ایتالیا سیگنال روی آموزش سلامت دهان کودکان و کنترل رایگان دندان به عنوان بخشی از برنامه ماهانه جلوگیری از بیماری‌‌‌های دندان سرمایه‌‌‌گذاری کرده است.

سیگنال همچنین نقش مهمی در ترغیب به مسواک زدن از طریق برنامه‌‌‌های مدارس در بسیاری از کشورهای در حال توسعه کرده است. این برند در همین زمان ارتباطات قوی با دولت‌‌‌های محلی و همچنین انجمن دندان پزشکان برقرار کرده است. این الگو تشکیل دهنده بخشی از مشارکت جهانی Live. Learn. Laugh, Unilever با انجمن جهانی دندانپزشکی است که هدفش بهبود سلامت دهان در کل دنیا از طریق برنامه‌‌‌های تمرینی پایدار اجتماعی است.

انجمن همکاری خلیج یونیلور عرب (صاحب برند سیگنال) در مشارکت با انجمن ملی دندان، اخیرا برنامه سلامت کامل دهان را در منطقه اجرا کرده است.

این کمپین شامل اجرای کنفرانس‌‌‌های محلی دندان برای کارشناسان دندان است که امور مربوط به سلامت عمومی مانند سرمایه گذاری انحصاری در کنفرانس علمی دندان خلیج برای پنج سال آینده را به انجام می‌‌‌رساند.

هدف این فعالیت‌‌‌ها افزایش آگاهی عمومی از اهمیت دهان و همکاری همزمان بین اجتماع پزشکان دندان برای ارتقای سلامت دهان در جامعه است.

محصولات مشابه

خمیر دندان مناسب دندان های حساس BIONAMEL
خمیر دندان کودک با طعم توت فرنگی BIONAMEL
خمیر دندان سفید کننده BIONAMEL
خمیر دندان کودک با طعم بلوبری BIONAMEL
خمير دندان کودک بلوبری Signal
ناموجود
خمیر دندان ژله ای توت فرنگی مناسب کودکان 7 تا 12 سال IROX
ناموجود
خمیر دندان گیاهی Albodent
ناموجود
خمـیردندان کامل نمک دریا Pronice
ناموجود