0
لیست کالاهای انتخاب‌شده برای مقایسه
  1. محصولی برای مقایسه انتخاب نشده است.

SKU1: M001010G

گوش پاک کن محافظ دار کودک 50 عددی Septona

Septona Children Cotton Swab Pack 50Pcs


اولین امتیاز
را شما ثبت کنید.

شماره مجوز بهداشت:
1320230258023652
ثبت امتیاز:

Special Price ‎43,700 تومان

قیمت عادی: ‎47,000 تومان

٪7
معرفی کوتاه:

گوش پاک کن محافظ دار کودک 50 عددی Septona، دارای تمامی ویژگی‌های یک گوش پاک کن خوب است و  مناسب کودک دلبند شماست و فاقد هر گونه مواد حساسیت‌زا می‌باشد.

گوش پاک کن یکی از ملزومات بهداشتی است که تقریبا مورد استفاده همه‌ی افراد قرار می‌گیرد، استفاده از آن محدودیت سنی و جنسیتی ایجاب نمی‌کند و هر شخصی می‌تواند از آن استفاده کند. اما آن چیزی که در این میان مهم جلوه می‌کند استفاده از گوش پاک کنی مناسب و بهداشتی است. گوش پاک کن محافظ دار کودک سپتونا 50 عددی از جمله محصولاتی می‌باشد که دارای تمامی ویژگی‌های یک گوش پاک کن خوب است و مناسب کودک دلبند شماست و فاقد هر گونه مواد حساسیت‌زا می‌باشد.

برند SEPTONA | سپتونا
اثرات پاک کننده گوش
ترکیبات‌ ساخته شده از پنبه خالص
توضیحات مناسب برای پاک کردن گوش کودک
منع مصرف موردی تاکنون گزارش نشده.
کشور صاحب برند یونان
در مواقع مورد نیاز گوش پاک کن را به آرامی درون گوش کودک فرو کنید و گوش را تمیز کنید.
تعداد کل دیدگاه‌ها: 0
تعداد کل امتیازها: 0
تعداد کل پاسخ‌ها:

در ازای ثبت دیدگاه برای محصولاتی که از اُردمی خریده‌اید، ۳ بُن تخفیف و برای سایر محصولات، ۱ بُن تخفیف به شما تعلق می‌گیرد.

لطفاً برای ثبت دیدگاه و امتیاز

درباره برندSEPTONA

Septona یک برند یونانی است که در سال ۱۹۷۵ تاسیس شده است و با بیش از ۴۰ سال سابقه، امروزه یکی از شرکت‌های پیشرو در صادرات محصولات بهداشت شخصی محسوب می‌شود. Septona کار خود را با تولید و عرضه گوش‌پاکن‌های پنبه‌ای در یونان آغاز کرد و به مرور خط تولید محصولات خود را گسترش داد. امروزه محصولات سپتونا به بیش از ۷۰ کشور در سراسر جهان صادر می‌شود و در کشور یونان نیز بسیار شناخته‌شده هستند.
Septona به دلیل سرمایه‌گذاری در تکنولوژی‌های جدید و ترکیب آن‌ها با سیستم‌های کنترل کیفیت پیشرفته در روند تولید هر یک از محصولات خود، تولید محصولات بهداشت شخصی با کیفیتی بالا را تضمین می‌کند. امروزه نام تجاری سپتونا برای مشتریان آن در سراسر جهان یادآور محصولات بهداشتی باکیفیت، خالص و طبیعی است.
برند مواد غذایی سلامت Welly نیز زیرمجموعه‌ای از برند سپتونا است که اخیرا آن را تاسیس کرده و با نام این برند مواد غذایی و صبحانه سالم عرضه می‌کند.
پنبه، نواربهداشتی، پدهای آرایشی و دستمال‌های مرطوب آرایشی برای بانوان یکی از مهمترین محصولات تولید شده توسط سپتونا است. این برند برای تولید این محصولات از پنبه خالص استفاده می‌کند و آن‌ها را با مواد اولیه و عطرهای برگرفته شده از طبیعت ترکیب می‌کند. به همین دلیل محصولات بهداشتی سپتونا بسیار نرم هستند و به انواع پوست آسیبی نمی‌رسانند. سپتونا خط تولید محصولات مخصوص کودکان، بانوان، سالمندان و محصولاتی مناسب همه افراد خانواده را به صورت جداگانه دارد و این محصولات به طور کامل پاسخگوی نیازهای هریک از این گروه‌ها هستند.

محصولات مشابه

گوش پاک کن بسته 100 عددی Septona
٪7

Special Price ‎27,400 تومان

قیمت عادی: ‎29,500 تومان

گوش پاک کن آرایشی بسته 40 عددی Patrix
گوش پاک کن کتابی بسته 200 عددی Septona
٪7

Special Price ‎53,900 تومان

قیمت عادی: ‎58,000 تومان

گوش پاک کن آرایشی بسته 100 عددی Septona
٪7

Special Price ‎39,900 تومان

قیمت عادی: ‎43,000 تومان

گوش پاک کن کریستال 200‌عددی Septona
ناموجود
گوش پاک کن خمره ای آرایشی 300 عددی Septona
ناموجود
گوش پاک کن کودک 100 عددی Septona
ناموجود
گوش پاك كن ليوانی مات 160 عددی Septona
ناموجود